Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
                • Odp.: Dlaczego Ostrowiec Św. jest najbardziej nielubianym miastem w Polsce przez swoich mieszkańców?

                  pamietajcie tylko ze ostrowiec jest na 27 miejscu pod wzgledem wielkosci w polsce!

                  36 najwiekszych miast wybranych do badania to 3% wszystkich miast?

                  czuje w odpowiedzi gosc_f info z 10.43 reke ratusza...

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 20

                  Odp.: Dlaczego Ostrowiec Św. jest najbardziej nielubianym miastem w Polsce przez swoich mieszkańców?

                  jeśli ktoś nie lubi tego miasta to po jakiego tu siedzi? niech sobie zmieni, przecież jest tyle miast w Polsce ze jest co wybrać Warszawa, Kraków,Łódż, Poznań, Olsztyn itp. zarobki prawie takie same,życie troche droższe, problem z robotą taki sam, ale za to więcej parków, kin teatrów, kawiarni, itp. trzeba szukać tego szczęścia może się znajdzie!!!!!!!!!!!???????????

                  Gość_marek
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Dlaczego Ostrowiec Św. jest najbardziej nielubianym miastem w Polsce przez swoich mieszkańców?

                    a wiesz co ,tak tylko twierdzisz, przecietnemu smiertelnikowi nie jest tak latwo zmienic miasto w ten sposob ze spakuje manatki i zniknie.Latwiej byloby zmienic moze cos w tym miescie.naprawde.mi sie nie udalo ale moze teraz..mlodzi niech probuja, a sondaz jedank cos tam odzwierciedla.nawet po prostu te negatywne emocje skad sie jednak je biora.no na tyle teorii..

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Dlaczego Ostrowiec Św. jest najbardziej nielubianym miastem w Polsce przez swoich mieszkańców?

                      Wielu zainwestowało /zakup mieszkania/ w tym mieście i nie łatwiej będzie znaleźć nowego lokatora po takim sondażu.Ponadto jest rodzina ,dzieci szkoła są przyzwyczajenia,wreszcie jest... starość.Każda zmiana,to nie zmiana rękawiczki.

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Dlaczego Ostrowiec Św. jest najbardziej nielubianym miastem w Polsce przez swoich mieszkańców?

                        heh niestety nie dziwie się takiemu wynikowi tego sondażu:(

                        w mieście aż kipi od atmosfery nieżyczliwości (to lekko powiedziane), zaczynając od wszelakich klik, już tu wspomnianych, idąc do społeczeństwa, które nie jest skłonne do pomocy, szuka tylko okazji, by kogoś wykiwać, nawet żarty są udawane, po zwykłe bezpieczeństwo - wystarczy przypomnieć śmierć Michała, zakrwawioną dziewczynę uciekającą przed gwałcicielem oraz wiele innych sytuacji, gdzie ktoś umierał lub został pobity i nikt nie raczył pomóc (kążdy z nas może podać kilka takich sytuacji).

                        Kto czułby się bezpiecznie w takim mieście?

                        Wiele starszych osób zakłada wątki typu ,,jak to fajnie było w 75 czy 88'', ale co to zmieni? Jest tu i teraz. Z biegiem czasu ludziom zacierają się różne rzeczy i po prostu je idealizują. To normalne, tj. po śmierci bliskiego człowieka płaczemy, bo był ona dla nas ,,aniołem''.

                        To, jakie są stosunki w mieście, widać też po wypowiedziach na tym forum. O ich poziomie nie będę wspominać, bo każdy to dobrze wie.

                        Szkoda. Może sytuacja uspokoi się za jakiś czas, a może w ogóle.

                        Póki co, weźmy się za siebie. Ot, tak po prostu.

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Dlaczego Ostrowiec Św. jest najbardziej nielubianym miastem w Polsce przez swoich mieszkańców?

                          a na staże tzreba też mieć znajomości bo wypisza Ci...no.'brak odpowiednich kwalifikacji' mimo,że ma się wyższe wysształcenie i milion kursów;d

                          spicy
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Dlaczego Ostrowiec Św. jest najbardziej nielubianym miastem w Polsce przez swoich mieszkańców?

                          Chciałabym przeczytać w lokalnej gazecie wywiad z naszym Prezydentem na temat tego sondażu. Co o tym sądzi i dlaczego jego zdaniem, tak marnie oceniany jest Ostrowiec .

                          aneta16
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Dlaczego Ostrowiec Św. jest najbardziej nielubianym miastem w Polsce przez swoich mieszkańców?

                          racja,straszne to ale prawdziwe i co tu robić?kogo byśmy nie wybrali na prezydenta,straostę czy innego bossa to nic dla Ostrowca nie zrobi tak jest było i będzie,więc nie wybierajmy zastrajkujmy i niech każdy sam sobą rządzi.ja mam osobiście dość takich rządzących,może wtedy Ostrowiec będzie inny

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Dlaczego Ostrowiec Św. jest najbardziej nielubianym miastem w Polsce przez swoich mieszkańców?

                          No cóż się dziwić sondażom.... Myślę, że podobny komfort życia odczuwają mieszkańcy miejscowości Susu w Sierra Leone i Kitundu w Mozambiku :)

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 43

                  Odp.: Dlaczego Ostrowiec Św. jest najbardziej nielubianym miastem w Polsce przez swoich mieszkańców?

                  Jaki gospodarz takie gospodarstwo.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 28

      Odp.: Dlaczego Ostrowiec Św. jest najbardziej nielubianym miastem w Polsce przez swoich mieszkańców?

      100% słusznie.W urzędach arogancja do petenta,korupcja na każdym kroku,miasto rencistów i emerytów z przymusu,miasto sklepów biedronek,wegetacja!!!!!

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Dlaczego Ostrowiec Św. jest najbardziej nielubianym miastem w Polsce przez swoich mieszkańców?

        Ogromna frustracja pojawia sie w tych wypowiedziach. Przeczytalam je z przerazeniem w oczach. Moze ja jestem oderwana od rzeczywistosci, ale mnie sie tu zyje w miare normalnie, tak, jakw innych polskich miastach. Nie bede porownywac do europejskiej starej 15-tki, bo nie ma sensu. Kto tam mieszkal przez jakis czas ,juz jako obywatel Unii, to widzi te roznice.

        Ja zauwazam znaczna poprawe pracy urzednikow, sa mili i uprzejmi, moze nie zawsze kompetentni. Niektorzy lekarze tylko nadal zadzieraja nosa.Ale ja naleze do milej przychodni i nie mam z takimi do czynienia.

        To wszystko zalezy od punktu odniesienia. Nigdy nie mialam powazniejszych problemow z czymkolwiek, dlatego oceniam to miasto w miare pozytywnie. Tak w ogole ,to nie lubie naszego kraju z roznych przyczyn, ale tak, jak ktos powiedzial wczesniej, trudno przeprowadzic sie do innego miasta, a co mowic o innym kraju, kiedy laczy nas zbyt wiele roznych powiazan z tym wlasnie miastem.

        A Opole , takie mile miasto tez znalazlo sie w tym rankingu, wiec nie ma, co sie przejmowac.

        alice180
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Dlaczego Ostrowiec Św. jest najbardziej nielubianym miastem w Polsce przez swoich mieszkańców?

          Talar jest winny że nikt nie lubi Ostrowca.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Dlaczego Ostrowiec Św. jest najbardziej nielubianym miastem w Polsce przez swoich mieszkańców?

            NO to juz chyba lekka przesada.Piszesz ze nikt nie lubi Ostrowca.Chyba Ty nie lubisz.Pisz tylko w swoim imieniu.Ja zawsze lubiłam i lubię.A co Talar ma wspólnego z tym ze nie lubisz miasta w ktorym zyjesz?

            zenka
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Dlaczego Ostrowiec Św. jest najbardziej nielubianym miastem w Polsce przez swoich mieszkańców?

              ludzie maja dosc kumoterstwa w ostrowcu

              dlatego tak nijako wyszlismy w rankingu

              Gość_mana
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Dlaczego Ostrowiec Św. jest najbardziej nielubianym miastem w Polsce przez swoich mieszkańców?

                Dalej tak nie lubicie tego sympatycznego miasta?

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
8 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Baltic IT Kamil Terepora
Branża: Komputery
Dodaj firmę