Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Na które ugrupowanie zagłosujesz w wyborach samorządowych?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

500+ - pisowska sprawiedliwość

Ilość postów: 178 | Odsłon: 10580 | Najnowszy post
  • 500+ - pisowska sprawiedliwość

    ma m dochód 830 na osobę i co nie dostane a ten co 10000 to oczywiście otrzyma pisowska sprawiedliwość

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: 500+ - pisowska sprawiedliwość

      ja tez mam 825,masakra jakas.mialo byc na kazde dziecko

      Gość_ada
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: 500+ - pisowska sprawiedliwość

        Piszcie pismo do Dudy nie dajmy sie oszukać

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: 500+ - pisowska sprawiedliwość

          Masz racje powinniśmy się skrzyknąć i napisać pismo do Prezydenta , żeby dotrzymał przedwyborczych obietnic. W kampanii wyborczej jasno było powiedziane ,że na każde dziecko a nie na drugie czy kolejne !!!!

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: 500+ - pisowska sprawiedliwość

            a żebrackie rodzinne bierzesz? to tez na każde dziecko tyle,że nie każdemu jest dane i to jest sprawiedliwe? Sprawiedliwie jest wtedy gdy ja mam a ty nie?????

            Ten program jest pro rodzinny a obecna sytuacja 2+1 to nie jest prorodzinna tylko prowynaradawiająca nas. Jeśli rodzice mający zarobek rzędu 2500 miesięcznie i utrzymać z tego dwoje dzieci i siebie oraz dom jest sztuka przy dzisiejszych opłatach. bo wychodzi po ok 625 na osobę, przy tej samej sytuacji rodzina z jednym dzieckiem ma 833 zł na osobę. Wiec dobrze pomyśleli i odpowiednio policzyli żeby dodać wam wiagry w postaci +1000zł co miesiąc. Brać sie do roboty, Walentynki już nie długo a na Mikołają bedzie prezencik :)))))

            Zastanówcie się. A dziś nawet Nejman z PO mówił ze kto odbieże ten zasiłek to bedzie jego polityczne samobójstwo. Wiec nawet oni się boja i tego nie ruszą

            Gość_patriota nie z Pis
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: 500+ - pisowska sprawiedliwość

              Program pomocy najbiedniejszym jest sprawiedliwy, pomagamy wtedy tym co nie mają funduszy, aby jakoś ich dźwignąć i to jest właśnie to rodzinne. Program 500+ daje za to z jednej strony ludziom którzy zarabiają po 10, 20 50tys po 500zł i więcej, a z drugiej strony nie daje samotnej Matce mającej na głowe 803zł z racji tego, że posiada tylko jedno dziecko.

              Skoro już ponosimy tak ogromny wydatek, na który Polski w tej chwili po prostu nie stać (-50mld budżet) Skoro podnosimy podatki które odczuje samotna Matka i wszyscy dookoła, to może warto się zastanowić nad tym jakie to jest NIESPRAWIEDLIWE społecznie, kiedy samotna Matka, będzie składać się na dzieci biznesmena, który wydaje na kolacje 500zł Jaki to ma sens?? Jaka tu sprawiedliwość?

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: 500+ - pisowska sprawiedliwość

                Ale program 500+ nie jest programem pomocowym dla najbiedniejszych i nigdy nie był tworzony ani zapowiadany jako taki. To jest program prorodzinny, który ma wspomóc nasz kraj w wyjściu z dołka demograficznego... Jak widać po niektórych wypowiedziach, najbardziej się oburzają ci, którzy nawet nie wiedzą czemu ma służyć ten program.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 123

          Odp.: 500+ - pisowska sprawiedliwość

          Przecież to nie Duda wam obiecywał w kampanii prezydenckiej tylko Szydło w kampanii parlamentarnej... Nawet nie wiecie kto wam obiecywał i nie wstydzicie się spinać do prezydenta?

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 120

        Odp.: 500+ - pisowska sprawiedliwość

        Jeżeli masz 825 to dostaniesz 475 zł

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 3

      Odp.: 500+ - pisowska sprawiedliwość

      Od poczatku mowoli ze na drugie dziecko chyba ze dochod nie przekracza to ns pierwsze to z czym masz problem? Skoro ci przekracza na pierwsze dxiecko to nie dostaniesz to chyba nie nowosc to zrezygnuj z pracy albo zrob sobie drugie dziecko jak masz z tym jakis problem.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: 500+ - pisowska sprawiedliwość

        No cóz...sprawiedliwosc jest :)Jesli jest dwoje dzieci w domu w wieku np 17 i 15 lat , to wtedy na to 17 letnie bedzie kasa przez rok , a na to 15 lat tez tylko przez rok, bo skoro dziecko jedno bedzie pełnoletnie , to drugie juz bedzie pierwszym dzieckiem. No bo zostanie jedno dziecko. no i super- róbcie sobie dzieci bo PiS Wam obiecał po 500 na dziecko.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

        Odp.: 500+ - pisowska sprawiedliwość

        Okazało się że moje drugie dziecko zostało pierwszym bo pierwsze przekroczyło 18lat i nie dostane nic ale za to 4miliardy dostana dzieci Ukraińskie od Polski a resztę milionów dziecko rydzyk.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: 500+ - pisowska sprawiedliwość

          Ja mam dwoje dzieci pełnoletnich uczących się i jedno małe więc niby troje ale dla państwa te po 18-tce już się nie liczą. To jest chore. 19 i 20 to juz wiek kiedy przestaje się być dzieckiem w rodzinie?!! Narobić drobiu rok po roku. To jest sztuka!!

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: 500+ - pisowska sprawiedliwość

            a idac tym tokiem.. jak ktos ma juz 70 lat i piecioro dzieci.. to tez powinnien dostac na 4? bez jaj

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 107

            Odp.: 500+ - pisowska sprawiedliwość

            9:36 no narobiłaś drobiu, ale za wcześnie i już drób Ci urósł. Do kogo pretensje? Ja nie zdecydowałabym się tak jak Ty na dwoje dzieci z różnicą roku.

            Eulalia
            Zgłoś
            Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 33

          Odp.: 500+ - pisowska sprawiedliwość

          No a co w tym dziwnego gościu 20:12 że osiemnastolatek nie jest już dzieckiem? Normalna sprawa.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: 500+ - pisowska sprawiedliwość

            Nawet nie ma sensu tego tłumaczyć osobom, które same są roszczeniowe jak dzieci...

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

        Odp.: 500+ - pisowska sprawiedliwość

        widocznie otrzymasz mimo sporych zarobków ja tobie tylko życzę takiej sytuacji jak moja

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
16 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Bistro za Miastem
Branża: restauracja
Dodaj firmę