Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
Aktualny widok mógłby udostępnić posty, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum). Jednak w tym wątku brak jest takich postów. Przywróć zwykły widok wątku „Co się stało w przedszkolu w Ostrowcu? Bez nazwisk i nazw.”.
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 378

      Odp.: Co się stało w przedszkolu w Ostrowcu? Bez nazwisk i nazw.

      Nie wygenerowany. To znana mi reporterka Iza Michiewicz prowadziła.

      Gość_Milka
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 382

      Odp.: Co się stało w przedszkolu w Ostrowcu? Bez nazwisk i nazw.

      Nic się nie stało. Co niby miało się stać? Standardy Ochrony Małoletnich obowiązujące w Urzędzie Miasta

      Pobierz https://um.ostrowiec.pl/standardy-ochrony-maloletnich.html

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Co się stało w przedszkolu w Ostrowcu? Bez nazwisk i nazw.

        A ile pustego gadania na temat ochrony dzieci i młodzieży w lokalnych usłużnych. Wiadomo kasa, reklamy ..

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Co się stało w przedszkolu w Ostrowcu? Bez nazwisk i nazw.

          A teraz złamana noga

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Co się stało w przedszkolu w Ostrowcu? Bez nazwisk i nazw.

            Tyle dzieje się w kraju w podobnym temacie a co w tej sprawie?

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Co się stało w przedszkolu w Ostrowcu? Bez nazwisk i nazw.

              Gdyby taka wrażliwa pani dyrektor była w częstochowskim przedszkolu, szkole czy instytucjach państwowych może nie doszłoby do dramatu małego Kamilka, zamęczonego na śmierć przez domowego oprawcę.

              https://wiadomosci.wp.pl/mamy-prawo-wiedziec-kto-przymykal-oczy-na-cierpienie-kamilka-7282631193859137v

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Co się stało w przedszkolu w Ostrowcu? Bez nazwisk i nazw.

                Jaki jest finał, ktoś wie?

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 389

                Odp.: Co się stało w przedszkolu w Ostrowcu? Bez nazwisk i nazw.

                Wszystko to zmieni się gdyż nadchodzi modny zachód..

                -Czy dzieci mogą stać się elementem międzynarodowego biznesu? Czy istnieje rynek, na którym życie zaczyna się od umowy i pieniędzy? Już w poniedziałek o 20:10 na antenie wPolsce24 wstrząsający dokument ujawniający kulisy wydarzenia, którego w Polsce jeszcze zorganizować się nie da, ale w Niemczech już nikogo nie zszokowało.

                Reporterzy telewizji wPolsce24 dostali się na targi organizowane przez międzynarodową organizację Men Having Babies w Berlinie. Na miejscu – prezentacje, oferty i konkretne instrukcje: gdzie szukać surogatek, jakie kraje wybierać i jak poradzić sobie z przepisami prawa, by legalnie wynająć sobie macicę.

                Dziennikarzom udało się nagrać wstrząsające wypowiedzi uczestników wydarzania a także udzielane przez polskich prawników wskazówki, jak „zalegalizować” dziecko kupione od surogatki.

                W filmie pojawiają się również eksperci i prawnicy, którzy tłumaczą, jak wygląda proces uznania rodzicielstwa w Polsce. Twórcy dokumentu stawiają trudne pytania: gdzie przebiega granica między marzeniem o rodzicielstwie a kontrowersyjnym rynkiem usług reprodukcyjnych?

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Co się stało w przedszkolu w Ostrowcu? Bez nazwisk i nazw.

                  Tysiące lat temu człowiek w/g Darwina zszedł z drzewa. Dziś na nie wchodzi. Smutny poczatek końca ....

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Co się stało w przedszkolu w Ostrowcu? Bez nazwisk i nazw.

                    Tylko dzieci żal.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 393

                  Odp.: Co się stało w przedszkolu w Ostrowcu? Bez nazwisk i nazw.

                  Uknuty przed poczęciem, nieszczęsny los człowieka:

                  zaplanowanego dla biznesu, poczętego w probówce, gdy nie taki „jak trzeba” – wyskrobanego i wyrzuconego do kosza, od kołyski pragnącego czułego spojrzenia i głosu także mamy – a nie dwóch ‘tatusiów’, albo walczącego z rozdwojeniem wzroku - gdy ‘mamy’ są dwie.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
1234 ... 181921
Przejdź do strony nr
19 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Biuro Rachunkowe "Complex"
Branża: Biura rachunkowe
Dodaj firmę