Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Ostrowieckie forum = cenzura cd. cz. 2

Ilość postów: 63 | Odsłon: 7817 | Najnowszy post
  • Ostrowieckie forum = cenzura cd. cz. 2

    Indoktrynacja społeczeństwa trwa,niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego ,jak jesteśmy wzięci za ryj.Pesel,regon,nip,nas juz nie ma.Są tylko numery

    anty
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Ostrowieckie forum = cenzura cd. cz. 2

      Świat od wieków składał si z cyfr nawet jak człowiek nie znał to i tak było ileś ta czegoś ,a co to za różnica że pesel regon jak np. masz nick,, anty" a nie nazwisko i imię.

      tropiciel
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Ostrowieckie forum = cenzura cd. cz. 2

        i tu racja trpiciel...anty jest za bardzo anty...może odważy napisać się ,że jest anty,że w ogóle żyje- urodził się....choć w niektórych kwestiach ma racje.....

        kost@
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Ostrowieckie forum = cenzura cd. cz. 2

          Drogi Kost.Aż tak anty to nie jestem.Powiedz mi np.dlaczego mój wątek OSTROWIECKIE FORUM=CENZURA CZ.1,ZOSTAŁ USUNIĘTY KILKA GODZIN TEMU?Czy za bardzo mój post dowalił Adminowi,czy tez innym Forumowiczom sie to nie spodobało?

          anty
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Ostrowieckie forum = cenzura cd. cz. 2

            Anty, a co było w twoim poście takiego strasznego? Nie czytałam.Ale dzisiaj to jakieś przegięcie, w każdym wątku coś pousuwane.PO CO JEST TO FORUM JAK NIC NIE MOZNA PISAĆ??

            aneta16
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Ostrowieckie forum = cenzura cd. cz. 2

              Nic stasznego.Było kilka słów prawdy.Prawda jest ciężka do strawienia.

              anty
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Ostrowieckie forum = cenzura cd. cz. 2

                Jakiej prawdy- na jaki temat? Normalnie paranoja

                aneta16
                Zgłoś
                Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

            Odp.: Ostrowieckie forum = cenzura cd. cz. 2

            przy wątkach o MPK wyjaśniłem

            kost@
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Ostrowieckie forum = cenzura cd. cz. 2

              Zauważyłam kost:)- trochę za póżno:)

              aneta16
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Ostrowieckie forum = cenzura cd. cz. 2

                Kost, odpisze ci na tym wątku, bo ten jest bardziej adekwatny do naszej rozmowy.

                Masz moje poparcie w tym, aby osoby ZALOGOWANE mogły korzystać w pełni z forum, czyli : zakładac wątki, dodawać posty a także ogłoszenia.Tak jak kiedyś napisałam anonimowość uważam za tchórzostwo i tego zdania nie zmienie, choćby mieli mnie zlinczować na naszym marmurowym, szarym Rynku:).Jesteście TUTAJ długo,Wam łatwiej ocenić to, co się tutaj dzieje.Admin powinien brać pod uwagę sugestie " starych" forumowiczów. Dlaczego tego nie robi? Trudno powiedzieć.Nie zauważyłam, aby ktoś kogoś wyzywał, ubliżał.A to,że czasem dyskusją schodzi na ostrzejsze tory, to chyba świadczy o tym, że mamy coś do powiedzenia.FORUM OD TEGO JEST żeby pogadać, wygadać się, wymienić poglądy i opinie.

                aneta16
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Ostrowieckie forum = cenzura cd. cz. 2

                  tzn nick jest w pewnym stopniu tez anonimowy jest tylko tym,że wiem z nicka ,ze zwracam się do tej samej osoby .Założeniem strony było było coś w rodzaju naszej klasy .Księga Ostrowiaków miała służyć do kontaktów z ludźmi którzy po latach chca sie spotkać odszukać dlatego wielu wpisało swoje prawdziwe nazwiska i więcej danych.Po dopuszczeniu i rozkręceniu się strony wielu jako goście zaczęło ubliżać podawać fałszywe oskarżenia do osób z podanymi danym...mnie zarzucono gejostwo itp wyzwiska w rodzaju ch....A rejestracja od początku gdyby była prowadzona trochę inaczej w dużej mierze by ograniczyła takie poczynania niesfornych...rejestracja przez emaila link zwrotny ogranicza w jakimś stopniu owszem do końca nikt nie jest w stanie sprawdzić prawdziwość moich danych ale IP komputera email i nick nie pozwolił by w dużym stopniu rejestrowanie się tej samej osoby na stronę.Przeciętny internauta nie jest tak bystry by obejść wszystkie zabezpieczenia.

                  kost@
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Ostrowieckie forum = cenzura cd. cz. 2

                    Zgadzam się z Tobą w zupełności.

                    hahahha za to gejostwo mógłbyś trochę zarobić wygrywając sprawę w sądzie hahahha, ręce opadają hahahha

                    Chamstwa się nie zlikwiduje nigdy, trzeba całego pokolenia, aby pewne sprawy zrozumieć.

                    aneta16
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Ostrowieckie forum = cenzura cd. cz. 2

                      Co to jest mailing?

                      aneta16
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 14

                      Odp.: Ostrowieckie forum = cenzura cd. cz. 2

                      Jakie sprawy zrozumiec Aneto? Bo nie rozumiem o czym piszesz.

                      anty
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Ostrowieckie forum = cenzura cd. cz. 2

                        Np. to co jest dobre, a co złe.Chodziło mi ogólnie o życie.

                        aneta16
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Ostrowieckie forum = cenzura cd. cz. 2

                          Czasy sie zmieniaja,ludzie tez .Coraz więcej kompleksów ,brak wyluzowania,żarcie się jednego z drugim o byle co ,podawanie do sądów za nazwanie pedałem.Kiedys sąsiad sąsiada wyzwał od chu..jów,dali sobie po ryju i na drugi dzień szli razem po piwko.Teraz na pewno odbyłoby sie kilka spraw w sądzie,wysokie wyroki itp.itd.Urząd Cenzury prawdopodobnie padł lecz w ludzkich umysłach cenzura się rozrosła do gigantycznych rozmiarów.Pedał to gej,lub kochający inaczej ,idiota to myślący inaczej itp. Wszystkie anomalia określa się słowem "inaczej".Ludzie boją sie wyrażać swoje myśli,bacząc na wypowiadane słowa.Nie można publicznie chwalic np.Hitlera ,ale można chwalić np.BUSHA.JAKA TO RÓŻNICA MIĘDZY NIMI ?Obydwaj byli mordercami.Różnica tylko taka ,że jeden mordował dla faszyzmu a drugi dla jakże modnej teraz demokracji

                          anty
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ostrowieckie forum = cenzura cd. cz. 2

                          anty wszystko się zgadza tyle ,że jakieś tam "normy" ująłem to w cudzysłowie powinny obowiązywać bynajmniej tak się wydaje.Przykład Hitlera i Busha tu akurat za oboma nie przepadam.Danego osobnika przypasowujemy do danej chwili to samo można powiedzieć o Jaruzelskim i Tusku itd itp.Choć moim zdaniem Tusk tez nie zasługuje na piedestał..po prostu gra swoją role jak mu muzyka gra.Jeśli było do koryta wszystko cacy teraz cuda i cuda ...i gnębienie ludzi ale innym to odpowiada........

                          kost@
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ostrowieckie forum = cenzura cd. cz. 2

                          Byłem w Londynie ,kiedy Mr.Tusk przyjechał na spotkanie z Polakami.Wrrracajcie,wrrracajcie -warczał,Ojczyzna czeka na Was.Różowa przyszłość,nowe szanse,głosujcie na mnie ,ja wAM WSZYSTKO ZAPEWNIĘ.Wróciłem i widzę ten sam marazm i zastój co kiedyś.Dla młodych jakie tutaj są szanse?Ja jestem juz stary troche i wku...rwiony na siebie ,żem cymbała posłuchał

                          anty
                          Zgłoś
                          Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Kamo Polska Kamil Pastuszko
Branża: Elektryczne usługi
Dodaj firmę