Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Na które ugrupowanie zagłosujesz w wyborach samorządowych?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Czy Ostrowiec organizuje kolonie blisko dla dzieci 6, 7, 8, 9 lat?

Ilość postów: 9 | Odsłon: 1208 | Najnowszy post
  • Czy Ostrowiec organizuje kolonie blisko dla dzieci 6, 7, 8, 9 lat?

    Szukam na Internecie juz ponad godzine i niewiele znalazłam. Widzę " Klub urwisa" w Bałtowie, i obozy w Bocheńcu, ale ceny sa nieco odlotowe.

    Gość_mama
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Czy Ostrowiec organizuje kolonie blisko dla dzieci 6, 7, 8, 9 lat?

      nikt?

      Gość_?
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Czy Ostrowiec organizuje kolonie blisko dla dzieci 6, 7, 8, 9 lat?

        Za prl byly kolonie,ale wydaje mi sie ze szesciolatek to jeszcze za maly na kolonie,wiem z wlasnego doswiadczenia.

        Gość_obserwator
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

      Odp.: Czy Ostrowiec organizuje kolonie blisko dla dzieci 6, 7, 8, 9 lat?

      Poradnia Kropka ul. Sandomierska

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 5

      Odp.: Czy Ostrowiec organizuje kolonie blisko dla dzieci 6, 7, 8, 9 lat?

      Mamo wydaje mi się że dzieci 6-8 letnie to raczej półkolonie. Z dziećmi młodszymi to rodzic powinien się sam gdzieś wybrać a nie wysyłać z obcymi. Półkolonie są w Domach Kultury i można w PCK się dowiedzieć.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Czy Ostrowiec organizuje kolonie blisko dla dzieci 6, 7, 8, 9 lat?

        wszystkie mamy takie mądre,rodzic nie może z dzieckiem być bo pracuje,więc powiedzcie mi mądralińskie jak w wakacje ma być z dzieckiem,nawet półkolonie nie załatwiają sprawy przy pracy 8 godzin :/

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Czy Ostrowiec organizuje kolonie blisko dla dzieci 6, 7, 8, 9 lat?

          O takich rzeczach to sie myśli zanim się zdecyduje na dziecko.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

          Odp.: Czy Ostrowiec organizuje kolonie blisko dla dzieci 6, 7, 8, 9 lat?

          Też mam ten sam problem oboje pracujemy, teraz znow zastanawiam się co przez te dwa m-ce z 10 latkiem . Samego go nie zostawie w domu na 8 godzin . W ubiegłym roku był na półkoloniach w Edunie . W tym roku nie wiem byc moze znow tylko ze kasowo to jednak troche trzeba zaplacić . Nawet półkolonie przy szkołach nie daja mozliwosci bo sa dla ubozszych rodzin .

          Tak zaraz jakas madrala sie tu zacznie wymądrzać. Więc jesli najdzie ja taka ochota to niech sobie wsadzi ręce pod tyłek i nie klepie bez sensu w klawiature.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Czy Ostrowiec organizuje kolonie blisko dla dzieci 6, 7, 8, 9 lat?

            Chciałam Panią zapytać, jaki jest koszt pobytu dziecka w Edunie? Czy było zadowolone?

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
1 post w tym wątku został wyłączony z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Centrum Sport Kamil Kutryba
Branża: Sportowe artykuły
Dodaj firmę