Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Ciąża

Ilość postów: 117 | Odsłon: 10778 | Najnowszy post
  • Ciąża

    czy ktoś może wie, fgzdie można w Ostrowu zrobić zabieg aborcyjny i ile kosztuje?

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Ciąża

      Nawet nie pisz takich rzeczy oficjalnie, bo to nielegalne.

      MACZEK83
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

      Odp.: Ciąża

      Ja powiem tyle: RU486

      MACZEK83
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 10

      Odp.: Ciąża

      spytaj kazdego plebana - wiedza na 100%

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 17

      Odp.: Ciąża

      Nie zabijaj dziecka. Pozwól mu się urodzić. Tyle par czeka na dzieciaka...

      A jak mnie nie posłuchasz to bedziesz kiedyś cieżko żałować swojego czynu.

      Sumienie cię zniszczy.

      Wspomnisz moje słowa.

      Gość_hej
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Ciąża

        nie usuwaj tego dziecka nie chcesz go ja go wezmę i wychowam jak swoje.kocham dzieci a póki co nie mogę mieć swojego i jak słyszę takie rzeczy to mi się zbiera na płacz

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 23

      Odp.: Ciąża

      Dziecko to jest to coś najlepszego co może nas spotkać w życiu.

      Po prostu nie ma większego szczęścia na ziemi niż dziecko.

      Gdy czytam takie posty jak ten w którym ktoś pyta za ile i gdzie można zabić dziecko - robi mi się słabo.

      Nie zabijaj!!!!

      Urodź dziecko i oddaj tym którzy go pokochają i wychowają. Tylko nie zabijaj dzieciaka. Co ono jest winne??? Nie zabijaj dzieciaka. Prosze.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Ciąża

        mam 19l jestem chlopakiem i czytajac to wszystko robi sie przykro... ale jej potrzebna jest pomoc psychologa nie ludzi z forum

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Ciąża

          Zgadzam się z gościem z 22;07 mimo swoich 19 lat bardzo dojrzale myślisz. Tej dziewczynie potrzebna jest pomoc. Podejrzewam ,że jest to bardzo młoda osoba , która z problemem ciąży została sama i szuka wszelkich sposobów desperackich, aby pozbyć się tego dziecka.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Ciąża

            a gdzie odpowiedzialność ojca za to dziecko????

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Ciąża

              facet jak zwykle dał dyla a kobieta musi to jest dyskryminacja kobiet.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Ciąża

                Dyskryminacja wymyślona przez naturę.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 28

      Odp.: Ciąża

      Wiem, że jest Ci ciężko, ale tak, jak wszyscy napiszę - daj dziecku szansę. Ja teraz spodziewam się dziecka, które jest dla mnie ogromnym darem od losu, bo pierwsze maleństwo straciłam. Mam koleżankę, która będąc młodą dziewczyną zaszła w ciążę i szukała takiego wyjścia, jak Ty, niestety udało się, a teraz okazało się, że podczas zabiegu coś nie poszło "jak powinno" i mamą już nigdy nie zostanie, ma wspaniałego narzeczonego, który bardzo ją kocha i ogromnie boli ją fakt, że nigdy nie da mu dziecka. A ja powiem Ci z własnego doświadczenia zabieg usunięcia ciąży to coś okropnego, czego do końca życia nie zapomnisz, fakt, że moje dzieciątko już nie żyło, kiedy musiałam przez to przejść, ale szczerze radzę Ci i proszę Cię nie rób nic, czego będziesz żałować. Bo to maleństwo w Tobie żyje nie przez Ciebie, ale dzięki Tobie i już teraz kocha Cię bezwarunkowo. Nie skrzywdź go. Proszę.

      Gość_Karina
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Ciąża

        Ciekawe co by zrobili panowie gdyby mamy im te dzieci oddawali po porodzie?Chyba przestali by tak siać na prawo i lewo.

        nadin
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Ciąża

          Żyjemy w XXI w. a niektóre dziewczyny nadal nie mają pojęcia o antykoncepcji. Internet dla niektórych służy tylko do dodawania zdjęć na portalach społecznościowych a wystarczy w wyszukiwarkę wpisać jedno słowo...jedni po 10 lat starają się o dziecko a inni chcą się go pozbyć bo im zawadza...gdzie tu sprawiedliwość? :(

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Ciąża

            Gościu z 10:13, nie ma co tak szufladkować, prawda są przypadki dziewczyn, które o antykoncepcji nie mają pojęcia, ale ja na przykład w pierwszą ciążę zaszłam po ślubie, ale też z tzw. "wpadki", bo pękła gumka - głupie, ale prawdziwe, a z antykoncepcji hormonalnej korzystać nie mogę ze względu na moje zdrowie, także wszelkiego rodzaju spirale itp odpadają, czyli zostaje kalendarzyk i prezerwatywa, a 100% pewności nigdy nie ma. Pewnie jest też wiele dziewczyn, którym takie sytuacje przytrafiają się mimo znajomości dostępnych środków i korzystania z nich.

            Gość_Karina
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Ciąża

              Karina ja rozumiem ale skoro gumka pękła nie chcecie dzidziusia idziesz do gina i daje ci pigułke wczesnoporonną jeśli nie chcesz tego maleństwa. No masz teraz dziecko i uważasz że lepiej by było jakbyś się go pozbyła? Wpadki się trafiają ale dziewczyny pozbywają się ciąży bo " co ludzie powiedzą " jak zobaczą je z brzuchem bez faceta lub bo " co ludzie powiedzą " skoro widzieli mnie z brzuchem a dziecka nie ma bo go oddałam...i przez takie głupoty odbiera się dziecku prawo do życia. Skoro matki mordują swoje dzieci to inni mogą mordować swoich rodziców bo im zawadzają?

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Ciąża

                Skoro matki mordują swoje dzieci to inni mogą mordować swoich rodziców bo im zawadzają? - hmm... a od którego momentu można mówić o dziecku? Trochę to daleko idące porównanie. Trzeba rozgraniczyć i odpowiedzieć sobie na pytanie czy kilka podzielonych komórek to już dziecko czy nie.

                MACZEK83
                Zgłoś
                Odpowiedz
19 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -