Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Samsonowicza 16

Ilość postów: 12 | Odsłon: 2337 | Najnowszy post
  • Samsonowicza 16

    BESTCAR

    Gość_LOBO
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Samsonowicza 16

      NIE ZAKŁADAJCIE U NICH GAZU, BO POTRAFJĄ SKASOWAĆ A ZDOLNOŚCI ZEROWE!po pierwsze zamieniają cześci: mi np. wyjeli nowe świece i wsadzili jakieś stare dziadostwo, po drugie przed pierwszą poprawką poinformowali mnie że muszą wymienić termostat albo czujnik temperatury wiec ok , jak się jednak okazało po pierwszej poprawce poinformowali mnie że mam zapłacić 440 zl za wymiane świec, przewodów i cewki(zaznacze że informowałem szefa , jak i pracowników że te wszystkie części 2 miesiące wcześniej zostały wymienione na nowe). po malej awanturce i po stwierdzeniu że auto jak miało usterkę przed wymienieniem tych wszystkich części na nowe tak ma ją dalej , stanowczo poprosiłem o zalożenie wszystkich moich częsci z powrotem i tak zrobili, po kolejnych 4poprawkach i czterech zmarnowanych dniach urlopu nie mieli zielonego pojęcia o co chodzi z moim samochodem , więc zrezygnowalem z ich gwarancji , a w finale okazalo się że w instalacji gazowej brakuje filtra fazy lotnej ,zarowno komputer jak i główny przewod gazowy nie został zamocowany w żaden sposob, i co dziwne poprzewiercane zostaly dysze. STAN SAMOCHODU PO ODEBRANI Z WARSZTATU TEŻ POZOSTAWIAŁ SOBIE WIELE DO ŻYCZENIA: TZN COŚ POROBILI Z OBROTAMI, Z TEMPERATURĄ I JAK WCZEŚNIEJ JEŹDZIL BEZ ZASTRZEŻEŃ TAK TERAZ NA BENZYNIE TEŻ MAM PROBLEMY!!!!! W ŻYCIU NIE POLECAM NIKOMU TEGO WARSZTATU!

      Gość_LOBO
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Samsonowicza 16

        A CO CIEKAWE JAK CZEKAŁEM PÓŁ DNIA NA SWÓJ SAMOCHÓD TO OSOBIŚCIE SŁYSZAŁEM JAK KLIENT IM ROBIŁ AWANTURE ŻE CHCIELI GO OSZUKAĆ NA 200 ZŁ , CZYLI JA NIE PIERWSZY I ZAPEWNE NIE OSTATNI, A WIEC OSTRZEGAM TRZYMAJCIE SIĘ Z DALEKA!

        Gość_LOBO
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: SAMSONOWICZA 16

          U nas tak majstrowali przy gazie, że stłukli lampe i do tego gaz ulatniał się w zawrotnym tempie.

          Polecam pana Piątka Miłków.

          evik@
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: SAMSONOWICZA 16

            TEŻ NA SAMSONOWICZA?

            Gość_LOBO
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: SAMSONOWICZA 16

              Tak.

              evik@
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: SAMSONOWICZA 16

                gdzie to jest???

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

      Odp.: Samsonowicza 16

      Robiłem u nich kilka rzeczy w kilku autach - za 1 razem byłem bardzo zadowolony - ale im dalej tym gorzej.

      Widać że na początku szefowi zależało a teraz raczej kładzie laskę na wszystko. Udaje że Cię słucha a myśli nie wiadomo o czym, nie raczy zapisać sobie nawet Twoich uwag a potem zdziwko przy odbiorze że wymienili to czego nie powinni albo naprawili to czego nie trzeba lub naprawili połowicznie.

      Tak było u mnie ostatnim razem. Nie zauważyli również że auto nie paliło na 1 cylinder - mimo że dla testu zapalili je w garażu i było uruchomione przez jakiś czas (zresztą bardzo inteligentnie) :)

      Tak że ja osobiście bym już chyba do nich nie pojechał.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Samsonowicza 16

        A zapomniałem dodać standardów:

        -w recepcji jest pani która nigdy nic nie wi , - szefa ciężko zastać

        - za to jest zwykle jakiś inny pan który pali fajki i pije kawę ale też nic nie wie i zwykle załatwia jakieś interesy z panią :)

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Samsonowicza 16

          W którym miejscu jest ten zakład?

          aneta16
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Samsonowicza 16

            interesy ? sam widzialem te interesy na własne oczy :) laska pożal się boże:) a co do zakładu to również nie polecam założyli mi gaz a póżniej olewali każdą regulacje i udawali że coś robili przy aucie, a w rzeczywistości nie znają się fachmeni nawet na regulacji komputerowej gazu bo samochód beznadziejnie chodzil dopóki nie pojechałem do innego zakładu:) beznadziejny jest ten BESTCAR, JEŻELI SIĘ NIE ZNAJĄ NA TYM CO ROBIĄ TO PO CO SIĘ WOGOLE ZA COŚ BIORĄ I MARNUJĄ INNYCH CZAS!!!!!!!!

            Gość_gandzior
            Zgłoś
            Odpowiedz
1 post w tym wątku został wyłączony z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę