Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Na które ugrupowanie zagłosujesz w wyborach samorządowych?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
          • Odp.: Czy kawaler po 30-tce ma jeszcze szansę znaleźć pannę bez zobowiązań?

            Ja tam jestem sama i nie narzekam, wręcz przeciwnie, jest mi bardzo dobrze samej. Nie rozumiem tych , którzy tak szukaja desperacko i łapią byle co byle było - bez sensu. Czy ludzie aż tak słabi są , że muszą sie wspierać na kimś? Singlom jest o wiele łatwiej w życiu , zwłaszcza w takich czasach jak mamy. A ja jestem sama , ale nie samotna . I to jest właśnie duży + , bo mogę zmieniać facetów . Nie pasuję mi coś - droga wolna , bez komplikacji. Pozdrawiam wszystkich singlów z wyboru

            =

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Czy kawaler po 30-tce ma jeszcze szansę znaleźć pannę bez zobowiązań?

              Panie 30 plus weźcie pod uwagę też to że będziecie kiedyś chciały mieć potomstwo, a z wiekiem coraz trudniej przechodzi się ciążę i dziecko jest narażone w większym stopniu na wady genetyczne i inne choroby.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Czy kawaler po 30-tce ma jeszcze szansę znaleźć pannę bez zobowiązań?

                To ja podejdę do tematu od męskiej strony jako leciwy singiel. Co powie kiedyś dziecko jak przyjdzie z tatusiem do szkoły, że przyszło z dziadkiem. Jest też podobno inna strona medalu późnego macierzyństwa, takie dzieci są ponoć inteligentniejsze. No ale to tylko amerykanskije badania, przeprowadzone pewnie na myszach :)

                Fokker
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Czy kawaler po 30-tce ma jeszcze szansę znaleźć pannę bez zobowiązań?

                  A ja mam 40 na karku a moja piękna ma 18,i co wy na to?

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 58

                  Odp.: Czy kawaler po 30-tce ma jeszcze szansę znaleźć pannę bez zobowiązań?

                  Ja tam dzieci nie planuje.

                  Gość_ONA
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Czy kawaler po 30-tce ma jeszcze szansę znaleźć pannę bez zobowiązań?

                    Ja też nie chcę dzieci.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Czy kawaler po 30-tce ma jeszcze szansę znaleźć pannę bez zobowiązań?

                      Tyle samotniczek się odezwało, jednak żadna nie podała do siebie kontaktu. Autor też zamilkł, ja jestem w podobnej sytuacji po rozstaniu z dziewczyną :(

                      Czy korzystacie z oferty lokalu który się tu ogłasza i organizuje wieczorki taneczne ??

                      Gość_robert
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Czy kawaler po 30-tce ma jeszcze szansę znaleźć pannę bez zobowiązań?

                        Nie, nie korzystamy.

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 68

                  Odp.: Czy kawaler po 30-tce ma jeszcze szansę znaleźć pannę bez zobowiązań?

                  Moja mam Fokkerze urodziła siostrę, kiedy miała trochę więcej lat niż Ty.

                  Często byłam podejrzewana o to, że to moja córka ale jakoś nie przypominam sobie, by Młoda miała nieprzyjemności z tytułu posiadania trochę starszej mamy. Mało tego "zjawisko" płodzenia (świadomego) dzieci przez pary 30+, 35+ jest chyba bardziej powszechne niż przez nastolatków czy 20latków, więc uważam, że późne ojcostwo czy macierzyństwo nie powinno być problemem - a już na pewno nie w odniesieniu do "co powiedzą: ludzie, dzieci, wnuczki, sąsiedzi, nauczycielki, Pani ze sklepu, kolega z wojska, koleżanka z pracy"

                  ilcia
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 89

                Odp.: Czy kawaler po 30-tce ma jeszcze szansę znaleźć pannę bez zobowiązań?

                Panie 30 plus - singielki to kobiety niezależne, samodzielne, dokładnie wiedzące czego chcą. Natomiast panowie 30 plus - samotni, to zazwyczaj leniwi, tchórzliwi maminsynkowie. Po pracy prosto do domku, mamunia szykuje obiadek, ubranka w kosteczkę układa do szafy, szykuje synuniowi kąpiel, obiadek, itd. To jak taki ma się ożenić i wziąć na siebie odpowiedzialnośc jeśli w domku przy mamusi robić nic nie trzeba? Żadnych ambicji, troski o drugą osobę. Właśnie dlatego tacy panowie nie są zainteresowani kobietą, która być może dużo w życiu doświadczyła złego. Nie warto takim facetem sobie głowy zawracać, bo i tak zawsze będzie się słuchał mamusi. Strata czasu!

                Gość_Margot
                Zgłoś
                Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 62

      Odp.: Czy kawaler po 30-tce ma jeszcze szansę znaleźć pannę bez zobowiązań?

      Mam podobny problem jak Ty, thomson ;) Szukam dojrzałego, odpowiedzialnego mężczyzny, który nie ma jakiejś pokręconej przeszłosci.

      Nie jestem po rozwodzie, nie mam dzieci.

      Mam 30 lat i jakoś nie mogę powiedzieć, bym miała szczęście w sprawach damsko-męskich. Zawsze cos było nie tak, ale nie warto tracić nadziei ;)

      Gość_Ana
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Czy kawaler po 30-tce ma jeszcze szansę znaleźć pannę bez zobowiązań?

        Ja też mam 32l i jestem sam. Nie jest mi z tego powodu zbytnio źle, ale zawsze mogło by być lepiej :)

        Jeśli jakaś dziewczyna chce to mogę popisać drogą emailową, wymienić poglądy, opinie. Kiedyś podawałem emaila, ale nikt nie miał śmiałości. Jak jest ktoś zainteresowany proszę napisać: heiniken8@interia.pl

        Pozdrawiam

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Czy kawaler po 30-tce ma jeszcze szansę znaleźć pannę bez zobowiązań?

          tak naprawde to jest ci bardzo źle, ale panny to juz raczej nie znajdziesz

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 65

        Odp.: Czy kawaler po 30-tce ma jeszcze szansę znaleźć pannę bez zobowiązań?

        po 30-ce co niema pokręconej przeszłości ho ho! wymogi! nawet księdza takiego nie znajdziesz..

        Gość_anty
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 74

        Odp.: Czy kawaler po 30-tce ma jeszcze szansę znaleźć pannę bez zobowiązań?

        Oczywiście,że ma . Jak najbardziej. To piękny wiek. A czy kobieta po 30 ma szansę znależć jeszcze kawalera bez zobowiązań?

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Czy kawaler po 30-tce ma jeszcze szansę znaleźć pannę bez zobowiązań?

          Oczywiście ze tak

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 76

          Odp.: Czy kawaler po 30-tce ma jeszcze szansę znaleźć pannę bez zobowiązań?

          Miejsce do poszukiwań uważam za....dobre,proponuję aby osoby zainteresowane faktycznie wymieniały się choćby adresami mailowymi -tak będzie Wam łatwiej.Nie jestem zainteresowany tym tematem ale wiem że jest wiele singielek i singli bez zobowiązań tu w Ostrowcu.No cóż ,życie bywa kapryśne i czasem Ci najporządniejsi pozostają samotni a szkoda aby tak było.Nie bądźcie anonimowi na maksa bo Was nigdy nikt nie znajdzie ,szczęściu należy podać rękę.Nic samo nie przyjdzie.Podanie maila uważam jest bardziej bezpieczne niż numer telefonu choć...można kupić starter za dwie dychy i kontakt jest.Uszy do góry jak kangury!

          Gość_ajaks
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 67

      Odp.: Czy kawaler po 30-tce ma jeszcze szansę znaleźć pannę bez zobowiązań?

      pewnie, ze ma szanse , ale niech kawaler zastanowi sie dlaczego ona tak długo solo. powody moga być różne, ale mnie chodzi o charakter, podejście do zycia:)

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
12467 ... 14151617
Przejdź do strony nr
16 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Centrum Sport Kamil Kutryba
Branża: Sportowe artykuły
Dodaj firmę