Witam,
Wiecie ile kosztuje badanie prenatalne miedzy 11 a 14tyg ciazy w kielcach u dr Guzika??? Byla ktoras z mam ostatnio?
Robilam badanie prenatalne chyba w 12 tyg ciazy tyle ze nie u Guzika a u prowadzacego ciaze lekarza w Kielcach. 200zl usg u lekarza plus 250 badanie z krwi w laboratorium w Kielcach. Przypuszczam ze ceny podobne. Trzeba liczyc w granicach 450zl.
aby tylko sie leczyć. Kolosalne sumy
Samo badanie prenatalne USG u Guzika kosztuje 80zł. Jeżeli prowadzi ciążę cena będzie w granicach 200zł za wizytę.
Lekarz Guzik nie prowadzi żadnej ciąży gdyż to jest lekarz radiolog a nie ginekolog. Co do USG to robi je bardzo dobrze i dokładnie.
70 zl badanie + plytka. Robilam w 1 ciazy 5 lat temu, teraz w 2 ciazy tez robilam i tez 70 zl placilam. Bardzo dokladnie wszystko sprawdza.
Robiłam 3 tygodnie temu, cena 70 zł.