Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Na które ugrupowanie zagłosujesz w wyborach samorządowych?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Albania 2017 - macie sprawdzone noclegi, plaże i trasa?

Ilość postów: 26 | Odsłon: 4582 | Najnowszy post
  • Albania 2017 - macie sprawdzone noclegi, plaże i trasa?

    Wakacje w Albanii - wypoczynek- prywatnie, dojazd samochodem. Macie sprawdzone noclegi, plaże i trasę?

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Albania 2017 - macie sprawdzone noclegi, plaże i trasa?

      Przymierzaliśmy sie w tym roku do Albanii ale ostatecznie pozostała Chorwacja która wygrała na tle bazy noclegowej,infrastruktury i spokoju politycznego :-)

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Albania 2017 - macie sprawdzone noclegi, plaże i trasa?

        Chorwacja... Ile trzeba mieć kasy na 4osoby? Czy jedziecie autem? No i najciekawsze miejsca... Wybieramy się z dziećmi pierwszy raz, ale nie chcę wydać 5tys za 7dni. Poradź jak to zrobić mądrze i nie spłukać się.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Albania 2017 - macie sprawdzone noclegi, plaże i trasa?

          Chorwacja - w tamtym roku ok. 7 tys na 4 osoby na 7 dni - raczej skromnie żyliśmy

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Albania 2017 - macie sprawdzone noclegi, plaże i trasa?

            7tys? Skromnie żyliście? My wynajęliśmy domek dla 8osób za 3400zł. Sami będziemy gotować, paliwo. Myślę, że nie wydamy więcej niż 3tys na rodzinę, jedziemy ze znajomymi.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Albania 2017 - macie sprawdzone noclegi, plaże i trasa?

              no i tutaj możesz się grubo pomyli

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 3

      Odp.: Albania 2017 - macie sprawdzone noclegi, plaże i trasa?

      my w tym roku znowu jedziemy,to już trzeci raz,w wolnej chwili napiszę co i jak :)

      Gość_ona35
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

      Odp.: Albania 2017 - macie sprawdzone noclegi, plaże i trasa?

      Polecam Ksamil, daleko ale warto. Jechałem przez Serbię i Macedonię, ale kiepska droga przez góry w Albanii, myślę że lepsza choć dłuższa jest wzdłuż wybrzeża

      Gość_A.M.
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Albania 2017 - macie sprawdzone noclegi, plaże i trasa?

        Fakt - 1950 m to dość daleko. A jak z cenami, spaniem itp?

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Albania 2017 - macie sprawdzone noclegi, plaże i trasa?

          i cisza nastała......

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Albania 2017 - macie sprawdzone noclegi, plaże i trasa?

            W zeszłym roku jadąc do Chorwacji natknąłem się w nocy na trasie na mocną ekipę 7 samochodów z Lublina. Gonili po raz któryś tam z kolei do Albanii. Rozmawiałem z nimi na CB i pamiętam, że mówili, że mają swoją stronkę i opisane co i jak. Poszukaj może ich odnajdziesz to się trochę dowiesz. Ja niestety nie pomogę, bo jestem weteranem Chorwacji. Chociaż na przestrzeni lat mogę powiedzieć, że niestety robi się tam też niezbyt ciekawie jeżeli chodzi o ceny. Rozmyślam w tym roku nad Czarnogórą, ale zobaczymy.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 9

            Odp.: Albania 2017 - macie sprawdzone noclegi, plaże i trasa?

            to tak my jezdzimy przez Słowację ,Węgry ,Serbię i Macedonię ,jechaliśmy bez wykupionego noclegu ,nie ma tam z tym problemu ,miejsce wyszukane przeze mnie w necie miejscowość Borsh ( niedaleko Ksamil ,ale mniej zatłoczone ,takie wolimy) drugim razem wracaliśmy przez Grecję ,droga szybsza mimo że dłuższa ,w Albanii drogi nie gorsze niż u nas :) ceny niskie kwater prywatnych(od 20euro za dobę) ,nie orientuje się jak hotele,jeśli chodzi o kwatery czy są dwie osoby w pokoju czy trzy to płacisz tyle samo ,jedzenie też tanie (obiady w przeliczeniu :od 12 zł spaghetti np,owoce morza 25 zł ,pizza też w granicach 20 parę zł i to nie taka jak u nas :), kuchnia typowo albańska tez w zbliżonych cenach ),ceny w sklepach jak u nas ,poza papierosami bo są dużo tańsze :)skuter wodny w przeliczeniu 35 zł za 15 minut,ludzie sympatyczni ,bardzo mili ,chcą się pokazać z jak najlepszej strony( nie czujesz się jak dojarka do euro)nawet po obiedzie serwują w knajpkach owoce "od firmy" :)kraj piękny ,nie skażony komercją ,ciepłe czyste morze ,ale polecam wyjazd w miejsca od strony Grecji właśnie ,jest ładniej ,jeśli jeszcze jakieś pytania to śmiało :)

            Gość_ona35
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Albania 2017 - macie sprawdzone noclegi, plaże i trasa?

              Jak sądzisz - 5 tysi /2 osoby wystarczy?

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Albania 2017 - macie sprawdzone noclegi, plaże i trasa?

                Spokojnie wystarczy, łącznie z winietami, paliwem, nie będziesz się tam stresować o kasę :) zakładając normalne funkcjonowanie bo można przeturmanic i 10 tyś, :D my śniadania jedliśmy u siebie na tarasie bo gorąco i opcja jakiegoś jogurtu była najlepsza, ale obiady i kolacje w knajpach, codziennie jakieś lody czy zimne piwko z wieczora, dużo owoców, korzystaliśmy ze skutera wodnego i nie wydaliśmy 5 tyś, a i jeszcze tam za leżaki i parasole się nie płaci

                Gość_Ona35
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Albania 2017 - macie sprawdzone noclegi, plaże i trasa?

                  Dziękuję bardzo za informacje - pewnie z nich skorzystam - w sierpniu.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Albania 2017 - macie sprawdzone noclegi, plaże i trasa?

                    Proszę bardzo :) my jedziemy koniec lipca początek sierpnia.... Fajnie by tam było "Tos-a" zobaczyć, życzę udanego urlopu :)

                    Gość_Ona35
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Albania 2017 - macie sprawdzone noclegi, plaże i trasa?

                      My chcemy jechać 29 lipiec lub 5 sierpień - na 1 tydz. leżakowania i 1 wycieczek.

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Albania 2017 - macie sprawdzone noclegi, plaże i trasa?

                        He he Tos-y zobaczyć po drodze na wakacje. Ech... nie zapomnę pierwszego naszego wyjazdu na Chorwację, gdzie jechaliśmy zupełnie w ciemno i zupełnie zieloni w temacie, więc każda wskazówka bardzo się liczyła. I tak się stało, że po drodze spotykaliśmy Tos-y , więc zagadywałem na CB, ale pomocy jakiejkolwiek zero ....Ech niektórych zachowań naszych Tosów szkoda komentować. Tak to wygląda w realu niestety , ale co tam świetnie poradziliśmy sobie.

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
5 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Kamo Polska Kamil Pastuszko
Branża: Elektryczne usługi
Dodaj firmę