Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Celsa Huta Ostrowiec-nowinki

Ilość postów: 1438 | Odsłon: 101557 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                        • Odp.: Celsa Huta Ostrowiec-nowinki

                          Ja też Tobie życzę dużo zdrowia i wszystkiego co najlepsze.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Celsa Huta Ostrowiec-nowinki

                          Na dzień dzisiejszy wynegocjowane socjalne i lepsze stawki w spółkach spełniają Nasze oczekiwania jak rozmawiamy z chłopakami to możemy zostać w spółce byle by warunki były podobne do Celsy.

                          Gość_Piotr
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1448

                          Odp.: Celsa Huta Ostrowiec-nowinki

                          12.31 matoł zawsze pozostanie matolem sprawdź dane zanim zrobisz z siebie gorszego błazna. Ile pieniążków rząd dolał do zbiórki Owsiaka bo ludzie przejrzeli na oczy? Kłamstwo m aktorskie nogi prędzej czy później coś rypnie.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Celsa Huta Ostrowiec-nowinki

                          Kto kupił hute?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Celsa Huta Ostrowiec-nowinki

                          A podobno Żydy kurwa zjebie pierdolony

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1452

                          Odp.: Celsa Huta Ostrowiec-nowinki

                          Podobno Żydy zjebie pierdolony

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Celsa Huta Ostrowiec-nowinki

                          Ładnie ci mama dala na imię,hahaha

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 1454

      Odp.: Celsa Huta Ostrowiec-nowinki

      Mam pytanie o szczegóły wyjazdu na manifestację do Warszawy w dniu 20 maja br., i czy tylko członkowie „S” mogą skorzystać ze zorganizowanego przejazdu.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Celsa Huta Ostrowiec-nowinki

        Ktoś coś wie jak przebiegają negocjacje płacowe bo panowie związkowcy nabrali wody w usta. Ten największy związkowiec też milczy chociaż dotychczas bajera mu szła dobrze

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Celsa Huta Ostrowiec-nowinki

          Zapytaj śledzia

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Celsa Huta Ostrowiec-nowinki

            Nima i nie bedzie bo tak żle jak teroz nie było nigdy

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Celsa Huta Ostrowiec-nowinki

              Podwyżki są tylko dla związkowców, szczególnie dla tych co dużo mówią a mało robią :D

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Celsa Huta Ostrowiec-nowinki

                Zastanawiam się czy jest sens należeć i płacić składki na związek który nic nie może. Gdzie obiecane wyrównanie stawek.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Celsa Huta Ostrowiec-nowinki

                  Najwyższy czas podzielić związek na zww i ZWK. Na zww są ludzie którzy lepiej zadbają o nasze sprawy. Na ZWK była indywidualne podwyżki a na zww nie o swoich to się dba.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Celsa Huta Ostrowiec-nowinki

                    Czy koza Harnasia jeszcze chodzi po Kątach?

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 1462

                    Odp.: Celsa Huta Ostrowiec-nowinki

                    gość 22,17 podzielic to mozesz swoja starą miedzy sąsiadów

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
1234 ... 777880
Przejdź do strony nr
21 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Biuro Rachunkowe "Complex"
Branża: Biura rachunkowe
Dodaj firmę