Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Co sądzicie o internecie z Vectry - 20 Mb prędkości z telewizją za 49,90 zł?

Ilość postów: 15 | Odsłon: 1484 | Najnowszy post
  • Co sądzicie o internecie z Vectry - 20 Mb prędkości z telewizją za 49,90 zł?

    Internet

    Gość_olo
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Co sądzicie o internecie z Vectry - 20 Mb prędkości z telewizją za 49,90 zł?

      jest dobry

      Gość_ja
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 3

      Odp.: Co sądzicie o internecie z Vectry - 20 Mb prędkości z telewizją za 49,90 zł?

      ja mam złoty pakiet i 100 mb za 75zł

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Co sądzicie o internecie z Vectry - 20 Mb prędkości z telewizją za 49,90 zł?

        U mnie 100 Mb.to wystarcza na tydzień.Wolę internet bez limitu danych.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Co sądzicie o internecie z Vectry - 20 Mb prędkości z telewizją za 49,90 zł?

          100 Mb/s to przepustowość łącza. W Vectrze nie ma limitu danych.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Co sądzicie o internecie z Vectry - 20 Mb prędkości z telewizją za 49,90 zł?

            Ja mam go w tej cenie... jest ok. Podpisałam już drugą umowę i mam 50 w cenie 49. 90 jestem zadowolona

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Co sądzicie o internecie z Vectry - 20 Mb prędkości z telewizją za 49,90 zł?

              Na ile jest umowa i jak jest w domu prywatnym z przyłączem bo nie mam telefonu stacjonarnego ?

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

              Odp.: Co sądzicie o internecie z Vectry - 20 Mb prędkości z telewizją za 49,90 zł?

              Spokojnie można podpisywać umowę. Nie polecam UPC Polska miałam w poprzednim miejscu zamieszkania koszmar a ceny sufitowe.

              Gość_ewa
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Co sądzicie o internecie z Vectry - 20 Mb prędkości z telewizją za 49,90 zł?

                Mam platynowy pakiet z pakietem sportu i internetu 150 m za 110 zł ,

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Co sądzicie o internecie z Vectry - 20 Mb prędkości z telewizją za 49,90 zł?

                  Witam. Nie wiem dlaczego 20 a nie 50 w tej cenie bo to standard chyba o roku. Co do jakości usługi lepszej w Ostrowcu nie znajdziesz. Chodzi stabilnie nic nie zrywa możesz ciągnąć na okrągło. Niema oczywiście żadnego limitu danych. 20 MB to i tak więcej niż potrzeba normalnemu użytkownikowi.

                  Gość_qtax
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 12

                  Odp.: Co sądzicie o internecie z Vectry - 20 Mb prędkości z telewizją za 49,90 zł?

                  Jaki jest najtañszy pakiet-jaka jest cena,ilość kanałów Tv,oraz prędkość neta?

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Co sądzicie o internecie z Vectry - 20 Mb prędkości z telewizją za 49,90 zł?

                    Ja mam i jestem zadowolona. Zarówno z internetu jak i telewizji. Nic się nie wiesza i nie zacina. Polecam.

                    anna666
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Co sądzicie o internecie z Vectry - 20 Mb prędkości z telewizją za 49,90 zł?

                      według mnie internet ten zasługuje na pochwałę. mam go w domu od 2 lat, warto wspomnieć że jestem w wieku gimnazjalym dlatego dużo gram w wiele gier, wmagających naprawdę dobrego połączenia. z reguły nie mam problemu. Internet ten jest wystarczająco szbki i może udźwignąć jednocześnie dużo urządzeń( wtedy z prędkością przesyłu danych już nie jest tak dobrze) ogólnie polecam...

                      axjan123
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 17

                      Odp.: Co sądzicie o internecie z Vectry - 20 Mb prędkości z telewizją za 49,90 zł?

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Co sądzicie o internecie z Vectry - 20 Mb prędkości z telewizją za 49,90 zł?

                        Tylko Warszawa i tylko na 3 miesiące. To TEST.

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
3 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Magdalena Bęben Design
Branża: Biura projektowe
Dodaj firmę