Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 13

      Odp.: Czy kawaler po 30-tce ma jeszcze szansę znaleźć pannę bez zobowiązań?

      Szczerze Thomson to uważam, że nie, ja ostatnio umówiłam się z Panem 34 lata, miałam nadzieję, że będzie normalny, zapomniał dodać, że ma żonę... wyszłam na idiotkę mam 30 lat i wiem jedno już sobie odpuszczam, nie szukam nikogo bo przestałam wierzyć, że są jeszcze normalni faceci na tym świecie.

      Gość_Ania
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Czy kawaler po 30-tce ma jeszcze szansę znaleźć pannę bez zobowiązań?

        Spokojnie znjdziesz jeszczę tą wymarzoną Dziś młodzi późnie zakladają rodziny bo najpierw studia potem kariera zawodowa

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 15

        Odp.: Czy kawaler po 30-tce ma jeszcze szansę znaleźć pannę bez zobowiązań?

        Aniu, wierz mi ze są jeszcze normalni uczciwi mężczyźni, trzeba tylko wiedzieć gdzie szukać!

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Czy kawaler po 30-tce ma jeszcze szansę znaleźć pannę bez zobowiązań?

          nie wiem jak można szukać osoby (drugiej połówki) na forum szukasz dziewczyny żeby faceci się za nią nie oglądali to jak ona się poczuje wiedząc że jest przeciętna i jak inni na nią nie patrzą to ty spojrzysz dobre.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Czy kawaler po 30-tce ma jeszcze szansę znaleźć pannę bez zobowiązań?

            ja też szukam od 22 do 30 i nie mogę znaleźć chyba ze względu na wyludnienie w tym mieście, gdzie wy się podziewacie drogie panie?

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Czy kawaler po 30-tce ma jeszcze szansę znaleźć pannę bez zobowiązań?

              za granica :p

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 45

          Odp.: Czy kawaler po 30-tce ma jeszcze szansę znaleźć pannę bez zobowiązań?

          odp. Gość 14/06/13 23:17,był taki moment, że zadawałam sobie pytanie czy ze mną jest wszystko w porządku teraz przestałam oglądać się za siebie i analizować, uciekłam w pracę, biorę sobie coraz więcej obowiązków na głowę, i tak leci dzień po dniu, tydzień po tygodniu, a faceci może gdzieś jeszcze są, ale wiem jedno, że 96% lubi wódkę, papierosy i sex,a nie potrafią sklecić logicznego zdania, poziom rozmowy np. co było w Tesco w promocji, w zasadzie przestałam szukać, bo jak tu zacząć rozmowę z poziomem -0. pozdrawiam i życzę wytrwałości w poszukiwaniach

          Gość_Ania
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Czy kawaler po 30-tce ma jeszcze szansę znaleźć pannę bez zobowiązań?

            Aniu musze przyznać Tobie racje jednak są wyjątki o których też należy pamiętać a co do kobiet to też mam swoje zdane może nie najlepsze większość tylko patrzy żeby wykorzystać faceta i zostawić i szukać następnego jedne gustują w przystojniakach inne facetami z kasą a wszystkie są puste jak balon.Jestem nieco starszy wiec moge pozwolić sobie na takie stwierdzenie.pozdrawiam.

            Gość_gościu
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Czy kawaler po 30-tce ma jeszcze szansę znaleźć pannę bez zobowiązań?

              Pusta jak balon nie jestem, i może dlatego jestem sama, najłatwiej rozłożyć nóżki a potem niech się Pan martwi, ja rozkładałam często ale książki.... Efekt... mam skończoną dobrą uczelnie,przyzwoitą pracę, nie potrzebuje sponsora, żeby mi kupił byle jakie perfumy za 39,99zł:-). Uwielbiam gotować, smaki świata, słuchać dobrej muzyki, w planach podyplomówka, a związanie się z kimś kto na randkę przychodzi w pomiętej koszuli i brudnych adidasach mnie nie interesuje, estetyka i gust mężczyzny w dużym stopniu świadczy o jego poziomie życia, i nie chodzi o to, żeby był modelem, czy jeździł jaguarem, musi mieć ,,smak,, który będę czuła każdego dnia, tzn,,do tańca i do różańca,, a po tym co obserwuje widzę, że większości mężczyzn brakuje tego ,,smaku,,. pozdrawiam Gość_gościu/wczoraj 22:23

              Gość_Ania
              Zgłoś
              Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 284

          Odp.: Czy kawaler po 30-tce ma jeszcze szansę znaleźć pannę bez zobowiązań?

          a gdzie szukać?

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 21

        Odp.: Czy kawaler po 30-tce ma jeszcze szansę znaleźć pannę bez zobowiązań?

        Ania a to ciekawe co piszesz. Nie poznałaś go czasem na jednym z forów randkowych ??

        Gość_kobietka
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Czy kawaler po 30-tce ma jeszcze szansę znaleźć pannę bez zobowiązań?

          A czy to przypadkiem nie ten co opowiada jak mu się z żona nie układa, a chwilę póżniej idzie z nią uśmiechnięty,tylko wiek się nie zgadza bo tamten ma 38 lat?

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 22

        Odp.: Czy kawaler po 30-tce ma jeszcze szansę znaleźć pannę bez zobowiązań?

        odskocznie chciał zrobić na boku

        Gość_dona
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 25

        Odp.: Czy kawaler po 30-tce ma jeszcze szansę znaleźć pannę bez zobowiązań?

        Na randkę przyszedł z żoną?

        bystry
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 72

        Odp.: Czy kawaler po 30-tce ma jeszcze szansę znaleźć pannę bez zobowiązań?

        Nie wiem dlaczego te po przejściach zsunołeś na stracenie. Każdemu może się noga podwinąć. Ja byłam w podobnej sytuacji, nie miałam problemu z poznaniem wolnego męszczyzny, i tworzymy szczęśliwą rodzinę.

        Ania, kolega podał adres więc co ci szkodzi napisać. Może to ten :)

        Gość_Irina
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 18

      Odp.: Czy kawaler po 30-tce ma jeszcze szansę znaleźć pannę bez zobowiązań?

      pewnie, że są. Otwórz się na ludzi i nie szukaj na siłę. Kiedy przyjdzie odpowiednia pora, spotkasz taką !!!! powodzenia :):):)

      rada: nie zamykaj sobie tylko drogi do szczęścia. Rozumiem, że nie szukasz kobiety po przejściach, czy z dzieckiem (do czasu kiedy urodziłam dziecko też myślałam, że nie chciałabym bawić się w byłe życie partnera), ale uwierz mi, że kobieta, która ma dziecko ma już zupełnie inne spojrzenie na świat. :):):):)

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Czy kawaler po 30-tce ma jeszcze szansę znaleźć pannę bez zobowiązań?

        to jest najsmutniejsze że żeby kobieta była normalna musi mieć jakieś przejścia bo inaczej się nie da, ale tak potwierdzam , to fakt.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Czy kawaler po 30-tce ma jeszcze szansę znaleźć pannę bez zobowiązań?

          Kto szuka ten znajdzie prędzej bądź później. Niestety nawet jak są takie starsze dziewczyny to trudno je znaleźć. Nie ukrywajcie się :)

          Gość_~
          Zgłoś
          Odpowiedz
1245 ... 14151617
Przejdź do strony nr
16 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -