Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Co robić? Jestem kawalerem, zarabiam średnio 1500 - 1700 zł

Ilość postów: 38 | Odsłon: 9450 | Najnowszy post
  • Co robić? Jestem kawalerem, zarabiam średnio 1500 - 1700 zł

    Witam. Sluchajcie jak zyc?? Jestem kawalerem zarabiam srednio 1500-1700 zl, uwazam sie za osobe raczej oszczedna a i tak mi kasy brakuje przed blogoslawionym 10. Jestem jak zaznaczylem kawalerem wiec jak tu teraz zalozyc rodzine miec dzieci i ogolnie zyc w miare godziwych warunkach??

    Gość_XXX
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Co robić? Jestem kawalerem, zarabiam średnio 1500 - 1700 zł

      znajdz kobiete ktora tez pracuje dwie wyplaty zawsze lzej

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 3

      Odp.: Co robić? Jestem kawalerem, zarabiam średnio 1500 - 1700 zł

      To jest kwota brutto czy netto? Bo jak netto, to nie masz człowieku tak źle i jeśli nie starcza Ci do 10., to nie można powiedziec, żebys był oszczędny. Na jedną osobę spokojnie powinno starczyc. A jak chcesz zakładac rodzinę, to znajdz sobie pracującą dziewczynę - jak zarobi tyle samo, co Ty, to dacie radę. Skromnie, ale godnie.

      Gość_Gienek
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Co robić? Jestem kawalerem, zarabiam średnio 1500 - 1700 zł

        ja brutto mam 1400zł a mam dwu letniego synka i super żonke i tu trzeba oszczedzać a na dziecku nie da rady zaoszczedzić-wiec masz nie najgorzej(za błedy przepraszam)

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Co robić? Jestem kawalerem, zarabiam średnio 1500 - 1700 zł

          To albo pracujesz na mniej niż cały etat, albo na zlecenie, albo Cię szef oszsukuje, bo min. brutto, to 1500 obecnie ;)

          Gość_Gienek
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 7

          Odp.: Co robić? Jestem kawalerem, zarabiam średnio 1500 - 1700 zł

          Jak będziesz miał żonę to ona już tak będzie gospodarować że starczy a jak nie to dorobi.

          Laura
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

      Odp.: Co robić? Jestem kawalerem, zarabiam średnio 1500 - 1700 zł

      no dokladnie baba robi koniom lzej

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

      Odp.: Co robić? Jestem kawalerem, zarabiam średnio 1500 - 1700 zł

      Znajdź pracującą kobietę i będzie ok! i dobrze by było żeby zaradna była , niektóre kobiety potrafią tak gospodarować , że Ci jeszcze zostanie. Ale takich jest mało musisz dobrze szukać, może znajdziesz.My z mężem mamy razem 2500 miesięcznie , mieszkamy w swoim domu 200m i mamy córkę 12 lat. Starcza nam na wszystko , nie narzekamy.... Powodzenia i wszystkiego najlepszego, nie martw sie , jak poszukasz dobrze- znajdziesz taką na pewno.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Co robić? Jestem kawalerem, zarabiam średnio 1500 - 1700 zł

        I ten dom zbudowaliście/kupiliście z tych 2500 zł?

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 9

      Odp.: Co robić? Jestem kawalerem, zarabiam średnio 1500 - 1700 zł

      Każdy tak żyje i nie narzeka. Nie wiem jak na jedną osobę może Ci brakować 1700zł. Sprawdź jeszcze raz swoje wydatki bo oszczędny chyba jednak nie jesteś. Gdy byłem sam, z takiej pensji odłożyłem przez rok całkiem sporą sumkę.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Co robić? Jestem kawalerem, zarabiam średnio 1500 - 1700 zł

        Odłożyłeś, bo pewnie mieszkałeś u rodziców którzy dali dach nad głową i wykarmili. Wynajmij sam mieszkanie, zapłać media, kup sobie jedzenie, ubranie - słowem utrzymaj się od początku do końca bez niczyjej pomocy to zobaczysz ile się wydaje.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Co robić? Jestem kawalerem, zarabiam średnio 1500 - 1700 zł

          No właśnie dokąd byłem kawalerem nie widziałem potrzeby aby wynajmować mieszkanie dla siebie. Wolałem te pieniążki odłożyć, później się przydały. Niestety, w naszym kraju zarobki są takie a nie inne i jak dla mnie to nie jest powód żeby nie zakładać rodziny. Tysiące ludzi tak żyje i jakoś sobie radzą. Najgorzej to snuć przed sobą czarne wizje. Trzeba myśleć pozytywnie, a wszystko się ułoży. Wesołych Świąt!

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 13

          Odp.: Co robić? Jestem kawalerem, zarabiam średnio 1500 - 1700 zł

          Gość 10:12.Jak wy wyzyjecie i utrzymacie dom za 2500zł?To jest niemożliwe,chyba ,że pomoc z każdej strony.Przeciez na samego psa trzeba wydac 200 zł m-c.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 14

          Odp.: Co robić? Jestem kawalerem, zarabiam średnio 1500 - 1700 zł

          Zgadzam się mój syn mieszka sam i zarabia 1700 netto,po wszystkich opłatach niewiele zostaje ,pomagamy mu,ale gdy nie można liczyć na żadną pomoc to naprawdę ciężko,co to za pensja dla młodego człowieka?

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Co robić? Jestem kawalerem, zarabiam średnio 1500 - 1700 zł

            Ludzie jak wy żyjecie? Ja mam 1500 zł . mąż zmarł , żyje z córka w wieku szkolnym. Mieszkam w swoim domu z ogródkiem /warzywa i przetwory mam swoje na cały rok/ i wcale nie narzekam , że mam biedę. /ubrania kupuje na ciuchach , czasem przerabiam/ Oj tylko narzekacie , z używek zrezygnować , jeść owoce warzywa , robić samemu przetwory . Zdrowo i tanio.....Nie przejeść sie mi w święta , nie kupować drogich prezentów , bo przed świętami największe buble z magazynów wyciągają. Wszystkiego najlepszego.!!!!!! zdrówka , pogody ducha. I cieszmy sie każdym dniem , a nie tylko narzekać.Świat jest piękny i to jest szczęście , że możemy się nim cieszyć, a że ludzie niektórzy zgorzkniali , to trzymajmy się od takich po prostu z daleka.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Co robić? Jestem kawalerem, zarabiam średnio 1500 - 1700 zł

              Żyć a wegetować na minimum egzystencjalnym to nie to samo .

              gustafson
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Co robić? Jestem kawalerem, zarabiam średnio 1500 - 1700 zł

                Gościu 17:29 /ukryty/ nie mam psa , ani kota. Energia 150 zł na 2 miesiące, śmietnik 30 zł kwartał/segreguje śmiecie/ woda-własne ujecie...szambo -wiadomo. Gaz z butli -30 zł miesięcznie . Węgiel , drzewo na zimę ok 3 tys. , latem kartony i trochę drzewa na ciepłą wodę. podatek -60 zł kwartał.internet 35 miesięcznie , telefony - 80 zł miesięcznie /3 telefony-play/ .....opłaty wiec 0k 700 zł miesięcznie ....Policz ile zostaje? Mamy 2 samochody i dziecko w wieku szkolnym . I nie wegetujemy , żyjemy normalnie....2500zł starcza w zupełności. Nie palimy papierosów , ani nie spożywamy napojów z procentami.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Co robić? Jestem kawalerem, zarabiam średnio 1500 - 1700 zł

                  Zostaje Ci 1800 zł miesięcznie .Odlicz utrzymanie 2 samochodów-na bide 500 zł.Zostaje 1300 ,by utrzymać rodzine.Gratuluje ,że swoją wegetacje nazywasz życiem normalnym.Czego Ci moge życzyć ,to trwania dalej w takim marazmie i głebokiej modlitwy ,by Cie choroba nie dopadła,oraz by Twoje dziecko zostało dokarmiane w szkole.Zrozum ,że żyjesz poniżej minimum ,1300:3=466,6666666666,czyli 466 zł na osobe miesięcznie.nie wciskaj kitu z tą normalnością.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
2 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę