Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


Logowanie

Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś zadowolony z granitowych chodników powstających w centrum miasta?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Wiadomości

Ilość postów: 9 | Odsłon: 3197 | Najnowszy post
 • Wiadomości

  Nie bywam w Ostrowcy zbyt często i brakuje mi wiadomości lokalnych. Uważam, że powinny znaleźc się właśnie tutaj.

  treborek99
  Zgłoś
  Odpowiedz
  • Odp.: wiadomości

   Wpisz w przeglądarkę Świętokrzyskie

   Wiadomości i masz aż do znudzenia

   czytania.Uważam że taki dział jest w

   ogóle niepotrzebny.

   zbigniew38
   Zgłoś
   Odpowiedz
   • Odp.: wiadomości

    ten dzial jest jak najbardziej potrzebny! jestem emigrantem i ciekawi mnie prywatna opinia uzytkownikow forum na temat obecnej sytuacji w ostrowcu. jesli bede chcial zaczerpnac tendencyjnych wiadomosci zerkne na wyzej wspomniana strone

    pa

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: wiadomości

     co do racji to i zbigniew38 ma rację i gość 01 49.pierwszy jest strona gazety wiadomości świętokrzyskie,natomiast w drugim przypadku do tego służy forum i tu można ten temat poruszać,bo i kto jak nie użytkownicy strony mogą coś wnieść tak więc uważam,że tworzenie nowej zakładki jest zbyteczne z dwóch powodów bo kto by był kompetentn aby takie wiadomości podawać i musiały by być to wiadomości sprawdzone tak mi sie wydaje,a forum to czysto prywatne wypowiedzi odwiedzających stronę.

     kost@
     Zgłoś
     Odpowiedz
     • Odp.: wiadomości

      Na tym forum jest wystarczająco dużo informacji. Poza tym z wątku informacji loklnych zrobiłby się zaraz wątek krytykanctwa i przedstawiania politycznych poglądów, co tu w kilku watkach już miało miejsce. W zbyt wielu. I niepotrzebnie, bo politycy i tak będą nas maluczkich karmić tym, czym chcą. Zreszta, nie dziwne to jest, że robią się tu wątki priv, przecież to jest nasze forum, a nie urzędu miasta NA SZCZĘŚCIE !!!! I niech tak pozostanie.

      Kocjusz
      Zgłoś
      Odpowiedz
     • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

      Odp.: wiadomości

      Muszę ale nie chcę. Oto cały komentarz

      do wypowiedzi "kosta".Popieram wypowiedż

      Kocjusza(pod spodem) ma 100% rację.

      Uważam że to forum ma zbliżyć ludzi do

      siebie a nie poróżnić ich z powodów

      politycznych-widać że takie zakusy już są.

      Gość_zbigniew38
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: wiadomości/odać co żydowskie

       Gmina Ostrowiec będzie musiała zwrócić atrakcyjną, liczącą około 1.600 m kw. działkę w centrum miasta, Gminie Wyznaniowej Żydowskiej w Katowicach. Zdecydowała o tym Komisja Regulacyjna ds. Gmin Wyznaniowych Żydowskich w Warszawie. Chodzi o teren, na którym przed laty stała synagoga, a który w 1961 r. został własnością Skarbu Państwa.

       -Obecnie bardzo szczegółowo pod względem prawnym i geodezyjnym trwa przygotowanie działki, która zostanie przekazana -przyznaje wiceprezydent Jarosław Górczyński. Teren, który zostanie przekazany Gminie Żydowskiej, znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla „Na Skarpie”, obok niedawno wybudowanych schodów łączących ulicę Starokurowską z Górzystą.

       Przypomnijmy, że pierwsza synagoga w Ostrowcu była drewniana i została zbudowana prawdopodobnie w drugiej połowie XVII w. Jako czas jej powstania podaje się 1610 r., choć inwentarz Ostrowca z 1618 r. nie wymienia synagogi. Według przekazów w 1713 r. podczas pożaru w dzielnicy żydowskiej synagoga w Ostrowcu miała zostać uszkodzona. Jednak już w następnym roku została ona całkowicie odbudowana. Synagoga ostrowiecka posiadała dwie przybudówki od strony ulic Młyńskiej i Starokunowskiej. Pokrywał ją dwukondygnacyjny dach wykonany z drewna. Z synagogą sąsiadował dom modlitwy Beth-Hamidrasz. Oba budynki zostały zniszczone przez Niemców w czasie drugiej wojny światowej w 1942 r.

       Gość
       Zgłoś
       Odpowiedz
       • Odp.: wiadomości/odać co żydowskie

        W sobotni wieczór, 25 czerwca podczas OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI BOXING SHOW, Dariusz Sęk stanie do walki o pas mistrza świata TWBA w wadze półciężkiej. Polak zmierzy się z 28-letnim Gruzinem, Sandro Siproshvili, który na swoim koncie ma 32 zawodowe pojedynki w tym m.in. starcie z Herbie Hide byłym mistrzem WBC International.

        OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI BOXING SHOW już za niespełna dwa tygodnie. Honorowy patronat nad galą objął Jarosław Wilczyński – Prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego, a patronami medialnymi gali są: Radio Kielce, Echo Dnia, Gazeta Ostrowiecka, Wiadomości Świętokrzyskie, portal www.ostrowiec.info oraz BOKSER.ORG

        Bilety na imprezę dostępne są już na www.eBilet.pl oraz w punktach: portiernia hali sportowej MOSiR, portal kasowy pływalni Rawszczyzna, biuro podróży Voyager, Sklepy Sportowe „HI-SPORT” i „Campus”.

        więcej tu

        http://www.wiadomoscisw.pl/news.php?readmore=136

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz

- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -

Losowa firma:
MatchOffice
Branża: Nieruchomości
Dodaj firmę