Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Co myślicie o Publicznym Gimnazjum numer 1?

Ilość postów: 11 | Odsłon: 1498 | Najnowszy post
  • Co myślicie o Publicznym Gimnazjum numer 1?

    Zastanawiam się nad wyborem gimnazjum. Myślałam o Publicznym Gimnazjum numer 1. Chciałabym się dowiedzieć czy są tam fajni i dość sprawiedliwi nauczyciele , oraz czy gimnazjaliści mają tam osobne szafki na rzeczy tak ja w publicznym gimnazjum numer 3.

    12natalia12
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Co myślicie o Publicznym Gimnazjum numer 1?

      podobno fajna szkoła:) ale czy są szafki to nwm

      pysiulkaa
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Co myślicie o Publicznym Gimnazjum numer 1?

        Szafek nie ma. Masz odpowiednie nazwisko lub kasę na korki to idź tam. Nie ma jak PG4.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Co myślicie o Publicznym Gimnazjum numer 1?

          Szkoła usytuowana w dobrym punkcie. Nauczyciele różnorodni, zobaczysz tam prawdziwą rewie mody( nauczycielki chodza w różowych, czerwonych lateksowych kozaczkach zamiast dziennika w ręku to najnowszy iphone w pozerskim etiu( króliczku playboya z futerkowym ogonkiem- serio) a tak to spoko, wysoki poziom nauki, dzwonki dopasowane do rozkładu mpk co jest duzym plusem.

          Gość_Jusia
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Co myślicie o Publicznym Gimnazjum numer 1?

            Dobre sobie - wysoki pozom nauczania. To chyba w innych gimnazjach, bo w PG1 poziom nauczania poniżej zera. Gdyby nie korki i kasa rodziców to uczniowie niewiele , by wynieśli z tej szkoły.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

            Odp.: Co myślicie o Publicznym Gimnazjum numer 1?

            Dziennik to ma byc na lekcji na biurku w klasie .Natomiast "moherowka " pewnie chce aby nauczyciele nosili w reku rozaniec i odmawiali paciorki takze na przerwach , nie tylko na lekcji religii.Swoja droga ,ktorej "pani" ta nauczycielka \ dobry fachowiec i pedagog/ tak bardzo zagraza i przeszkadza?!.Co do prywatnych lekcji to malo kto bral za moich ,nie tak dawnych czasow-mysle,ze tak jest w kazdym gimnazjum. Pozdrawiam wszystkie zazdrosnice i niespelnione zyciowo .

            Gość_byla uczennica
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Co myślicie o Publicznym Gimnazjum numer 1?

              Syn chodzi do 2 kl i nie ma problemów z nauka na półrocze miał średnia 4,73

              Gość_rodzic
              Zgłoś
              Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 9

            Odp.: Co myślicie o Publicznym Gimnazjum numer 1?

            Jusia, prowokujesz z tym króliczkiem i lateksem?

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 10

            Odp.: Co myślicie o Publicznym Gimnazjum numer 1?

            Czerwone kozaczki to owszem nosiła jedna pani,ale chyba z 10lat temu,wiec widać bardzo komuś ta pani sie podoba,skoro pamięta takie szczegóły.... Najnowsze model iPhone ma co drugie dziecko w gimnazjum,wiec tez nie bardzo wiem o co chodzi... A futerału Playboya nigdy nie widziałem u żadnej nauczycielki,nawet u tej,tym bardziej futerkowego,a kontakt z nią mam z racji wspólnej pasji. Telefon tam,gdzie ja widuje ma przy sobie i nie wymyślaj,kobieto bzdur. Z reszta nawet gdyby miała takowy,to co w tym złego???,Domyślam sie,o kim mówisz,bo rzeczywiście rzuca sie w oczy i pewnie dlatego Cie to boli. Znam i ja i jej matkę,która mnie uczyła. Ona zaś uczyła mojego syna. Super pedagog jedna i druga. Zajmij sie gotowaniem albo mężem, bo rzeczywiście masz cis na jej punkcie. To nie pierwszy twój post na jej temat.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 12

      Odp.: Co myślicie o Publicznym Gimnazjum numer 1?

      Tu jelonek polecam pg 3 przyjaciółko

      Jelonek
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 13

      Odp.: Co myślicie o Publicznym Gimnazjum numer 1?

      Tu jelonek polecam pg 3 przyjaciółko

      Jelonek
      Zgłoś
      Odpowiedz
3 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
"Wesna-Probud" Sp. z o.o.
Branża: Spożywcze artykuły
Dodaj firmę