bardzo proszę o informację na temat badania eeg i tomografii w ostrowcu u dziecka.chodzi mi o koszt tych badań,gdzie są wykonywane a jeszcze lepiej jak bym dostała informację gdzie jest robione najlepiej.pozdrówka i dzięki.niedawno się do Was wprowadziłam i nie kumam jeszcze co jest grane,co i gdzie.
Oba badania można zrobić w szpitalu.Trzeba się pofatygować i umówić .I jeszcze jest ważne ile lat ma dziecko, dlatego trzeba iść osobiście i porozmawiać.
Badanie EEG można zrobić w OPIEKUNIE na Słowackiego 58. Przyjmuje tam neurolog dziecięcy Dariusz Adamczyk
Adamczyk do tego jeszcze to najlepszy lekarz neurolog jaki jest
ja robiłam córce w kielcach eeg
Strasznie dużo w ostatnich tygodniach na tym forum wątków o neurologu dziecięcym Adamczyku.Zanim doktor zaczął przyjeżdżać do Ostrowca było o nim znacznie ciszej.To wygląda na jakąś dobrze zorganizowaną akcję promocyjną. ;-)
On chyba nie musi sie promowac;) Wiele osób jezdziło do niego do Kielc, niestety w Ostrowcu trudno o specjalistów dziecięcych, to super lekarz i człowiek. Ciesze sie ze w Ostrowcu przyjmuje
Nie bardzo rozumiem ten entuzjazm na dr Adamczyka. Mimo nagrania napadu przeoczył u mojego dziecka padaczkę i nazwał to skurczami mięśni z emocji. Nie wierzyła bym mu.