jakie to trzeba mieć plecy żeby z baru na targowicy wylądować na st. dyr. personalnego celsy może ktoś zdrdzi przepis?
Celsa jest zakładem prywatnym i właściciel może zatrudnić nawet całą swoją rodzinę
I nawet same sprzątaczki , bufetowe itp. ,a ona musi mieć wyższe wykształcenie , a że pracowała w bufecie to dzisiaj człowiecze takie czasy, że po ukończeniu 5 letnich studiów i nawet dziennych pracuje się w sklepie, jako sprzątacz, bufetowy-a , kelner, itp. wykształcony człowieku.
to dlaczego nikt tego nigdzie nie zgłosi ,milczenie to przyzwolenie ,i poco to pisanie
człowieku, komu mają zgłaszać ,ogarnij się może zatrudnić nawet żonę ,córkę, syna a tobie nic do tego
guzik prawda na takim stanowisku to człowiek powinien mieć naprawdę duże doświadczenie a nie tylko 5 lat studiów i chore pomysły na celsie bo huto to nie bar na targowicy i sprzedaż za 200 zł na dzień i kierowanie 1-2 osobami ROZWAGI MARIOLO BO STRACH CI BĘDZIE WYJŚĆ NA ULICĘ JAK HUTASOM ZABRAKNIE CIERPLIWOŚCI
Co ma kosa do k..osa? Robiła co robiła? Wykształcenie i kwalifikacje ma, każdy biegle znający angielski bądź francuzki, może z nią sobie swobodnie porozmawiać w dowolnym z tych języków. Nie w tym problem. Problem w tym, jak te swoje kwalifikacje wykorzystuje. A wykorzystuje nieładnie. Gdybym był złośliwym, to podejrzewałbym o nagły wzrost zapotrzebowania na wazelinę, tę ulubioną przez Hiszpana, właśnie ją. Ale nie jestem.
Jeżeli ta pani dostała pracę bo miała po temu odpowiednie kwalifikacje to tylko pogratulować i życzyć powodzenia w dalszej karierze . Jeżeli jednak otrzymała stanowisko dzięki znajomościom to później nie dziwcie się, że zakłady w Ostrowcu cienko przędą skoro zamiast wykwalifikowanej kadry są sami znajomi, którzy nie ogarniają tematu.
Czego najlepszym przykładem zapracowany autor powyższego postu (tyle ma roboty a siedzi na forum)
20:32 - to Ty, matko geja?
Człowieku chyba coś z głowką.
idiota-do20:59