Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Brzydka dziewczyna - związek i miłość

Ilość postów: 9 | Odsłon: 1 | Najnowszy post
W aktualnym widoku dostępne są posty sprzeczne z Zasadami Forum. Ten widok ma pewne ograniczenia (np. nie można odpowiadać na posty). Przywróć zwykły widok wątku „Brzydka dziewczyna - związek i miłość”.
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 3

    Odp.: Brzydka dziewczyna - związek i miłość

    Badania pokazały, że ludzie otyli niejednokrotnie mają większe kompleksy właśnie po schudnięciu niż przed. Ale co do Twojego pytania, niestety nie wiem, jak na nie odpowiedzieć.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

    Odp.: Brzydka dziewczyna - związek i miłość

    Nie ma brzydkich; są tylko zaniedbane

    Więcej ćwicz uelastycznisz skórę.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 15

    Odp.: Brzydka dziewczyna - związek i miłość

    ja o plaży to mogę zapomniec chyba że wystąpię w burce i nie zrozum mnie źle ale trochę cellulitu a wiszącą skóra to jednak olbrzymia różnica ale rozumiem każdy ma różne kompleksy. Mam dużo znajomych którzy mnie pocieszają bo buzię mam ładną i wogóle jestem sympatyczna ale jest ale i koniec. A samej jest źle szczególnie w takie dni jak święta każdy ma rodzinę a ja ciągle sama. Są takie dni że człowiek przytuliłby się nawet do jeża :) ale jest jak jest

    Gość_Miriam
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 16

    Odp.: Brzydka dziewczyna - związek i miłość

    jestem bardzo mile zaskoczona pozytywnymi komentarzami pełnymi otuchy bo w dzisiejszym świecie szczerze mówiąc myślałam że bedzie hejt a tu miłe zaskoczenie. Dziękuję za przywrócenie wiary w ludzi. A może są osoby które zgubiły dużo kilogramów i jak sobie poradziły z podobnym problemem tylko mniejszą liczbą zgubionych kilogramów

    Gość_Miriam
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 22

    Odp.: Brzydka dziewczyna - związek i miłość

    A ja mam kuzynkę dość otyłą .Kiedyś powiedziałem jej żeby trochę się odchudziła.Ona na to,to jak ja bym wyglądała.Najlepiej się ona czuje w swojej wadze.Faceta ma i są szczęśliwi.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 35

    Odp.: Brzydka dziewczyna - związek i miłość

    masz rację Malina i chciałbym i się asekuruję ale zastrzegam sobie że jak mi się nie spodobasz to żebyś sobie niczego nie obiecywała. A może ty jej się nie spodobasz nie wziąłeś tego pod uwagę? to że dziewczyna ma kompleksy to nie znaczy że będzie z pierwszym lepszym heloł.... i niekoniecznie ty o tym będziesz decydował

    Gość_Kasia
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 54

    Odp.: Brzydka dziewczyna - związek i miłość

    dziękuję za miłe słowa :) pozdrawiam

    Gość_miriam
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 59

    Odp.: Brzydka dziewczyna - związek i miłość

    Tak głupiej wypowiedzi dawno nie czytałam.

    Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. Zwróć uwagę, że w poście znajdują się 2 nadużcia opisane w Zasadach Forum:
    • w poście zastosowano krytykanctwo wobec osoby, firmy, produktu lub usługi (krytyka dla krytyki, negatywna krytyka bez podania argumentów, wytykanie pomyłek i braków); na tym Forum krytykę powiązaną z negatywną oceną należy popierać argumentami, np. negatywnie oceniona jakość wykonania usługi lub produktu musi być poparta faktami, danymi, uzasadnieniem itp.; nie należy upominać za drobne pomyłki w pisowni, ponieważ Forumowicze nie mają możliwości edycji napisanych przez siebie postów i ewentualnego poprawienia błędów;
    • w poście skierowano w kogoś jakąkolwiek agresję lub namawia się do takiego zachowania (m.in.: nękanie, wyśmiewanie się, kpina, groźba, zastraszanie, szykanowanie, wyzywanie, poniżanie, negatywne porównanie); na tym Forum nie ma ani akceptacji, ani tolerancji dla takich zachowań.
    Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
    Gość
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 61

    Odp.: Brzydka dziewczyna - związek i miłość

    Biedna jesteś gościu 21:40 z takim myśleniem. Musisz być bardzo zakompleksioną osobą.

    Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. Zwróć uwagę, że w poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
    • w poście zastosowano krytykanctwo wobec osoby, firmy, produktu lub usługi (krytyka dla krytyki, negatywna krytyka bez podania argumentów, wytykanie pomyłek i braków); na tym Forum krytykę powiązaną z negatywną oceną należy popierać argumentami, np. negatywnie oceniona jakość wykonania usługi lub produktu musi być poparta faktami, danymi, uzasadnieniem itp.; nie należy upominać za drobne pomyłki w pisowni, ponieważ Forumowicze nie mają możliwości edycji napisanych przez siebie postów i ewentualnego poprawienia błędów.
    Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
    Gość
W tym wątku znajdują się 5 postów, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami).

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę