Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Polska Kronika Filmowa nr 51 z 1954 r. jest materiał z Ostrowca!

Ilość postów: 15 | Odsłon: 4279 | Najnowszy post
  • Polska Kronika Filmowa nr 51 z 1954 r. jest materiał z Ostrowca!

    Gość_sdali
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Polska Kronika Filmowa nr 51 z 1954r. jest materiał z Ostrowca!

      no ale jak ot obejrzec?

      Gość_hmm
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Polska Kronika Filmowa nr 51 z 1954r. jest materiał z Ostrowca!

        Zarejstrować, i czekać na maila potwierdzającego, potem trza ściągnąć z podanego linka:) Ja czekam na aktywację konta

        Gość_d81
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Polska Kronika Filmowa nr 51 z 1954r. jest materiał z Ostrowca!

          dzięki sdali -;)

          Gość_kocjusz
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Polska Kronika Filmowa nr 51 z 1954r. jest materiał z Ostrowca!

            Gościu sdali ! Przedni z ciebie tropiciel !Ja też poszukiwałem ale takiego wyniku nie udało mi się uzyskać .Brawo!

            ecostratus@
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Polska Kronika Filmowa nr 51 z 1954r. jest materiał z Ostrowca!

              A dziękuję :)

              No to Wam jeszcze powiem, że w kronikach 46 z 1948, 13 z 1956 i 43 z 1990 roku też są wzmianki o Ostrowcu. Takie przynajmniej informacje można znaleźć tu

              http://www.kinopolska.pl/film.php?data=2007.11.06&id=19964

              i tu

              http://members.lycos.co.uk/smykapn/pkf/

              Tej najstarszej nigdzie nie namierzyłem, dwie pozostałe są na eMule.

              A to wszystko po prostu po dokładnym przejrzeniu strony dokument.com.pl

              Pozdrawiam

              Gość_sdali
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Polska Kronika Filmowa nr 51 z 1954r. jest materiał z Ostrowca!

                sam sobie odpowiem, ta Kronika z 1990 jednak nie jest o Ostrowcu

                Gość_sdali
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Polska Kronika Filmowa nr 51 z 1954r. jest materiał z Ostrowca!

                  Mogę powiedzieć że jestem szczęśliwym posiadaczem kroniki nr.51 z 1954r.Świetna lekcja historii,wzruszające refleksje,można stwierdzić; wspomnieniowy wechikuł czasu.Ps.Miałem w rękach przed świętami kronikę w której ostrowieckie spawaczki pracowały przy konstrukcjach na montowni ,nawet padały nazwiska.Materiał oddałem lecz nie skopiowałem, teraz dopiero żałuję.

                  ecostratus@
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 9

                Odp.: Polska Kronika Filmowa nr 51 z 1954r. jest materiał z Ostrowca!

                no cóż ta z 1956 to widok z lotu ptaka na Sandomierz i okolice, z Ostrowcem też nie ma za wiele wspólnego.

                Gość_sdali
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Polska Kronika Filmowa nr 51 z 1954r. jest materiał z Ostrowca!

                  Ja natrafiłem na materiał z 1965r. o Bodzentynie ,przedstawiajacy tamtejszą wytwórnię kafli! Już pewnie ta wytwórnia nie istnieje.

                  ecostratus@
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Polska Kronika Filmowa nr 51 z 1954r. jest materiał z Ostrowca!

                    Dzisiaj z kolei natknąłem sie na materiał o fabryce samochodów ciezarowych w Starachowicach,niestety nie działa link i nie mogłem obejrzeć.O Ostrowcu trudno faktycznie coś znalezć.

                    ecostratus@
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Polska Kronika Filmowa nr 51 z 1954r. jest materiał z Ostrowca!

                      Moze ktoś wrzuci tą kronikę na rapida lub lub inny upload.Z góry dzięki

                      hutnik
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Polska Kronika Filmowa nr 51 z 1954r. jest materiał z Ostrowca!

                        hutnik jeśli interesuje cię ten temat na stronie

                        www.chomikuj.pl

                        są w/w PKF-e

                        można ich sciągać i nie tylko a także filmy i muzyke,jest tylko mały warunek trzeba założyć swojego chomika ,a ściąganie plików odbywa sie za wykupieniem transferu przez SMS jest to niewielka opłata np 12GB transferu to SMS za10 zł/jesli to cię interesuje tam masz instrukcje co i jak robić

                        w/w kroniki sa w tym chomiku tu link

                        http://chomikuj.pl/anesla

                        więcej znajdziesz rejestrując sie i przeglądając portal.

                        kost@
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 14

      Odp.: Polska Kronika Filmowa nr 51 z 1954 r. jest materiał z Ostrowca!

      Super strona polecam ją wszystkim ! Czy ma ktoś inne ?

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -