Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 37

        Odp.: Mineły 3-lata od śmierci,ukochanego,JANA PAWŁA II

        Pielgrzymka, Sandomierz, czerwiec 1999 roku. Coś niesamowitego, papież przyciągnął setki tysięcy ludzi, zapamiętam to wydarzenie do końca życia.

        A Jego śmierć - mam takie wrażenie - wniosła wśród Polaków, do ich rodzin i w kontaktach z przyjaciółmi mnóstwo pokoju i spokoju.

        Gość_de
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Mineły 3-lata od śmierci,ukochanego,JANA PAWŁA II

          Odp.: Mineły 3-lata od śmierci,ukochanego,JANA PAWŁA II

          Wg mnie nie jest to nagana , ale jest odcięcie życia przykładnego od tego, które przykładnym nie jest - tego życia nazwenego życiem na marginesie, a to juz przesada, żadne zycie nie może być nazywane zyciem na marginesie !

          Gość_Kocjusz, Dziś, 13:22 , odpowiedz

          Podpis: (Gość)

          Odp.: Mineły 3-lata od śmierci,ukochanego,JANA PAWŁA II

          Twoim zdaniem, ten co zabija czy gwałci

          to żyje przykładnie?

          Bo chyba min. o to chodzi.

          Jeżeli istnieje wyrażenie "żyć na marginesie" to zostalo wymyślone ,nie bez powodu.

          Gość, Dziś, 14:00 , odpowiedz

          Podpis: (Gość)

          Zlezy, jak kto margines zycia rozumie....Ja bronie tych, co nie chodza do kościoła, co nie wierza, bądź mówią, że nie wierza, co popełniają błędy, czynią zło, które nie zwasze objawiac się musi morderstwem czy gwałtem na drugim człowieku. Bronie tych, co być może jeszcze nie uwierzyli, co kradną, bo sa głodni, atakują bo sa slabi. Często potem tego zaluja. Takie zycie nie jest dla mnie zyciem na marginesie i wymaga pomocy a nie potepienia i nazywania go marginalnym.

          W kwestii gwałtów i morderstw sie moze nie wypowiadajmy - dla wszystkich z nas to rzecz oczywista - to sa czyny zbrodnicze.

          Gość_Kocjusz
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Mineły 3-lata od śmierci,ukochanego,JANA PAWŁA II

            Każdy przejaw wrogości wobec innych buduje mur napięcia między ludżmi i odsłania serce z kamienia.Każdy akt dyskryminacji jest aktem niesprawiedliwości i naruszeniem godności.Ilekroć jesteśmy nietolerancyjni,zamykamy oczy na obraz Boga w drugim człowieku.Ilekroć odmawiamy uznania wymogów sprawiedliwości w skali całego świata,brakuje nam zmysłu powszechnej solidarności.(Jan Paweł II, Adelajda ,30.11.1986)

            ecostratus@
            Zgłoś
            Odpowiedz
    
    - Reklama -
    - Ogłoszenie społeczne -

    - Reklama -

    - Reklama -

    - Reklama -
    - Reklama -
    Losowa firma:
    FHU MALPOL Halina Michalec
    Branża: Nieruchomości
    Dodaj firmę