Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

bar czwórka

Ilość postów: 3 | Odsłon: 963 | Najnowszy post
  • bar czwórka

    Dzisiaj w barze czwórka zostałem z lekceważony nikt nie raczył mnie obsłużyć tylko dwie Kucharki stały i patrzymy się i chodziły w kółko dodam, że nie był to pierwszy raz kiedyś też tak było i wyszłem. Zamiast dbać o klienta to wręcz przeciwnie. Ktoś też tak miał?

    Gość_bhg
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: bar czwórka

      Nie, ale też się ostatnio zrazilem. Rozmiar porcji sprawia, że wcale nie jest tam tak tanio. Nie mowie o daniach typu kluski, ale np. o drugich daniach z kotletami. Poza tym chciałem pójść do łazienki, wszystko pięknie, tylko drzwi z przodu budynku były zamknięte i nie było szansy skorzystać z toalety. Jak to jest, że wszędzie musi być łazienka, a tam nie?

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: bar czwórka

        a ja powiem tak tez chodzę tam do baru czasami na obiad porcje troszkę małe ale jak dla mnie to wystarczające ,zresztą i cena jest niska ,ale najwa,zniejsze jest to że jest świeże ciepłe jedzenie szykowne na oczach klienta.nie tak jak w niektórych barach podgrzewane w mikrofalach

        Gość_gos k
        Zgłoś
        Odpowiedz
2 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Kamo Polska Kamil Pastuszko
Branża: Elektryczne usługi
Dodaj firmę