Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Szkoła podst. nr 4

Ilość postów: 86 | Odsłon: 9109 | Najnowszy post
  • Szkoła podst. nr 4

    szukam ludzi ktorzy w latach 88-90 chodzili do klas 7-8 w >czworce?

    tomas
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: skola podst. nr4

      z moich wyliczen wychodzi ze jestem o dwa lata starsza:-)P.Dobek od fizyki byla moja wychowawczynia:-)

      Gość_mrugalka
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: skola podst. nr4

        tez mnie fizy uczyla a moja wych.byla Irma A NTONIAK ciekawe czy ja jeszcze ktos pamieta?

        Gość_tomas
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: skola podst. nr4

          A pamietasz Panią Bidzińską?

          To była nauczycielka. Ja Jej nigdy nie zapomnę -;)

          Gość_kocjusz
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: skola podst. nr4

            troche pamietam ale slabo mnie nie uczyla matmy mnie tyburczy uczyla duniec gegry uczyl mnie zpt makson muzy baranska o ile dobrze pamietam

            tomas
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: skola podst. nr4

              Irma Antoniak, czlowiek dusza, wspaniala polonistka!PAMIETAM.i o was bardzo sie troszyczyla jako wychowawczyni.Jej corka miala nauczanie poczatkowe z nami.Chemia Sitek;-), matme Ptak, gegra Duniec, tak rosyjski Bidzinska, super pedagog.

              Gość_mrugalka
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: skola podst. nr4

                podobno na szczescie niemialem chemii z Sitkiem Ptak tez niepamietam a niewiesz czy Duniec jest jeszcze dyrektorem 4?

                tomas
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: skola podst. nr4

                  oj miales:-)dlatego tak dobrze nazwisko zapamietalam..

                  nie mam pojecia czy jest dyrektorem.a wf?Bazant i taka pani , nazwisko mi umknelo..

                  Gość_mrugalka
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: skola podst. nr4

                    ja chyba tylko rok mialem z Bazantem pozniej przenisl sie chyba do 5 lub7 a pan bylo kilka ale tez umknely nazwiska

                    tomas
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: skola podst. nr4

                      Dyr Scibisz, zastępca Dyr Jasiński.

                      Potem Dyr Jasiński, zastępca Dyr ( no właśnie..., taki fajny, pogodny bardzo i miły, gnojki mu samochód podpalili przed szkołą )

                      Potem Dyr Duniec Lech - dla nas Grzegorz. Do zeszłego roku szkolnego. Mój UKOCHANY WYCHOWAWCA.

                      Chyba już nie jest Dyrektorem, ale mogę się mylić, może ma to nastapić z przyszłym rokiem.

                      Sitek to nie do końca tak jest, że był do niczego, bo to był bardzo inteligentny facet, my się Go baliśmy, bo nie rozumieliśmy Jego poczucia humoru. On już wtedy kpił z systemu edukacji i fantastycznych zarobków nauczycieli, więc po pewnym czasie dał sobie spokój i postanowił wykorzystać swój "super łeb" i spryt w innych dziedzinach-;) odszedł ze szkolnictwa amen. Ja Go zawsze` będę bardzo dobrze wspominać, chociaż postawił mi dwie pały ze stopni wojskowych hihi.

                      WF Pani Tuchowska, muza Pani Barańska, Polski Pani Jasińska i Pan Adam Kołsut ( bardzo dobry i wrażliwy człowiek ), matma Pani Gola, ZPT Pani Czesława Góra - cudowna, kochana, najwspanialsza-;) Niemiecki - nie zapomnę do końca życia - nie mam tu dobrych wspomnień - Halina Wiatrek....ratunku.

                      Kocjusz
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: skola podst. nr4

                        Wbibliotece pamiętam była Pani Kujszczyk, bardzo ładna i miła kobieta, zawsze mi się podobała i ją lubiłam. Niestety, podobno potem cięzko zachorowała i zmarła. Wszyscy bylismy smutni. Tak samo, jak w przypadku nagłej śmierci Pani Bidzińskiej, kultowej nauczycielki języka naszych sojuszników. Ten język pamietam do dziś i bardzo lubię. A w klasie 1 - 3 była Pani Mirosława Bury. Lubiła nas i my Ją też-;) Lubiła Czesława Niemena - to pamietam. Pamiętam też, jak kolega podczas lekcji z Panią Bury wychylił się przez okno do kogoś, kto go zawołał i krzyknął, że nie wyjdzie na dwór wieczorem, bo jest umówiony z dziewczyną. Na to tamten spytał, z którą? Koleś odpowiedział , wrzasnął wręcz - Z BURĄ !!!! I gotowe, rodzice proszeni do szkoły-;) hihi

                        Kocjusz
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: skola podst. nr4

                          No i nigdy nie zapomnę Pani Wiechciowej.....Uciekłam przed nią do WC i się schowałam. Zamknęłam się od środka na haczyk i myślałam, że mnie nie znajdzie.....Biedne dziecko. Za pół godziny siedziałam już na Jej fotelu pod Jej wiertłem.....Ona była sadystką.....Ale podobno bardzo dobrym stomatologiem -;)

                          Kocjusz
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: skola podst. nr4

                          A najwspanialszą Woźną na świecie była Pani Drewniakowa -;) Kochana, dobra osoba, która darła się na nas niemiłosiernie, ale bardzo nas lubiła i miałą bardzo wielkie serce-;) Ok rok temu spotkałam Ją na ulicy i mnie wycałowała a ja się pobeczałam.....

                          Kocjusz
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: skola podst. nr4

                          teraz mi sie te wzsystkie nazwiska przypomnialy chociaz mnie nie uczyli to pamietam a pan Kolsut super facet byl teraz podobno ale niejestem na 100%pewny ale chyba zmarl>obym sie mylil> niezapomne niem.oraz ucieczek z przed gab. stom. fajne czasy byly ech...

                          tomas
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: skola podst. nr4

                          Własnie też nie wiem, wydaje mi się, że żyje Pan Adam, ale miała okropne kłopoty i bardzo wielu ludzi obwiesiło Go padliną....Jego życie z pewnością nie jest łatwe. Smutne to.

                          Kocjusz
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 15

                          Odp.: skola podst. nr4

                          plastyka przemila pani Wasilewska, co do chemii z p.Sitkiem, to chodzilo o ten stopien napiencia..ktore roooslo..i roooslo..i ON t czul, i tym sie rozkoszowal..a my sie kulilismy w lawkach, a i byl slusznego wzrostu:-)..poza tym lebski gosc.wlasnie o pania Tuchowska mi chodzil!dzieki Kocjusz.

                          pania dentystke tez pamietam-rece to ona mial pogryzine przez nas..brr..pani Wiatrek tja zadecydowala o moim zyciowym losie, zaczelam brac korki z niemca:-)

                          biologia-Przybys, pani od ZPT-ale nie p.Gora, znow mi umknelo nazwisko..

                          i nasza pani wozna uuu

                          i paczki w sklepiku, pyszne byly!

                          i bardzo pozostajaca w pamieci postac pana Kolsuta.

                          kolega nie wymawial R i dzieci go sie pytaly:a jak nazywa sie twoja pani?BULA

                          :-))

                          Gość_mrugalka
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: skola podst. nr4

                          pamietam jak pani Tyburczy mnie czesto wysylala do cukierni na czerw. blokach i tam kupowalem paczki i inne slodkosci tylko niepamietam czy do tego sklepiku czy tez tylko dla klasy

                          tomas
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 18

                          Odp.: skola podst. nr4

                          p.Adam zyje , ale tak jak Kocjusz pisze..

                          az trudno uwierzyc .a ja i tak najserdeczniej wspominam Antkowiak:-)

                          Gość_mrugalka
                          Zgłoś
                          Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Baltic IT Kamil Terepora
Branża: Komputery
Dodaj firmę