Widziałem dziś wypowiedź nowego nabytku PO, Dariusza Rosattiego (tego który dla Tuska zdradził socjalistów na rzecz chadeków) i bardzo mnie zszokowała - nie wiem co o tym sądzić.
Rozmawiając nt. zapaści Grecji, przestrzegał Polaków przed powrotem do władzy PiS - bo wtedy spotka nas podobna tragedia. Jakby nie było to głos wybitnego, polskiego ekonomisty
Głosujmy na PO - lepszy wróbel w garści...
Ja będę głosował na PO, ale nie dlatego, że czuję się zastraszony... tylko dlatego, że wolę rozsądnego Tuska niż niezrównoważonego Jarka. Chce żyć w normalnym kraju i nie wstydzić się za władzę :-)
I klepać biedę na bezrobociu lub za 1200 zł miesięcznie.
ludzie ja Was nie rozumiem jak mozecie jeszcze glosowac na PO???!!! NIGDY nie bylo podwyzek o 200% jak za ich rzadow, czy juz tak bardzo Was TVN zaslepil??? to pora zmienic kanal, a najlepiej wylaczyc TV!!! i niech mi tu ktos nie mowi ze to przez swiatowy kryzys, bo rzad ma stosowne srodki i sposoby by zapobiec podwyzkom cen miedzy innymi zywnosci, na paliwo moga obnizyc akcyze, zadnej z obietic nie spelnili!!! waza sie limuzynami i samolotami gdzie za kurs placimy MY podatnicy po 30.000zl, mieli zredukowac liczbe urzednikow a ta wzrosla prawie dwukrotnie!!! ludzie czy WY tego nie widzicie czy tylko ja jestem jakis inny lub inaczej obserwuje to co se dzieje???
Nie jesteś "jakiś inny" i nie jesteś sam. Z Twoją diagnozą zgadza się wielu ludzi. Są jednak tacy jak " Lucyferus" bądź "..." u których dzieła spustoszenia w mózgach są bardzo daleko posunięte. Indoktrynacja wspomnianych mediów oraz występujących w nich "autorytetów" robi swoje.
Obniżki akcyzy były każdorazowo wykorzystywane przez dystrybutorów do zwiększenia marży, więc jest to metoda skutkująca jedynie obniżeniem wpływów do budżetu (i nabiciem kabzy np. Orlenowi) a nie obniżką cen dla konsumentów.
Nie słyszałeś też o planie redukcji zatrudnienia o 10% w jednostkach podległych rządowi. Ponadto za 3/4 wzrostu biurokracji odpowiadają samorządy, więc miej pretensje do swojego prezydenta miasta, rm, starosty a nie do rządu.
Chyba telewizja Trwam i Radjo Maryja Cię zaślepiło do reszty - w takim razie zmień kanał.
Mnie w Polsce ....ehh ,az uzyje tego slowa (niestety,nie moge uzyc tego wulgaryzmu lecz jest to najpopularniejsze slowo w PL;) ,ze tyle mamy wyksztalconych ekonomistow lecz ZADEN ,ktory wystepuje publicznie nie jest obiektywny.Wszyscy sa na uslugach ......albo jakiejs partii albo "reprezentuja" OFE,jak Balcerowicz.Nie dziwie sie ,ze nie licza sie w swiecie......maly wyjatek to Kolodko.
Najlepiej to byłoby wszystkich tych oszołomów wywalić na zbity pysk, no ale cóż, póki co nie bardzo jest jak to zrobić chyba, że pójdziemy za przykładem wspomnianej Grecji. Wypowiedź o której mowa to kpina. Myślę że do sytuacji, którą straszy ten pan dojdzie jeszcze szybciej za rządów PO niż jakiejkolwiek innej partii. Argumenty za takim stanem rzeczy podał gość z wczoraj 20:38, z którym w pełni się zgadzam. Ten rząd się nie sprawdził, a najgorsze jest to, że nie potrafią się do tego przyznać. Gdyby wyszedł premier i otwarcie przyznał, że im się nie udało, być może byłbym skłonny im uwierzyć i dać jeszcze jedną szansę. Jednak oni twierdzą w dalszym ciągu, że jest Ok i ciągle straszą pis'em, to ich jedyny argument. Sorry ale dla mnie to już stanowczo za mało..
ciekawe czy za bankructwo banków amerykańskich ,kryzys w irlandii i wojne w płn Afryce itp też odpowiada Tusk czy raczej światowe zawirowania doprowadziły do tego co mamy ?No ale żeby tak myśleć trzeba mieć jakieś wyobrażenie o ekonomii i o tym że Polska nie jest samotną wyspą.
zapytajcie się w przyszłych wyborach swojego ulubieńca tuska chociażby o to kiedy zamierza wprowadzić euro, ostatnio coś mówił o 2013 a kiedyś słyszałem że 2015.
potrzebne ci 123 to euro do szczęścia bo mnie nie i po Grecji widać że nie ma się do czego spieszyć
15;37 przykro mi to twierdzić i nie chcę tego robić ale oszołom to jesteś Ty tym bardziej że kogoś oskarżasz, hm nie jestem zwolennikiem żadnej partii politycznej ale też nie przeciwnikiem jednak mam swoje zdanie. To od oceny ludzi zależy wyborca na jakimś tam wyborach nie forumowicz na forum . pozdro:-)
Na forum mogę oceniać to, co mi się nie podoba. Przecież nie wyjdę na rynek i nie będę krzyczał bo wtedy dopiero uznasz mnie za oszołoma ;) W wyborach, owszem też ich ocenię, jak większość ludzi...Pozdro ;-)
Przepraszam... Czy to ostatnie zdanie to cytat z P. Niesiołowskiego, czy też może sam doszedłeś do takiej konkluzji po oglądaniu i słuchaniu tychże.
Polska lepsza w rankingu od Somalii! Nie zdziwię się, jak się Tusk pochwali tym w kampanii.
Ludu mój drogi; państwo praworządne i żądne władzy za które by Ci matke rodzoną oddałI KROPA. Ej a; polityka to brudna rzecz.
W rankingu najlepiej rozwijajacych się krajów
Polska pozostaje daleko w tyle za liderami rankingu. Wzrost PKB na poziomie 3,8 proc. w 2010 r. zapewnił nam zaledwie 95. miejsce na świecie. Spośród państw UE wyprzedziły nas Szwecja i Słowacja, a spoza Unii także dwaj nasi wschodni sąsiedzi Rosja i Ukraina. Optymistyczne prognozy dają jednak nadzieję, że w następnym rankingu wypadniemy lepiej.Internet.Co wy na to platformany?
'123' Ty to se nie równaj kraju tego tylko se porównaj Skandynawię, akurat ten link opuściłem co do Somalii ale wiesz że ludzie żyją w gorszych warunkach bytowych i to sie odbywa w Polsce no pewnie ale TY tego nie wiesz. :-(