A ja polecam!Wszystko robione wlasnorecznie na miejscu a nie gotowce z wiader
Ja nie spotkałem się nigdy z brakiem mięsa w tym lokalu.Jestem częstym gościem w tym kebabie i nie mam zastrzeżeń.Owszem wczoraj pani prosiła o poczekanie ale powiedziała że lokal jeszcze nie pracuje z powodu jakiegoś szkolenia.Ale tak naprawdę to w każdym z kebabów każą czekać i też nie zawsze jest mięso na czas.My jesteśmy prawdziwymi smakoszami kebaba i jedliśmy w każdym kebabie w Ostrowcu,każdy robi na swój sposób każdy ma wzloty i upadki. Nam ten kebab pasuje,i polecamy.
Mieszkam blkisko Arikebab i liczyłem z dziewczyną ,że będzie smacznie ,byliśmy kilka razy . Atmosfera lokalu mocno przybita , kebab raz smaczny raz do d... . Niestety trzeba znów dymać do Hassana lub na Sienkiewke :)
Mieszkam blisko Arikebab byliśmy z dziewczyną parę razy , kebab raz dobry raz tragiczny!! Atmosfera w lokalu też jakaś gęsta . Po kilku próbach Arikebaba niestety znów trzeba zasuwać na Sienkiewkę ,szkoda bo mamy blisko na Stawki
Kali nie mam pojęcia o którym kebabie piszesz,bo my od początku tam jemy i uważamy że jest coraz lepiej.Jak nam coś potrzeba zawsze dokładają bez słowa sprzeciwu,z uśmiechem na twarzy.Jeśli chodzisz tam często to pisz konkretnie kto Wam zrobił złego kebaba.Ja tam widzę że od jakiegoś czasu dziewczyny maja identyfikatory z imionami więc zwróć się konkretnie do tej osoby.Nie wiem kto i komu zależy żeby oszkalować jeden z najlepszych obok Hasana kebabów w mieście.pewnie tym którzy tam nigdy nie byli.to tyle
Ewidentnie wpis właściciela. Już kebab ma wyrobioną opinie. Niewiem jakich cudów trzeba by go uratować.
Słyszy się o braku nietylko mięsa w bułce ale i o innych brakach na jakie cierpi personel. ;)
Zgadzam się z Kalim. Raz dobry raz zły. I co rusz to inne porcje.
Och ach gościu konsumencie, ktoś płaci CI za wazelinę, czy głupio jest płacić za pisanie o swoim intetresie na forum?
Kebab spada na psy i tyle.
Taka łysa , gruba i z brodą ...
Właścicielka ? To już ten starszy spięty pan nie jest właścicielem ? A zresztą i tak już tam nie zaglądam ,bo nie jest już smacznie :(
Chyba właściciel się broni :) w ostatnich postach , brawo ma do tego prawo ,ale będzie lepiej jak poprawi jakość produktów i obsługi klienta !
Reklama dźwignią handlu !! Proponuję poprawić jakość produktów i obsługi i będzie pięknie Ari Kebab
nie rób sobie samoreklamy
byłem świadkiem jak są tam dziewczyny traktowane przez szefostwo
A pies teściowej zdrowy chociaż???
Ja rozumiem, że można nie lubić teściowej, ale żeby psu takie rzeczy robić ;)