Od tygodnia włóczy się po pułankach i nie tylko pies,rudy,z białym pyszczkiem,średniej wielkości,wychudzony,podobny do lisa.Sierść średniej długości,długi ogon puszysty.Przód jasny,ogon pod spodem także.
Często bywa w szkołach PG 3 i PSP 7.Bardzo przyjazny.
Już zgłosiłam go do Animalsa i najprawdopodobnie zrobią mu dzisiaj zdjęcie.
Ja sama mam psa więc nie mam gdzie go przechować.Dałam mu tylko jeść.
Dzisiaj znajdował się przy boisku w PSP 7.
czy to moze nie ten http://zapodaj.net/659999fb85537.jpg.html ?
Wydaję mi się ,że ten o którym piszę był rudy cały,bez tego białego przodu ale mógł się ubrudzić.
Tak jak napisałam znajduję się on teraz na boisku PSP nr. 7,jeśli komuś zależy -to na pewno tam pojedzie!
Pewna nie jestem,ale jest podobieństwo do tego na zdjęciu.Więc jeśli ty-olkaa0 znasz właściciela lub jesteś,to radziłabym teraz tam pojechać i sprawdzić.
Jeśli ktoś już znajdzie tego psa to bardzo proszę o odpowiedz w tym wątku.Sama mam psa i wiem jak to jest kiedy go zabraknie.
Też mu dałem jeść. Parę dni temu był na Ogrodach. Baaardzo podobny do tego na zdjęciu ale umaszczenie się trochę nie zgadza. To była suczka.
Ja widziałam go i nie wiem czy to suczka czy pies,ale obroży chyba nie miał.