Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Na które ugrupowanie zagłosujesz w wyborach samorządowych?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Praca

Ilość postów: 14 | Odsłon: 1466 | Najnowszy post
  • Praca

    czy ktos może sie orientuje jak to jest gdy saamemu sie znajdzie etat gdy sie jest bezrobotnym zarejestrowanym w PUP. słyszałem ze mozna od nich (PUP) wyciągnąć jakąś kase. czy ktoś może coś wie na ten temat?

    Gość_bezrobotny
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Praca

      jesli pracodawca zgłosi zapotrzebowanie na pracownika i da ci etat chyba na stałe musi być wtedy pracodawca dostaje przez parę miesiecy nie wiem ile ale 700zł

      Gość_UP
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 3

      Odp.: Praca

      taaak , ale kase to może od nich wyciągnąć pracodawca na utworzenie albo na przystosowanie nowego miejsca pracy, a ty masz tylko pracować

      Gość_Krasnal
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Praca

        Zgadza sie ,jest taka kasa ,tylko ludzie nie wiedza i nie pytaja,jesli sam znajdziesz prace na staly etat dostaniesz z urzedu pieniadze za jak to nazywaja samoinicjatywe,to jest kasa z uni ,a swoja droga dostanie tez pracodawca.Musisz pojsc i pewnie sie wyklucic ,bo oni nie reklamuja tego a nie wiem co robia z ta kas skoro ludzie sie nie domagaja a oni nie p,laca ,To tez ciekawe?

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

      Odp.: Praca

      Dostajesz ok.200 zł - tyle wiem. reszty musisz się dowiedzieć sam, ale pieniądze dostajesz na pewno, tylko mało kto o tym wie, a PUP sam z siebie nikogo o tym nie informuje

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Praca

        przepisy sa jednakowe wszedzie,wiec musza byc takie pieniadze skor sa w innych miastach,tylko te gamonie nie powiedza ludziom ,POCZYTAJ W NECIE NA TEN TEMAT

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Praca

          jeśli jesteś zarejestrowany w pup i bierzesz zasilacza to gdy sam znajdziesz prace przysługuje ci dodatek. Ja miałem zasiłek 80% i po znalezieniu pracy dostawałem ok 170zł przez bodajże połowe czasu trwania zasiłku.

          Są dwa warunki: Niemożesz znależć pracy za granicą i nie możesz wrócicdo pracy w której robiłeś przed zasilaczem

          do pupu musisz dostarczyć umowę o pracę.

          Mimo wszystko proponuję sie dopytać w urzędzie i rzyczę cierpliwości w rozmowach z paniami z pup.hey

          niefajnie
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Praca

            Te panie w PUP muszą mieć cierpliwość jeśli taki RZYCZĄCY pojawi się w biurze.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Praca

              Jak nie mają cierpliwości to niech sobie poszukają innej pracy. Zaręczam że nie braknie chętnych by wypełnić wolne stanowiska w pupie.

              Gość_Internauta
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Praca

                Ale jak taki ma znależć pracę ,jak nie umie z ortografią sie oswoić?Taki niefajny.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Praca

                  Dobry fachowiec nie musi być równocześnie mistrzem ortografii. Jest tyle różnych zawodów, w których ortografia można powiedzieć nie ma żądnego znaczenia. Zresztą są słowniki i można sobie sprawdzić jak się nie jest pewnym:P

                  Gość_Internauta
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Praca

                    taki niefajny ma prace ale kiedyś nie miał i musiał użerać sie w pupie a co do ortografii to czepiacie sie szczegułóff

                    niefajnie
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Praca

                      Niefajnie,co robisz?Nie pytam szczegółowo lecz ogólnie.

                      Gość_xyz
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 14

      Odp.: Praca

      kasę dostaniesz jeśli sam znajdziesz pracę ale jeśli masz prawo do zasiłku.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -