Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Bardzo proszę o opinie nt. sklepu ERA na alei 3 Maja 1 w MEX'ie.

Ilość postów: 11 | Odsłon: 2823 | Najnowszy post
  • Bardzo proszę o opinie nt. sklepu ERA na alei 3 Maja 1 w MEX'ie.

    Bardzo proszę o opinie nt sklepu ERA na alei 3 maja 1 w MEX'ie.

    Gość_ankieter
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Bardzo proszę o opinie nt. sklepu ERA na alei 3 Maja 1 w MEX'ie.

      Nie wyróżnia się niczym szczególnym. Zwykły sklep i tyle..

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Bardzo proszę o opinie nt. sklepu ERA na alei 3 Maja 1 w MEX'ie.

        nie ma fajnych dupek;p

        Gość_sprawiedliwy
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Bardzo proszę o opinie nt. sklepu ERA na alei 3 Maja 1 w MEX'ie.

          Obsluga dobra, podpisalem u nich cztery umowy w mixie,pierwszy raz bylem ich klientem w 2006 roku. Mialem jakies 2lata temu czesta awarie z telefonem nokia 3110classic, telefon przyjeto po tygodniu byl juz sprawny dano zastepczy aparat na okres naprawy bezplatnie, jakis rok pozniej znow usterka siadlo oprogramowanie, tydzien w serwisie telefon, po odbiorze aparatu pracowal 2dni i znow wizyta w salonie, pan uprzejmie przyjal reklamacje znow tydzien w serwisie i telefon od tamtej pory jest sprawny. W tym roku na poczatku lutego podpisywalem czwarta umowe w mixie pan uprzejmy, udostepnil kilka aparatow do wyboru, dla mnie obsluga super. W tym salonie pracuje trzech panow, mialem doczynienia z dwoma. Powiem krotko nie chce robic reklamy temu salonowi bo w innych akurat (ERY) nie bylem w Ostrowcu klientem, ale podejrzewam ze jest podobnie. Gdyby ktos pytal o salon Play to polecam ten na ulicy Koscielnej- ten na galerii odradzam(inna historia).

          Gość_andrzej
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

      Odp.: Bardzo proszę o opinie nt. sklepu ERA na alei 3 Maja 1 w MEX'ie.

      Zdecydowanie najlepsza obsługa z wszystkich punktów w O-cu. Totalnie odradzam punkt w galerii. Na Alei miła i fachowa obsługa, ja polecam.

      Gość_klient
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Bardzo proszę o opinie nt. sklepu ERA na alei 3 Maja 1 w MEX'ie.

        Pomyliłeś się w nazewnictwie nick-a. Posada jaką piastujesz nazywa się "sprzedawca", a nie kupujący.

        Atak w nawiasie to pisząc "najlepsza obsługa z wszystkich punktów w O-cu" to pisałeś o sobie, czy o kolegach z pracy też?

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Bardzo proszę o opinie nt. sklepu ERA na alei 3 Maja 1 w MEX'ie.

          Gosciu z 12.03 facet z 10.17 co do jednego ma racje- Totalnie odradzam punkt w galerii- bylem tam kilka razy obsluga taka sobie, gosc z wasem gra cwaniaka, brud pod paznokciami to wiele swiadczy o czlowieku w dodatku jest w garniturze i jakis wyglad schludny powinien reprezentowac swoja osoba, przeciez reprezentuje firme i to wiele swiadczy o nim jak i o firmie. Podchodzi w rozmowie zbyt nerwowo i proboje narzucac sie,a przeciez wiadomo klient ma zawsze racje.Twierdzisz ze gosc z 10.17 to sprzedawca a nie klient- jezeli masz racje to moze wskazywac tylko na to ze punkt Era na galerii jest konkurencja dosc dobra i odbiera im klientow, przeciez lokalizacja jest dosc dobra, duzo ludzi sie przewija.Podobna dobra lokalizacja jest tego punktu z akcesoriami komputerowymi obok WC,Top Secret,zaraz za ciastkami wypiekanymi, przeciez ten pan mial kiedys sklepik na okolnej- oczywiscie pozdrawiam tego pana, ma dobre przystepne ceny. Z tego co sie orientuje w Ostrowcu sa same punkty sieci Era(jest ich 5)- Salon firmowy Ery jest w Kielcach na ulicy Sienkiewicza78a,tel.413600400(drugi punkt maja na galerii Echo)wiem bo sciagali mi blokade simlock z telefonu po umowie za darmo a tylko blokade mozna zdjac w salonie firmowym.Punkt na galerii i ten w waskiej uliczce to ta sama firma.Kupowalem kiedys tuner cyfrowy do odbioru telewizji satelitarnej u tego pana w punkcie Ery w waskiej uliczce i nie moge powiedziec zlego slowa obsluga dobra.

          Gość_jacek
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 10

          Odp.: Bardzo proszę o opinie nt. sklepu ERA na alei 3 Maja 1 w MEX'ie.

          wcale nie jestem sprzedawcą tylko zwykłym klientem i w woli ścisłości kobietą. To co napisałam jest prawdą

          mieszkaniec
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 9

      Odp.: Bardzo proszę o opinie nt. sklepu ERA na alei 3 Maja 1 w MEX'ie.

      Osoba, która podpisała się jako klient jest nim z tego względu, że wątek został założony po to żeby pracownik ww sklepu (czyli ja) mógł zebrać Wasze opinie nt jakości obsługi w tejże placówce handlowej w celu optymalizacji tego obszaru. Nie zakładałem tego wątku po to żeby "bić pianę". Co sądzicie na temat przesunięcia godziny otwarcia z 10:00 na 9:00 ?? Raz jeszcze proszę o opinie. Pozdrawiam.

      ankieter
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Bardzo proszę o opinie nt. sklepu ERA na alei 3 Maja 1 w MEX'ie.

        myśle, że nie ma sensu zmieniać z 10.00 na 9.00 ponieważ i tak salon jest otwarty do godziny 18.00 ... większość banków jest czynna do godziny 17.00 więc zdarzą do 18.00 załatwić swoje sprawy i podejrzewam, że nie raz pracownicy tego punktu o "minutkę' zostawali dłużej.

        a zmiana godziny z 9 na 10 nic nie da, ponieważ i tak większość idzie do pracy na 8 bądź 9, więc i tak nie zdarzyli by nic załatwić.

        Takie jest moje zdanie.

        aniagiga
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Bardzo proszę o opinie nt. sklepu ERA na alei 3 Maja 1 w MEX'ie.

          miałem na myśli wydłużenie godzin otwarcia z 10-18 do 9-18, dzięki za post

          Gość_ankieter
          Zgłoś
          Odpowiedz
1 post w tym wątku został wyłączony z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Rafal Ciba Remonty i wykonczenia
Branża: Budowlane usługi
Dodaj firmę