Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Prawo jazdy na motor bez jazdy za 300 PLN w Szkole Jazdy Perfekt?

Ilość postów: 21 | Odsłon: 4668 | Najnowszy post
  • Prawo jazdy na motor bez jazdy za 300 PLN w Szkole Jazdy Perfekt?

    Slyszalem ze uczy tam instruktor ktory w tym roku zrobil kat. A i jeździ bez uprawnień? Wie ktos cos wiecej? Cena kuszaca

    Gość_Black&White
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Prawo jazdy na motor bez jazdy za 300 PLN w Szkole Jazdy Perfekt?

      NA MOTÓR TO TANIO POZDRAWIAM KAROLEK

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Prawo jazdy na motor bez jazdy za 300 PLN w Szkole Jazdy Perfekt?

        W RYWALU TROCHĘ DRORZEJ NA MOTÓR I MACIUŚ TEŻ PODOBNO BEZ UPRAWNIEŃ JEZDZI I NA BEZCZELA JESZCZE PANOSZY SIĘ PO MIEŚCIE

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

      Odp.: Prawo jazdy na motor bez jazdy za 300 PLN w Szkole Jazdy Perfekt?

      Czyli moze zaczac uczyc na kat. A - dopiero za 3 lata. A zdał w tym roku i już uczy? Powinno sie to zgłosić do starostwa!!!

      Gość_Bodzio
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Prawo jazdy na motor bez jazdy za 300 PLN w Szkole Jazdy Perfekt?

        To po 3 latach od zrobienia kategorii prawa jazdy można już być instruktorem?

        Gość_Bodzio
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Prawo jazdy na motor bez jazdy za 300 PLN w Szkole Jazdy Perfekt?

          Ej to ja jestem Bodzio a Ty kto?

          Gość_Bodzio
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Prawo jazdy na motor bez jazdy za 300 PLN w Szkole Jazdy Perfekt?

            Oj widze, ze na tym forum pisza 15-stolatkowie, którzy mało wiedzą o zasadach ruchu drogowego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

            BODZIO - MARCIN jest tylko JEDEN!!!!!!!!!!!!

            Gość_Bodzio
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Prawo jazdy na motor bez jazdy za 300 PLN w Szkole Jazdy Perfekt?

              To prawda robiłem prawko w Perfekcie i podpisał mi się jakiś instruktor z rejestracją TOP a nie przemek, który mnie wszystkiego nie nauczył! NIE POLECAM TEJ SZKOŁY!

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Prawo jazdy na motor bez jazdy za 300 PLN w Szkole Jazdy Perfekt?

                ja tez slyszalem ze w perfekt instruktor nie ma uprawnien, cos w tym musi, pewnie gdyby mial to by tak nie pisano

                Gość_Kamil
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Prawo jazdy na motor bez jazdy za 300 PLN w Szkole Jazdy Perfekt?

                  To jest kłamstwo. Osoby które nie wiedzą nic w tym temacie proszone są o nie wypowiadanie się. A co do pana który zakłada takie wątki... wstyd, że szkoła jazy Rywal posuwa się do tak dennych zagrań jesteście płytcy i nijacy.

                  Gość_Borubara
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Prawo jazdy na motor bez jazdy za 300 PLN w Szkole Jazdy Perfekt?

                    a ja wiem na pewno że w rywalu pan maciej nie ma uprawnień na motocykl a zaświadczenia podpisuje mu pan z numerem lop zwany tomkiem robiłem u niego prawo na A i zerknąłem w zaświadczenie które mi dał do ustalenia egzaminu i tak mnie wyuczył że do tej pory nie mam prawa jazdy na motocykl ponieważ w jego szkole jest jakiś king way a nie suzuki

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Prawo jazdy na motor bez jazdy za 300 PLN w Szkole Jazdy Perfekt?

                      a to na suzuki byś się nauczył jeździć, a na kingwayu nie? a na hondzie albo kawasaki? albo chociażby na etce? mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Wynika z tego że jak uczyłeś się jeździć na rowerze Romet to rowerem Ukraina nie będziesz potrafił? :D

                      stopkretynom
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 15

                      Odp.: Prawo jazdy na motor bez jazdy za 300 PLN w Szkole Jazdy Perfekt?

                      Była kilka lat temu cicha spółka dwóch PANÓW którzy narobili przekrętów w Ćmielowie i zwineil się do Ostrowca . Teraz siedzą u siebie i tkają nową gęstą pajęczynę ! żaden nie ma uprawnień a opluwa jeden drugiego . Dziwie się że ludzie nadal sie na to dadzą nabierać łącznie z nadzorem ze starostwa .

                      Gość_Piotr
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 16

                      Odp.: Prawo jazdy na motor bez jazdy za 300 PLN w Szkole Jazdy Perfekt?

                      smiac sie mi z was chce wszystkich idz PAN na policje panie PRZEMKU z perfekt a ja jestem wlasnie po kursie w RYWALU i maciek mi sie podpisal na zaswiadczeniu i ZROB SE PAN najlepiej jakies badania psychologiczne bo wszystkie pyskate odpowiedzi sa z PANA IP wstyd mi za was

                      Gość_kamil
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Prawo jazdy na motor bez jazdy za 300 PLN w Szkole Jazdy Perfekt?

                        Zastanawiam się dlaczego ci wszyscy malkontenci skoro mają takie niezbite dowody nie pójdą z tym na policję jak to kamil powyżej napisał albo do mediów? Przecież osiągnęlibyście to co chcecie osiągnąć tutaj na forum. No ale przecież lepiej zdyskredytować kogoś anonimowo na forum... Żałosne...

                        stopkretynom
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Prawo jazdy na motor bez jazdy za 300 PLN w Szkole Jazdy Perfekt?

                          W związku z rozpowszechnianem nieprawdziwych informacji na temat Macieja z Ośrodka Szkolenia Rywal uprzejmie informujemy, ze w/w Pan posiada uprawnienia instruktorkie kat. A, B, C, D, E, T. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o zgłosienie się do siedziby biura lub pod numerem telefonu w Starostwie Powiatowym: 41 247 66 15, w razie nie zakończenia nie uzasadnionych oszczerstw wystąpimy w tej sprawie na drogę sądową w celu ustalenia IP oszczercy, aby zwrócił nam poniesione straty z kursów na kat. A. Pozdrawiamy

                          Gość_OSK RYWAL
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Prawo jazdy na motor bez jazdy za 300 PLN w Szkole Jazdy Perfekt?

                          I to mi się podoba :) Ja bym już teraz nie przepuścił im tych dyskredytujących postów - niech mają szczeniaki nauczkę, że internet to nie jest miejsce gdzie można kogoś opluć bez poniesienia konsekwencji - może to będzie pierwszy krok w zwalczeniu kretynizmu na tym forum

                          stopkretynom
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Prawo jazdy na motor bez jazdy za 300 PLN w Szkole Jazdy Perfekt?

                          Dlatego prosiłbym o usunięcie tego bezsensownego tematu z forum.

                          Co do IP to powodzenia życzę skoro istnieje takie coś jak zmienne ;) a dane osobowe mogą być udostępniane tylko w przypadku popełnienia przestępstwa a nie oszczerstwa :)

                          Niemniej proszę o usunięcie tego wątku po prowadzi do pieniactwa i nie potrzebnych nieporozumień. Dziękuję.

                          Gość_życzliwy
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
3 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę