Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
                        • Odp.: Ostrowieckie forum = cenzura cd. cz. 2

                          Nie można nic prawdziwego tutaj pisać, nie można wyrazić własnego zdania.Usuwa się wątki, posty - niewygodne, niepoprawne politycznie, religijnie.Takie, które są nie na rękę Adminowi.Krótko mówiąc, nie można zabierać głosu w sprawach ważnych dla Nas- mieszkańców Ostrowca jaki i mieszkańców Polski.Tematem neutralnym, gdzie nie będzie kontrowersji, wg. mnie jest temat pogody.Może w tym wątku pozostaną wszystkie posty, o ile nie zostanie usunięty wątek? :))

                          Więc na temat: nie sądzicie,że sierpień tego roku był wyjątkowo gorący, chociaż dzisiaj za oknem nie widać słoneczka? :)

                          aneta16
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ostrowieckie forum = cenzura cd. cz. 2

                          Chciałam załozyć wątek j.w. Niestety, nie mogę, bo nie jest zgodny z zasadami forum:))))

                          aneta16
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ostrowieckie forum = cenzura cd. cz. 2

                          dziewczyno co ty gadasz, gdyby nie admin to tu by sie zrobil syf i bagno idz na samosia.pl, dobrze, ze robi tu co jakis czas porzadek. ile jest juz watkow i dyskusji prowadzonych na jakims poziomie. dziwisz sie ze ktos chce to trzymac w ryzach???

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ostrowieckie forum = cenzura cd. cz. 2

                          Rozumiem usuwać chamskie, niekulturalne, obrażające kogoś wypowiedzi.Ale dyskusje na tematy życia w naszym mieście czy państwie??Nie muszę się zgadzać z poglądami innych, ale każdy ma prawo do wypowiedzi na dany temat.Co było takiego karygodnego w wątku" Demokracja czy feudalizm"???, zeby go usuwać.Ktoś ma przerost formy nad treścią, chore ambicje.Obrońco z 9:59, jesteś cwany, bo piszesz z goscia.Zaloguj się, bierz udział w dyskusjach, próbuj wyrazić własną opinię.Po jakimś czasie zmienisz zdanie.

                          aneta16
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ostrowieckie forum = cenzura cd. cz. 2

                          bronisz anty, a nie wolnosci wypowiedzi

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ostrowieckie forum = cenzura cd. cz. 2

                          Anty=wolność wypowiedzi,bez cenzury i wszechobecnego strachu.Kto powiedział -"nie lękajcie się"

                          anty
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 63

                          Odp.: Ostrowieckie forum = cenzura cd. cz. 2

                          Nie bronie nikogo, tylko domagam się wolności słowa.A co do anty- ma swoje poglądy, umie o nich rozmawiac, nie boi się pisać pod własnym nickiem.Są tematy w których go popieram, są też takie, w których mamy zdanie odmienne.Co nie jest powodem do tego, aby go raportować.Przecież dyskusja polega właśnie na wymianie poglądów.Jeżeli będziesz miał/a tyle do powiedzenia co anty, to zapraszam cię, pod stałym nickiem do dyskusji na tym forum.Za jakiś czas będziesz mógł/mogła oceniać pracę Admina.

                          aneta16
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 42

                          Odp.: Ostrowieckie forum = cenzura cd. cz. 2

                          Anetko a nie uważasz czasem ,że po jakims czasie ta nowa stronka bedzie taka sama jak ta?Że też zaczną sie kłótnie, że tez zacznie chodzic o pieniadze?Ze administrator nowej strony zrobi sie dokładnie taki sam jak Admin?Ze tez bedzie usuwał watki które nie beda mu pasowały,w rezultacie zacznie sie znowu częstsze pisanie,spory -tak jak ma to miejsce teraz?Nie wiem ,moze jestem ciemna,ale wydaje mi sie ,że powinnismy jakos uratowac to co jest tu.Bo tu jest kawał pracy włożony,szkoda by było to zaprzepascic.

                          zenka
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 38

                          Odp.: Ostrowieckie forum = cenzura cd. cz. 2

                          Bo czym więcej się spieramy i piszemy to przybywa kasy.Kost ,Evik,Kocjusz,Anty,i inni którym zależy na naszym mieście zróbmy swoja strone która bedzie redagowana w Ostrowcu ,przy małych nakładach powinnyśmy to zrobić.Mogę uruchomić moich znajomych informatyków i zrobić coś własnego tylko od nas bedzie zależeć czy to wypali.A A dmin jak mu spadnie oglądalność sam zacznie wchodzić na naszą nowa strone.Poczyniłem już pierwsze kroki w tym temacie,jeszcze tylko kwestia prawna i możemy wystartować .Planuje w pazdzierniku uruchomić nowa strone,naszą strone o Ostrowcu ,jej mieszkańcach .Podstawą będzie możliwość na miejscu spotkania sie i przedyskutowania co jest dobre a co złe na stronie.

                          Gość_Ostrowieclive
                          Zgłoś
                          Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę