Czy ktoś z Was korzystał z usługa zakładu mechaniki pojazdowej Auto-Technica Dariusz Kudas?Czy można go polecić i czy jest to firma wiarygodna?Chodzi mi o naprawę automatycznej skrzyni biegów.
W jakim sensie bida ? bo nie rozumiem ... Robił mi Pan Darek samochody i zawsze wszystko ok jest - jest dokładny, słowny, nie naciąga na koszty - ja zawsze byłam zadowolona - polecam z czystym sumieniem.
automatu to ci NIKT w ostrowcu nie zrobi, zapomnij :)
Tęż sądzę że ciężko będzie tu kogokolwiek znależć.Sam jakiś czas temu szukałem zakładu który tylko zajmie się takim banałem jak zmiana oleju w automacie.Polecano mi to tego,to tamtego-każdy z nich jednak jednak nie przejawiał zainteresowania się podjęcia się usługi.Sprawę załatwiłem dopiero w autoryzowanym serwisie.Tak więc szeroko reklamowane usługi napraw skrzyń automatycznych przez naszych ostrowieckich mechaników,proponuję wziąść z poprawką
A co to za auto?
Bida to znaczy że nie ma marmurów ja robiłem automat dsg nad,którym siedzieli super specjaliści w serwisach audi i dupa a w bidzie zrobił pan darek.Wystarczyło wymienić elektrozawór
Można polecić z czystym sumieniem! Nigdy nie miałem problemów, wszystko było profesjonalnie i na czas.
Do gromadzic ale z manualną bo o automatach nie mają pojęcia .Ja swoją zrobiłem w Kunowie u pana Darka i śmiga a wielu mechaniorów chciało wymieniać
Byłem na zadupiu w szewnie u Krakowiaka i Kowalskiego trochę dalej po ilości samochodów mogę stwierdzić że stoją bo nie mogą ich naprawić .Ja naprawiłem w Auto-Technice na zadupiu Kolonia Piaski ale miejsce widocznie nie jest ważne liczy się podejście do tematu.
Czy możecie podać namiary na Dariusza Kudasa ?
Ja od siebie też polecam. Numer do Pana Darka 880-481-495.
https://www.facebook.com/autotechnicaserwis
ZAPRASZAMY! ;)