Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Na które ugrupowanie zagłosujesz w wyborach samorządowych?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
                        • Odp.: Brak kultury i pełna arogancja w "Salonie" Sukien Ślubnych i Komunijnych na ul. Kościelnej 16

                          Hahaha ja się piszę!!!Idę napsuć jej krwi :)

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                          • Odp.: Brak kultury i pełna arogancja w "Salonie" Sukien Ślubnych i Komunijnych na ul. Kościelnej 16

                            ale by się wkurzyła już sobie to wyobrażam:):D

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 68

                          Odp.: Brak kultury i pełna arogancja w "Salonie" Sukien Ślubnych i Komunijnych na ul. Kościelnej 16

                          Sama jak szukałam suknie to w Ostr. nie mogłam przymierzyc,zacofanie tu jest i tyle. Tylko w salonie na Mickiewicza, na Sienkiewicza i na Reja mogłam cokolwiek przymierzyc i nie jedna i nie dwie suknie. Jednak w tych dwóch pierwszych najmilsza obsługa,to było rok temu. Mimo to suknie i tak w KIelcach kupiłam, bo tutaj nie było takiej jaka mi sie podobała.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 69

                          Odp.: Brak kultury i pełna arogancja w "Salonie" Sukien Ślubnych i Komunijnych na ul. Kościelnej 16

                          chetnie, mozemy sie umowic hehe ;)

                          Gość_zbulwersowana
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                          • Odp.: Brak kultury i pełna arogancja w "Salonie" Sukien Ślubnych i Komunijnych na ul. Kościelnej 16

                            to podajcie datę miejsce godzinę:)

                            Gość_ww
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Brak kultury i pełna arogancja w "Salonie" Sukien Ślubnych i Komunijnych na ul. Kościelnej 16

                            chętnie bym to zobaczyła, ale babsztyl łatwo się nie podda, pewnie was o napaść oskarży ,bo to zła kobieta jest:)

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Brak kultury i pełna arogancja w "Salonie" Sukien Ślubnych i Komunijnych na ul. Kościelnej 16

                            Mściwe Baby! Nie zniżajcie się do jej poziomu!

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Brak kultury i pełna arogancja w "Salonie" Sukien Ślubnych i Komunijnych na ul. Kościelnej 16

                            poziomu???? hehe

                            Gość_zbulwersowana
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Brak kultury i pełna arogancja w "Salonie" Sukien Ślubnych i Komunijnych na ul. Kościelnej 16

                            5 lat temu brałam ślub zaszłam tam obejrzeć sukienki a ona do mnie od progu CZEGO CHCIAŁA???dosłownie stanęłam jak wryta.Ostatnio byłam tam z koleżanką z ciekawości czy coś się zmieniło ale jest tak samo:)A sukienki od lat te same brzydkie i niemodne.polecam Cymbeline w Kielcach tam każda panna młoda poczuje się jak księżniczka

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 75

                            Odp.: Brak kultury i pełna arogancja w "Salonie" Sukien Ślubnych i Komunijnych na ul. Kościelnej 16

                            ja oglądając sukienki zaszłam do tego sklepu. zdarzyłam wejść i przyszedł mi SMS a ona z mordą na mnie ,że w salonie nie używa się telefonów komórkowych a nawet nie wyjęłam go z torebki. a jak spytałam o sukienkę to kazała najpierw ją kupić ,żeby móc przymierzyć więc z tamtąd wyszłam. tragedia

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Brak kultury i pełna arogancja w "Salonie" Sukien Ślubnych i Komunijnych na ul. Kościelnej 16

                            Piszecie o Ostrowcu, ale w Warszawie w niektórych salonach wcale nie jest lepiej. W salonie Cymbeline!!!!!!!!!! kobiety miały tylko jeden welon do pokazania i odesłały mnie do hurtowni koronek lub do innych salonów. Myślę, że Kielce są dobrym punkiem, aby wybrać się na ślubne zakupy;)))))))))))) Powodzenia:)))))))))))))))))

                            Gość_panna młoda
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
    9 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.
    
    - Reklama -
    - Ogłoszenie społeczne -

    - Reklama -

    - Reklama -

    - Reklama -
    - Reklama -
    Losowa firma:
    Kamo Polska Kamil Pastuszko
    Branża: Elektryczne usługi
    Dodaj firmę