Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Afera z lekarzami, salonikiem,, przeskakiwaniem kolejki coś zmieni?

Ilość postów: 22 | Odsłon: 910 | Najnowszy post
Aktualny widok mógłby udostępnić posty, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum). Jednak w tym wątku brak jest takich postów. Przywróć zwykły widok wątku „Afera z lekarzami, salonikiem,, przeskakiwaniem kolejki coś zmieni?”.
  • Afera z lekarzami, salonikiem,, przeskakiwaniem kolejki coś zmieni?

    Wg mnie absolutnie nic.

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Afera z lekarzami, salonikiem,, przeskakiwaniem kolejki coś zmieni?

      Nic nie zmieni a przycinanie na chwilę.Tak jest wszędzie

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Afera z lekarzami, salonikiem,, przeskakiwaniem kolejki coś zmieni?

        Najwyższa pora żeby się zmieniło

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Afera z lekarzami, salonikiem,, przeskakiwaniem kolejki coś zmieni?

          Okazuje się, że z obowiązku raportowania do CRU wyłączone będą m.in.:

          Warszawski Szpital Południowy Sp. z o.o. (będący epicentrum ostatnich kontrowersji płacowych),

          Szpitale Pomorskie Sp. z o.o. (którymi dawniej zarządzała obecna Minister Zdrowia, Jolanta Sobierańska-Grenda),

          Szpitalne Centrum Medyczne w Goleniowie Sp. z o.o. (którego dyrektorem była obecna Wiceminister Zdrowia, Katarzyna Kęcka).

          Zakłamanie peowskich aparatczykow sięga zenitu

          Gość_Podatnik
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Afera z lekarzami, salonikiem,, przeskakiwaniem kolejki coś zmieni?

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Afera z lekarzami, salonikiem,, przeskakiwaniem kolejki coś zmieni?

              Poczekamy zobaczymy

              Gość_Polak
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Afera z lekarzami, salonikiem,, przeskakiwaniem kolejki coś zmieni?

                Najpierw Kłodzko i afera zoo-pedofilska ludzi PO,której w mediach usłuznych nie było, a teraz afera z złotym chłopcem warszawskiej PO, której też nie ma, salonikiem dla VIP-ów z PO, fałszowaniem dokumentacji i wykonywaniem tomografii na zmarłych na SOR. Co jeszcze jutro pokaże.

                Tak, to jest Patologia Obywatelska, wybranych obywateli.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Afera z lekarzami, salonikiem,, przeskakiwaniem kolejki coś zmieni?

                  „Jako lekarz z ponad 20-letnim stażem, ale też jako potencjalny pacjent, zaczynam się zwyczajnie bać” - powiedział w wywiadzie dla Onetu dr Dymitr Książek, ordynator SOR-u w podwarszawskim Międzylesiu. Lekarz uważa, że słowa dr. Emila Jędrzejewskiego nt. szokujących sytuacji w warszawskim Szpitalu Południowym i Dawida Kacprzyka są bardzo wiarygodne. Podkreśla, że informacje o tych nieprawidłowościach nie były dla części środowiska medycznego zaskoczeniem.

                  (...) W ocenie dr Książka w sprawie Szpitala Południowego powinna być powołana komisja śledcza.

                  To może wyciąć patologię, sprawić, że inni nieuczciwi ludzie, którzy zajmują się medycyną, opamiętają się, przestaną traktować pacjentów jak fantomy

                  https://wpolityce.pl/polityka/763471-kolejny-ordynator-sor-u-alarmuje-zaczynam-sie-zwyczajnie-bac

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Afera z lekarzami, salonikiem,, przeskakiwaniem kolejki coś zmieni?

                    Bo to tylko tam tak jest że ze szpitala jak się pojedzie wychodzi się nogami do przodu szczególnie starsi.Jedzie się z temperaturą 38 ,kilka badań i umieralnia.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Afera z lekarzami, salonikiem,, przeskakiwaniem kolejki coś zmieni?

                      A słynne sepsy z nikąd?

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 29

          Odp.: Afera z lekarzami, salonikiem,, przeskakiwaniem kolejki coś zmieni?

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 5

      Odp.: Afera z lekarzami, salonikiem,, przeskakiwaniem kolejki coś zmieni?

      Kogo obchodzi zdanie nie wiadomo kogo? :)

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Afera z lekarzami, salonikiem,, przeskakiwaniem kolejki coś zmieni?

        Kogo obchodzi zdanie nie wiadomo kogo? :)

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Afera z lekarzami, salonikiem,, przeskakiwaniem kolejki coś zmieni?

          Jak cię nie obchodzi, to pomijasz. Tak że tego :)

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 18

      Odp.: Afera z lekarzami, salonikiem,, przeskakiwaniem kolejki coś zmieni?

      Społeczeństwo dowie się, jak funkcjonuje to chore państwo. A Twój komentarz coś zmieni? Po co pisze cokolwiek, skoro to nic nie zmieni? Słucham :)

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 25

      Odp.: Afera z lekarzami, salonikiem,, przeskakiwaniem kolejki coś zmieni?

      Czy w Ostrowcu nie bylo lekarza , ktoremu doby braklo, aby dobrze pracowac?

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Afera z lekarzami, salonikiem,, przeskakiwaniem kolejki coś zmieni?

        Był,był

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
8 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
"Ilando" Grzegorz Drogosz
Branża: Komputery
Dodaj firmę