W sierpniu 2021 r. trzech obywateli Afganistanu nielegalnie przekroczyło polsko-białoruską granicę. Po zatrzymaniu przez Straż Graniczną zostali przewiezieni do placówki, a następnie odstawieni w rejon granicy. Dzięki interwencji aktywistów nie zostali jednak wydaleni z Polski i trafili do ośrodka dla cudzoziemców.
Niech spierdalają
Jak to dobrze że mamy takich aktywistów. Dzięki nim nieroby z Afryki mogą doić Polskę ile wlezie. Co byśmy bez nich zrobili. Każdy Polak chętnie weźmie dodatkową pracę aby ich utrzymać. ...mać!
Jakaś paranoja,niech spadają na drzewo.
Najpierw ich nasorowadzał pis teraz po a jednocześnie warte drugiego.Polska była bezpieczna.Dudu nasorowadzal tu innych i mamy to co mamy.
Nasprowadzał
Tak działaja antypolskie organizacje pozarządowe, które pomagaja przestępcom.
Kurde Holand i reszta niech płaci
Jak świat światem, powodem nieszczęść ludzi zwykle był i jest popełniany niewybaczalny grzech pierwworodny. Wiedzą to dzieci, które wtedy mówią: 'to on pierwszy zaczął'.
To nie PiS wprowadził migracyjny chaos, tyko Anielica Merkel, która bez określenia jakichkolwiek wymogów i procedur, zaprosiła ludzi z całego świata do Europy. Inżynierowie i lekarze odpowiedzieli 'danke' i napierają z południa, ze wschodu i z powietrza.
(Podobnie, jak to nie PiS namieszał w systemie prawnym, tylko ci, którzy pierwsi wybrali ponadplanowych sędziów).