Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Logowanie

Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy cała ulica Siennieńska powinna być przejezdna?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Animals

Ilość postów: 7 | Odsłon: 8258 | Najnowszy post
W aktualnym widoku dostępne są posty sprzeczne z Zasadami Forum. Ten widok ma pewne ograniczenia (np. nie można odpowiadać na posty). Przywróć zwykły widok wątku „Animals”.
 • Animals

  Czy mozna dowiedziec się cos więcej o działalności Animals? Czy są juz jakieś telefony, siedziba? Czy przyjmowane są zgłoszenia o błąkających się psach? Czy do Animals przyjmuje zgłoszenia o znecaniu sie właściciela nad swoim zwierzakiem? Prosze o wiecej szczegółów.

  Gość_Przyjaciel
  Zgłoś
 • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 17

  Odp.: Animals

  Tymi pieskami opiekują się chińskie restauracje i Violka ze swymi łodrobami

  Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. Zwróć uwagę, że w poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
  • w poście nie odniesiono się do tematu wątku ani do żadnego z poprzednich postów; aby wypowiedzieć się na nowy temat, należy rozpocząć nowy wątek.
  Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
  Gość
 • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 26

  Odp.: Animals

  Po raz kolejny Animalsi próbują złożyć wniosek o rejestracje stowarzyszenia i za każdym razem trzeba uzupełniać coś w dokumentach. To jeszcze potrwa. Jeśli chcecie pomóc, to można dawać datki, albo lepiej zasponsorować któregoś psa (np. opłacić mu szczepienia i leczenie). Można tez kupić jedzenie - puszki, konserwy, mięso, karmę, makaron, ryż, kiełbasę, parówki itp. W tej chwili wolontariusze sami za swoje pieniądze kupują jedzenie, sami je gotują i własnymi samochodami wożą je do psów do azylów, gdzie psy czekają na adopcje. Jeśli masz samochód i czas, to się zgłoś.

  http://ospz.dl.pl/

  W tej chwili tylko zarząd ma częściowy zwrot kosztów. Wolontariusze przychodzą i odchodzą. Praca bardzo ciężka (fizycznie i psychicznie), koszty też spore, bo większość wolontariuszy nie pracuje i nie zarabia ( kochani rodzice :) ). Czasu nie starcza, żeby wszystkim pomóc. Do tego prezydent naobiecywał pomoc przy organizacji schroniska, a teraz się z tego wycofuje. Straż miejska, urząd miasta i starostwo nie pomagają, a wręcz zrobili sobie z Animalsów alibi. Jak ktoś zgłasza do nich prośbę o interwencję, to podają numer do animalsów (oni pomogą mówią) i umywają ręce. Niech inni za.........ją i robią to, co jest ich ustawowym obowiązkiem.

  Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. Zwróć uwagę, że w poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
  • w poście użyto wulgaryzmu, podczas gdy można było użyć innego słowa (dotyczy to także wykropkowanych oraz w inny sposób ukrytych wulgaryzmów); wulgaryzmy są zabronione na tym Forum.
  Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
  Gość_ubogi_wolontariusz
 • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 27

  Odp.: Animals

  To ten "nieudaczny" zarząd jeszcze od tylu miesięcy nie zarejestrował stowarzyszenia. O Matko! Arturek "mało-pomocny", tylko robiący problemy. Nawet na własne dyżury dokarmiania psów nie jeździł, tylko się kimś wysługiwał. Agatka "wiecznie-zapracowana", biadoląca jak to ona wiele robi i na nic nie starcza czasu. Tylko dzięki wolontariuszom i ich poświeceniu oraz determinacji, te zwierzęta jeszcze żyją i oczekują kogoś kto je przygarnie. Wybacz Aniu, ale chcieć pomóc to jedno, ale najgorzej jeśli tego nie potrafisz. Wtedy wyrządzasz tylko więcej szkody niż pożytku. Mam wrażenie, że zarząd to lekka niekompetencja i dyletanci. Z powodów osobistych nie mogłam już pomagać jako wolontariuszka w Animalsach, ale mam kontakt z paroma osobami, które jeszcze pomagają. Głównie tylko dla tych biednych zwierząt, bo na pewno nie dzięki zarządowi. Parę osób zraziło się przez działania A-A-A, a nowi przychodzą, zobaczą i odchodzą.

  Mimo wszystko powodzenia pieski! Każda pomoc jest ważna, nawet taka jak teraz. Może będzie lepiej!

  Gość_anna_d
  Zgłoś
 • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 50

  Odp.: Animals

  Może i racja, ale jak został podrzucony wychudzony maleńki kotek, nie można było nim się opiekować, ze względy na pozostałe zwierzęta wrogo nastawione do niego, zostało zgłoszone telefonicznie. PANI Z ANIMALS STWIERDZIŁA ŻE MAJĄ KILKA TAKICH ZGŁOSZEŃ I NIE MOŻE POMÓC. Chociaż powinna podpowiedzieć co zrobić, to mała istotka wyrzucona przez bezdusznego pajaca nie umiejąca sobie poradzić jeszcze. Pieniądze to by przyjęli, albo gdyby to była jakaś spektakularna akcja, np. suka z 10 szczeniąt, to tak, ale co tam błąkający się maleńki wychudzony kotek to nie!!!! W TAKIM RAZIE JA MAM ZŁE DOŚWIADCZENIA Z OSTROWIECKIMI ANIMALASMI, NIE POLECAM, NIE ZWRÓCE SIĘ WIĘCEJ DO NICH, NIE MAM ZAMIARU WIĘCEJ O NICH CZYTAĆ.Pozdrawiam wszystich kochających zwierzęta.

  Gość
  Zgłoś
 • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 52

  Odp.: koleżanka

  witam bardzo serdecznie ! :) jestem wielką miłośniczką zwierząt chociaż mam dopiero niespełna 15 lat . Z całego serca chciałabym się dowiedzieć jak bym mogła pomóc tym biedactwom . Lecz ja nie tylko w tej sprawie :) . Chciałabym poinformować iż niedawnymi czasy pewna rodzina mieszkająca na os. Rosochy przy samym kościele (osiedle domków jednorodzinnych) wyrzuciła maleńką piękną sunie do lasu. Chciałabym się dowiedzieć czy tym ludziom grozi jakieś postępowanie karne ?? Dowiedziałam się o tym postępowaniu od sąsiadki. Jestem zdruzgotana tym czynem!! Do tej pory nie mogę się pozbierać!!!!! :(( Chciałam pomóc temu psiakowi lecz nie mogłam bo sama mam już jednego w domu którego bardzo kocham! Proszę o szybkom odpowiedz :(((

  Gość
  Zgłoś
 • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 73

  Odp.: Animals

  Animals od dawna nie pomaga zwierzętom z Ostrowca. Działają tylko w Ożarowie

  Gość_ja
  Zgłoś
W tym wątku znajdują się 5 postów, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami).

- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -


Losowa firma:
Tesco Polska Sp. z o.o.
Branża: Spożywcze artykuły
Dodaj firmę