To nie o PIS tu mowa tylko o Tusku i jego nie wywiązaniu się z obietnic przedwyborczych. Nie wiem jak mogłeś wyciągnąć odwrotne wnioski. Tzn. wiem, ale nie powiem, bo jestem kulturalny.
Że czytać ze zrozumieniem nie umiesz to wiadomo. Ale że oglądać???
Według pismena winą za to to że nasz rząd i premier są nieudolni, nieuczciwi i zakłamani jak zwykle należy obarczyć Kaczyńskiego !!
pismen odstaw leki bo Ci wypaczają rzeczywistość.
Cejrowskiemu marzy się państwo oparte na strukturach plemiennych. Utopia , cynizm i chamstwo to jego atuty. Ja , po jego ostatnich popisach nie oglądam już tych programów . Pamiętam jak w Ustrzykach Dolnych na bazarze sprzedawał kubki ze swoim autografem bo nie miał z czego żyć. Mam nadzieję że znowu wróci na bazar do Ustrzyk.
zawistny jestes,
uważaj zebyś ty nie musiał handlowac kubkami na bazarze - tylko, kto chciał będzie twój autograf ?
Nie koniecznie, wystarczy aby polityk, który podpisuję się pod czymś nagle nie robił na odwrót. Czy to tak wiele?
Dobry też dał przykład: podpisuję się pod tym, że nie zwiększę podatku VAT, nagle go zwiększam, to ludzie mogą mnie odwołać. Proste i logiczne.
Ani proste ani tym bardziej logiczne. Zawsze komuś coś nie pasi. Jednemu Vat, drugiemu coś innego, choćby cyrki smoleńskie. Też dobry powód do ciągłego odwoływania.
Przeczytaj jeszcze raz to co napisałem w pierwszym zdaniu, to zrozumiesz o co chodzi. Nie chodzi o odwoływanie kogokolwiek na postawie mojego widzimisię, tylko tego pod czym dany polityk się podpisuje.
Dany polityk podpisuję się pod tym, że nie będzie podnosił podatku, jak nagle zmienia zdanie i go podnosi, to jest powód do odwołania. Jak nie jest pewien jak będą podatki wyglądać to nie podpisuje się pod tym, albo mówi wprost, że trzeba je podnieść. Czy to takie skomplikowane? Każda partia ma jakiś program, jasne punkty tego programu pod którymi się podpisuje.
Ciekawe gdzie ten podpis polityka znajdziesz? Bzdura na resorach
Pospisywałby się pod programem swoim, aż tak trudno Ci to pojąc, aż tak wielka logistyka jest w tym prostym pomyśle dla Ciebie?
Jesteśmy narodem idiotów i idioci nami rządzą. Jeśli ktoś coś obiecuje i obietnicy nie dotrzymuje jest wyrafinowanym kłamcą i powinien ponieść karę. Raz na cztery lata kłamcy wychodzą z nory by się do nas łasić i uśmiechać, potem przez cztery lata ci kłamcy siedzą w norze karmiąc się naszą naiwnością. Cejrowski jest moim idolem bo pragnie by człowiek ponosił odpowiedzialność za słowa i czyny.
mamy dobry rząd? my nie mamy rządu. Tusk to największy szkodnik od lat, ma szczęście już niedługo.