porażka syf smród i zgaga to nie jest jedzenie to chlew
Dzis o 15.55 dzwoniac do baru rondo pani odebrala telefon i powiedziala ze mam spier...... bo pracuje do godz.16.00 i ma w dup.. moje zamowienie kultura super obsluga jeszce lepsza a ulotka informuje ze w soboty od 9.00 do 19.00 bar jest czynny.Jakie ceny taka obsluga i kultura nie polecam bo nie jedno slyszalem od bywalcow ale to to juz przesada.
najlepiej gotować samemu PYCHOTKA
Zamawiam spory czas tam jedzenie i nigdy nie miałem problemu a obsługa jest w porządku i nie wierzę w to co pisze "klijent".Jakoś moi znajomi też zamawiają i nigdy się nie skarżą...A jeśli komuś nie pasuje jedzenie czy obsługa,to idzie gdzie indziej.Każdy ma prawo wyboru.
Witam słyszałem że jedzenie jest z CIS-u czy to prawda? bo w barze nikt nie umie gotować jest powiedzenie tonący brzytwy się chwyta to zaproście panią z kuchennych rewolucji
jedzeniee z kuchni na sandomierskiej czyli arl na barze robią tylko zapiekanki gofry chot dogi a cis ma takie samo jedzenie bo dla nich też gotuje kuchnia i dodatkowo jest tez inne danie na bar i to wszystko w tym temacie.
No i co z tego wynika wszystkiego co napisałeś? Ameryki nie odkryłeś, a hot-dog się trochę inaczej pisze...
Ty, ,,klijent,, naucz się wpierw naszej polskiej ortografii a później pisz poprawnie komentarze, czyżbyśmy w XXI wieku mieli jeszcze analfabetów. Dobra rada dla ciebie, gdybyś chciał ponownie napisac wpis, wiesz, żeby ponownie nie zrobi z siebie idioty....otóż poprawna pisownie tego słowa to... KLIENT nie klijent..... zapisz sobie to słowo na kartce i pocwicz pisownie, napisz 100 razy, może zapamiętasz chociaż hmm.........
He he he dobre zabolała prawda i dziewczynki z Baru Rondo odpisały z godziny 15.50 i 21.08 28-01-2014 to jedna i ta sama osoba żenada nie będe pisać dokładnie imiona osoby która odebrała telefon w sobote widać blyszczysz inteligencją zebyś taka była w pracy to nie było by problemu żadnego a pozatym to jak się ktoś podpisze to już jego sprawa bardziej zwróc uwagę na siebie i weż się za prace bo za co ci płacą ? czyżby za gadanie z chłopem swoim w pracy dziwne że pani kierownik przez duże K tego nie widzi tylko ludzie którzy przychodzą do baru i muszą czekać aż sie kasierka nagada z chłopem.Czy jeszcze jakieś pytania odpowiem wręcz dodam więcej ale po co ? przecież każdy wie kto gdzie pracuje co umie jak sie nazywa PRAWDA ;) więc weż się do pracy a nie czyścisz się na forum ze swojego błędu z soboty ;)
Czy zawsze jak jest jakiś wpis negatywny o barze rondo to pracownice z baru się oczyszczają na forum i podają za klientów jakie to dobre jedonko robią że nie ma problemu z zamówieniami itd itp tylko ile razy pzrywożone jest zimne jedzenie porozlewna zupa brak chleba brak napoi lub pomylone zamówienia i czyja to wina ?KLIENTA czy osoby która przyjmuje zamówienie ?
Pamiętajcie bo to prawda.... rude jest wredne... c.d.n. ( o rudej oczywiście )....
bardzo dobry bar , bardzo dobra obsług i dobre i dużo jedzenia porcje normalne , ale jak ktoś żre jak wieprz to mu mało, i te wszystkie złe opinie pisze konkurencja która im do pięt nie dorasta.
podobno już rude nie pracuje nie dziwie się złodzieja i oszusta łatwo poznać
Ważne, że można coś zjeść w Ostrowcu oprócz McDonalda
dokładnie ,najważniejsze że jest to zdrowy ,gorący obiadek-codziennie inaczej urozmaicony.Pozdrawiam pracowników z Baru Rondo.