a ja się dziwię ludziom co kurczaki tam kupują po 4,99 zl za kg.
jak można wyhodować kurczaka i sprzedawać z zyskiem po 4,99 za kg skoro 1 kg dobrej karmy kosztuje ok. 5 zl. ?
kurczak zje pół kilo karmy i już wazy 1 kg? wtedy byłoby to opłacalne.
z czego jest ten kurczak za 4,99?
O ! A gdzie tak tanio ?
Do 09.40 z 01.11
A ja się dziwię ludziom,którzy mają parę groszy więcej w kieszeni i sodówa im wali na dekiel.