Odp.: Czy moderator tego forum napewno zna jego zasady?
Kilka razy wdałem się w dyskusje z pismenem w dyskusje i od tamtej pory moje posty są weryfikowane lub w ogóle ich nie ma.Czy to nie jest dziwne.Czas najwyższy aby zmienić to cenzurowane forum.
Zgodnie z Zasadami Forum każdy post będący odpowiedzią na post wyłączony z wyświetlania, jest także wyłączany z wyświetlania. Nie oznacza to, że post jest sprzeczny z Zasadami Forum. Jeżeli jesteś autorem tego posta - prosimy, zwracaj uwagę, na jakie posty odpowiadasz i odpowiadaj na posty, które są zgodne z Zasadami Forum. Prosimy Cię o to dlatego, że chcemy wraz z Tobą i innymi Forumowiczami utrzymywać pozytywną atmosferę na Forum.
mirekz44
Dziś, 12:56
Zgłoś
Betonowa, niefunkcjonalna pustynia - nawet sceny nie ma gdzie postawic, zeby widocznosc byla dobra - stary uklad byl jednak lepszy. Oczywiscie z gustami dyskutowac sie nie da, ale wcale mnie nie dziwi, ze nikt nie chce inwestowac i tracic pieniedzy, bo na zwrot kosztow raczej liczyc sie nie da.
Rozlane napoje i gumy do żucia nic się nie mają do nawieżchni Rynku. To kultura ludzi sprawia, że są na pierwszym planie.
no ale janek janka woził helikopterem to nie za darmo przecież