Po ostatnich zmianach dotyczących polowań, myśliwi dostali dodatkowe uprawnienia. I tak jak wielu z nich niekoniecznie lubiło PIS, tak pewnie większość z nich z radością przyjęła te zmiany. To byla taka ich "dobra zmiana". Co prawda, nadal w towarzystwie, przy wódeczce i bigosie, w dobrym tonie było zacytować jakiś znaleziony w internecie żarcik o "gnomie z Żoliborza", i wspólnie porechotać ze wzrostu posła, którzy "za nic nie odpowiada", ale gdy byla mowa o wprowadzonych przez Szyszkę zmianach, to każdy bez mrugnięcia okiem zgadzał się, że te "zmiany były potrzebne". Nawet nie przeszkadzało nikomu, ze to ten piętnowamy w mediach prześladowca kornika bialowieskiego byl głównym orędownikiem zmian.
Tymczasem media donoszą o różnych historiach związanych ze światem myśliwskim - a to jakieś male dzieci są dopuszczane do polowań, a to jakis spacerowicz jest ostrzegany, ze w lesie "może dostać kulkę", więc niech się nie pałęta po zagajniku, aż dziś w końcu TVN podaje, że jakaś zabłąkana kula wystrzelona przez myśliwego trafia w szybę domu mieszkalnego (a policja twierdzi, ze to nie stanowi zagrożenia dla mieszkańców).
Dla Jarosława Kaczyńskiego miarka się chyba przebrała i juz słychać o tym, ze PIS będzie chciał wycofać się z wprowadzonych niedawno zmian. Czy myśliwi nie poczują sie odrzuceni przez Jarka? Chwilę temu dostali to, na czym im zależało, a teraz "zwykły poseł" miałby im to tak po prostu odebrać ?
Co to będzie, co to bedzie...
A czy kibice przestali kochać najlepszego polskiego piłkarza Donaldinio, który wykiwał 40 mln Polaków? :)
A czy ruszysz na miasto w poszukiwaniu pracy, by móc wypowiadać się w tematach o podatkach i ich rozdysponowaniu?
Ktoś Pana wykiwał?
Część do dziś nie zauważyła, że została wykiwana - i to właśnie świadczy o najwyższej klasie Donaldinio :)
Część to raczej nasłuchała się bajek o "Polsce w ruinie".
O przepraszam, to były nie bajki tylko przepowiednie
Ty ciemniaku, oczywiście jesteś w grupie tych bystrych i zauważyłeś?Od kiedy jesteś z Premierem Tuskiem na ty?
ch cha cha ale OPozycji puszczaja nerwy. mnie pan Tusk kojarzy sie ze zlodziejska reprywatyzacja w Warszawie, Amber gold, zap...niem Polakom kasy z OFE, miliardowymi przekretami z VAT i. paliwami itp
Aleś się bajek naczytał i nadal w nie wierzysz?
Gdzie ty tu widzisz czyjeś nerwy? Pilnuj, żeby nam się nie zaczęło kojarzyć to i tamto z różnymi aferami i przekrętami, a co jeszcze wyjdzie po przegranych wyborach za dwa lata? Aż strach myśleć.
Po co nam LOT skoro mamy Lufthansę?
Po co nam gaz z Norwegii i USA skoro mamy Gazprom?
Po co nam rozwój rodzimego przemysłu skoro za Odrą mamy rozwinięty przemysł niemiecki?
Po co nam Silna Polska skoro mamy tenkraj?
Tak wyglądała w praktyce realizacja programu rządu PO PSL :(
Po co masz rozum?
O przepraszam, zgubiłeś i nie możesz odnaleźć.
13:25.Znowu biedaku piszesz do siebie?
ciekawa sprawa, zaraz sie okaże, ze rodzina mieszkajaca w tym domu przeszkadzała w polowaniu
Mysliwi to mordercy i sadystyczne indywidua.Jak można się podniecać strzelaniem do zwierzat.Zboczenie,które powinno być leczone jak Trynkiewicz.
Zabronic temu tałatajstwu łażenia po pijaku w lesie i strzelania do wszystkiego co żyje i ma cztery nogi.I jeszcze cynicznie twierdzą,że chronią zwierzęta.Mordercy pod patronatem Huberta.
bo to zabawa nie dla wszystkich