Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


Logowanie

Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Z jakiego urządzenia korzystacie przeglądając forum?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
         • Odp.: OD DZIŚ KOCJUSZ PISZE TYLKO Z WŁASNEGO LOGINA !

          Możesz oddać wszystkie swoje dobra, by pomóc biednym, i wydać swoje ciało na spalenie, a nie mieć absolutnie miłości. Zachowaj swoje dobra, a odrzuć swoje „ja”. Nie pal ciała; spal swoje ego. A miłość wypłynie sama.

          evik
          Zgłoś
          Odpowiedz
         • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 21

          Odp.: OD DZIŚ KOCJUSZ PISZE TYLKO Z WŁASNEGO LOGINA !

          Miałaś babo pisać z własnego nicku.Obrażasz kobiety:kury domowe?moja żona siedzi w domu (wychowuje nasze dwie piękne córki)moje dziewczyny kiedyś będą pracować na Twoją emeryture a Ty co pozostawisz po sobie?Kury,średniowiecze -jest to bardzo brzydkie zachowanie, tak zachowuje się człowiek nieszczęśliwy. Dodam,że moja żona jest śliczna i cudowna.Komu tym chciałaś coś udowodnić?Dla mnie kobiety które poświęcają się dla rodziny bardziej pracują niż ja.Należy je przeprosić.

          mis.
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: OD DZIŚ KOCJUSZ PISZE TYLKO Z WŁASNEGO LOGINA !

           To nie jest mis prawdziwy .To podroba.Wstyd i chamstwo.

           Gość_sum
           Zgłoś
           Odpowiedz
           • Odp.: OD DZIŚ KOCJUSZ PISZE TYLKO Z WŁASNEGO LOGINA !

            Potwierdzam powyzsze.

            sum
            Zgłoś
            Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 19

         Odp.: OD DZIŚ KOCJUSZ PISZE TYLKO Z WŁASNEGO LOGINA !

         Admin, nie moderujesz tej strony i taka jest prawda! to już jest strona na poziomie dużych portali a nie byle czego. Zastanów sie. Pa.

         Kocjusz
         Zgłoś
         Odpowiedz
         • Odp.: OD DZIŚ KOCJUSZ PISZE TYLKO Z WŁASNEGO LOGINA !

          ok 2 tyg temu pojawił się na naszej stronie człowiek o nicku MIS

          MIS jest jeden - nie ma innych misiów, miałam przyjemność rozmawiać z tym Panem na czacie i wiem, ze jest miły i bezkonfliktowy, a my wszyscy wiemy doskonale, że robi PRZEPIĘKNE ZDJĘCIA. MIS napisał zaledwie klika komentarzy na naszym forum, na mini forach pod zdjęciami. A dziś pojawił się na stronie niezidentyfikowany (przez Was, ale zidentyfikowany przeze mnie, informuje, ze ja nie podam nikomu do wiadomości, kim ta osoba jest, nie pytajcie, to moja zasada i kilka osób już ją poznało) ktoś , kto BEZCZELNIE ŚMIE PODPISYWAĆ SIĘ NICKIEM

          MIS. - czytaj mis kropka, zauważcie, że za mis jest kropka w tych wypowiedziach, które są niemiłe a widać je powyżej. Brak słów dla tego zachowania, ale ja zawsze słowa znajdę, bo nasz język jest taki piękny-;)

          Fałszywy MISIU - wiesz doskonale, że ja Tobie nie życzę źle, wiesz, że wczorajsza wymiana zdań pomiędzy nami była spowodowana Twoimi zaczepkami. Nie warto tak postępować, nie ze względu na mnie to piszę, piszę to, bo mamy nowego forumowicza, którym jest PRAWDZIWY MIS - TEN BEZ KROPKI PO NICKU. On może poczuć sie bardziej urażony, niż ja, ma do tego prawo. Potępiam Twój wyczyn - MIS może teraz się nie pokazać na stronie i nie zobaczysz już pięknych zdjęć. Również wczoraj na czacie znalazł się ktoś, kto podszył się pod moją siostrę - wszedł jako gość_nazwisko - jej nazwisko.

          NIE WOLNO

          NIE WOLNO

          NIE WOLNO

          PISAC, MOWIC, WCHODZIC NA CZAT, ZAKŁADAC NICKI , JAKO KTOS, KTO JEZ BYŁ WCZESNIEJ! TO JEST TAK TANIE, ZE WŁASNIE ZABRAKŁO MI SŁÓW.......

          Kocjusz
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: OD DZIŚ KOCJUSZ PISZE TYLKO Z WŁASNEGO LOGINA !

           WOLNO -DO TEGO DOPROWADZIŁ ADMIN STRONY STWIERDZAM TO Z CAŁĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ZA TEN WPIS MIMO WIELU MONITÓW,NIE PRZEBUDOWAŁ STRONY NIE ZMIENIŁ SPOSÓBU LOGOWAŃ I REJESTRACJI DO PORTALU.

           PRZYKRO MI ADMIN ALE MUSIAŁEM TO NAPISAĆ PUBLICZNIE,JĘSLI CO KOLWIEK MA ZMIENIĆ I OGRANICZYC CHAMSKIE ZACHOWANIE TO DOSŁOWNIE CAŁA PRZEBUDOWA STRONY....WIEM,ŻE W 100% NIE OGRANICZY SIĘ ALE W DUŻYM STOPNIU ZAPOBIEGNIE SIĘ TAKIEMU ZACHOWANIU ODWIEDZAJĄCYCH STRONĘ

           kost@
           Zgłoś
           Odpowiedz

- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -


Losowa firma:
AKADEMIA URODY Kinga Banasik
Branża: Kosmetyczne salony
Dodaj firmę