Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Czy kawaler po 30-tce ma jeszcze szansę znaleźć pannę bez zobowiązań?

Ilość postów: 62 | Odsłon: 1 | Najnowszy post
W aktualnym widoku dostępne są posty sprzeczne z Zasadami Forum. Ten widok ma pewne ograniczenia (np. nie można odpowiadać na posty). Przywróć zwykły widok wątku „Czy kawaler po 30-tce ma jeszcze szansę znaleźć pannę bez zobowiązań?”.
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 3

    Odp.: Czy kawaler po 30-tce ma jeszcze szansę znaleźć pannę bez zobowiązań?

    Takich jak szukasz jest wbrew pozorom bardzo dużo. Powodzenia.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

    Odp.: Czy kawaler po 30-tce ma jeszcze szansę znaleźć pannę bez zobowiązań?

    Dlaczego śmieszne? Jak najbardziej ma normalne wymagania, w dodatku są one realne.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 7

    Odp.: Czy kawaler po 30-tce ma jeszcze szansę znaleźć pannę bez zobowiązań?

    mam 32 lata ,jestem wolna i bez dzieci, czyli chyba takie są.

    Gość_Iwona
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

    Odp.: Czy kawaler po 30-tce ma jeszcze szansę znaleźć pannę bez zobowiązań?

    jakie smieszne wymagania??? kazdy ma jakies wymagania wobec potencjalnego partnera jedni wola brunetki inni bladynki jedni mezczyzn wysokich inni niskich ,jednym nie przeszkadza ze ktos jest po rozwodzie innym tak, a zycie weryfikuje czy znajdziemy kogos z naszymi upodobaniami czy spodoba nam sie kompletnie ktos kto od nich odbiega kompletnie....i niech mi nikt nie mowi ze tylko myslac o swojej potencjalnej drugiej połowce myslimy o cechach charakteru a wyglad czy charakterystyczne cechy wygladu sie nie licza. chlopak szuka panny wiec zyczmy mu szczescia i powodzenia, a czy taka znajdzie czy zakocha sie i ulozy zycie z kims innym kims z jakims bagazem zyciowym to tylko zycie pokaze.......

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 12

    Odp.: Czy kawaler po 30-tce ma jeszcze szansę znaleźć pannę bez zobowiązań?

    Ja mam 30 lat. Nie mam męża ani dzieci. Za to jestem niezależna finansowo.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 16

    Odp.: Czy kawaler po 30-tce ma jeszcze szansę znaleźć pannę bez zobowiązań?

    Co za desperat szukaj szukaj może coś znajdziesz:)

    Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. Zwróć uwagę, że w poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
    • w poście de facto nie złamano Zasad Forum, ale wiele wskazuje na to, że balansuje się na krawędzi Zasad Forum (np.: próbuje się lub realnie dezorganizuje się rozmowę lub funkcjonowanie Forum w ogóle lub w czasie napisania posta; post znacznie odbiega od Zasad Forum, a zwłaszcza od rozdziału "Obowiązujące zwyczaje na Forum", które opisane są w punktach 6 i 7 Zasad Forum); prosimy ponownie zapoznać się z Zasadami Forum.
    Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
    Gość
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 18

    Odp.: Czy kawaler po 30-tce ma jeszcze szansę znaleźć pannę bez zobowiązań?

    pewnie, że są. Otwórz się na ludzi i nie szukaj na siłę. Kiedy przyjdzie odpowiednia pora, spotkasz taką !!!! powodzenia :):):)

    rada: nie zamykaj sobie tylko drogi do szczęścia. Rozumiem, że nie szukasz kobiety po przejściach, czy z dzieckiem (do czasu kiedy urodziłam dziecko też myślałam, że nie chciałabym bawić się w byłe życie partnera), ale uwierz mi, że kobieta, która ma dziecko ma już zupełnie inne spojrzenie na świat. :):):):)

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 27

    Odp.: Czy kawaler po 30-tce ma jeszcze szansę znaleźć pannę bez zobowiązań?

    ja wiem, czy to najsmutniejsze. Dzięki przejściom uczymy się wielu nowych rzeczy, a to oznacza, że jakiś mężczyzna spotka w pełni świadomą i dojrzałą kobietę. to chyba powód do radości. lepsza taka niż rozszalała małolata :):):)

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 29

    Odp.: Czy kawaler po 30-tce ma jeszcze szansę znaleźć pannę bez zobowiązań?

    Jak ktoś jest niezależny finansowo to nie chce sie wiazać , bo w dzisiejszych czasach to ciężar nie do udźwognięcia. A jak dziewczyna nie ma pracy , nie ma własnego lokum , to po co ci człowieku taki bagaż . Pomyśl zanim popełnisz błąd. Lepiej samemu , niż zwiazać sie z nieodpowiednią osobą.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 30

    Odp.: Czy kawaler po 30-tce ma jeszcze szansę znaleźć pannę bez zobowiązań?

    a może zróbmy na mieście spotkanie ludzi po 30stce ? będzie większy wybór poznania i co za tym idzie ciekawiej :)

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 31

    Odp.: Czy kawaler po 30-tce ma jeszcze szansę znaleźć pannę bez zobowiązań?

    Thomson Ależ Ty zdesperowany facet ,idz lepiej poszukaj na portalach radkowych a nie tu na forum albo wyjdz gdzieś do ludzi, a nie zasmiecac tu forum jakimis desperackimi fanabeliami..

    Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. Zwróć uwagę, że w poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
    • w poście de facto nie złamano Zasad Forum, ale wiele wskazuje na to, że balansuje się na krawędzi Zasad Forum (np.: próbuje się lub realnie dezorganizuje się rozmowę lub funkcjonowanie Forum w ogóle lub w czasie napisania posta; post znacznie odbiega od Zasad Forum, a zwłaszcza od rozdziału "Obowiązujące zwyczaje na Forum", które opisane są w punktach 6 i 7 Zasad Forum); prosimy ponownie zapoznać się z Zasadami Forum.
    Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
    Gość
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 39
    Treść posta dostępna jest dla zalogowanych użytkowników.
    Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. W poście znajdują się 2 nadużcia opisane w Zasadach Forum:
    • w poście użyto wulgaryzmu, podczas gdy można było użyć innego słowa (dotyczy to także wykropkowanych oraz w inny sposób ukrytych wulgaryzmów); wulgaryzmy są zabronione na tym Forum;
    • w poście zawarto opowiadanie, opowiastkę, wzmiankę erotyczną, sprośną itp.; to Forum należy do miejsc, w których nie można pisać na ten temat.
    Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 48

    Odp.: Czy kawaler po 30-tce ma jeszcze szansę znaleźć pannę bez zobowiązań?

    :))))))))))))))))))

    Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. Zwróć uwagę, że w poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
    • post jest odpowiedzią na post wyraźnie sprzeczny z Zasadami Forum lub post jest jednym z postów wątku, w którym post rozpoczynający jest wyraźnie sprzeczny z Zasadami Forum; ignoruj posty, które są wyraźnie sprzeczne z Zasadami Forum.
    Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
    Gość
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 50

    Odp.: Czy kawaler po 30-tce ma jeszcze szansę znaleźć pannę bez zobowiązań?

    Znam cudowną dziewczynę 30+ mądrą,bez zobowiązań,niezależną która do tej pory nie trafiła na swoją drugą połowę czekam na odpowiedz od takiegoż samego kandydata:)

    Gość_nowa77
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 51

    Odp.: Czy kawaler po 30-tce ma jeszcze szansę znaleźć pannę bez zobowiązań?

    hmm smutne ale prawdziwe, do tego zwięźle ujete ;p

    Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. Zwróć uwagę, że w poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
    • post jest odpowiedzią na post wyraźnie sprzeczny z Zasadami Forum lub post jest jednym z postów wątku, w którym post rozpoczynający jest wyraźnie sprzeczny z Zasadami Forum; ignoruj posty, które są wyraźnie sprzeczne z Zasadami Forum.
    Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
    Gość
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 52

    Odp.: Czy kawaler po 30-tce ma jeszcze szansę znaleźć pannę bez zobowiązań?

    racja dużo jest takich resztek po kimś

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 54

    Odp.: Czy kawaler po 30-tce ma jeszcze szansę znaleźć pannę bez zobowiązań?

    Ja tam jestem sama i nie narzekam, wręcz przeciwnie, jest mi bardzo dobrze samej. Nie rozumiem tych , którzy tak szukaja desperacko i łapią byle co byle było - bez sensu. Czy ludzie aż tak słabi są , że muszą sie wspierać na kimś? Singlom jest o wiele łatwiej w życiu , zwłaszcza w takich czasach jak mamy. A ja jestem sama , ale nie samotna . I to jest właśnie duży + , bo mogę zmieniać facetów . Nie pasuję mi coś - droga wolna , bez komplikacji. Pozdrawiam wszystkich singlów z wyboru

    =

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 55

    Odp.: Czy kawaler po 30-tce ma jeszcze szansę znaleźć pannę bez zobowiązań?

    Panie 30 plus weźcie pod uwagę też to że będziecie kiedyś chciały mieć potomstwo, a z wiekiem coraz trudniej przechodzi się ciążę i dziecko jest narażone w większym stopniu na wady genetyczne i inne choroby.

    Gość
    Zgłoś
W tym wątku znajdują się 44 posty, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami).

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Magdalena Bęben Design
Branża: Biura projektowe
Dodaj firmę