Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Na które ugrupowanie zagłosujesz w wyborach samorządowych?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

500 ++++++++

Ilość postów: 77 | Odsłon: 3339 | Najnowszy post
  • 500 ++++++++

    Nie chcę darmowej kasy, chcę uczciwego zatrudnienia !!!!!!!!!!!!!

    Gość_Sara
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: 500 ++++++++

      Nikt ci brać nie każe. Nie biorę i żyje, a należy mi się, tyle, że córka młodsza za kilka mc kończy 18lat i nie chciało mi się błaznować i latać po mopsach. A zatrudnić się możesz gdzie chcesz.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: 500 ++++++++

        20:32. Ile i co wzięłaś, powiedz szczerze, bo gdzie kupiłaś pewnie nie powiesz. Szukałaś pracy, czy tylko bierzesz udział w manifestacjach propagandowych?

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

        Odp.: 500 ++++++++

        I zamiast odłożyć dziecku choćby te pare groszy z kilku miesięcy,na start lepszy,na studia,to pójdzie należąca ci się kasa na dziecko w kieszenie urzędasów.Nie wiem z czego ty się cieszysz,jaka to honorowa jesteś?Że dają a nie bierzesz?

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: 500 ++++++++

          Znam kilka osób, które nie biorą 500+ choć im się należy. Może nie o honor chodzi, nie wiem. Moja koleżanka uznała, że nie ma sensu bo i tak zabiorą. Lepiej gdyby nie dawali a pomogli inaczej. Pracę niech dadzą, ale nie za 1300zł, emerytury niech podniosą, obniżą Zus a wtedy i małych przedsiębiorstw przybędzie. To byłoby dobre a nie uczyć że można mieć coś za nic. Owszem, powinni dawać po te 200zł ale na każde dziecko a nie wybieranie i planowanie komuś rodziny. No i do tego doręczanie informacji o zmianie zatrudnienia, o zakupieniu dodatkowego hektara. Powinno byćsprawiedliwie i dla wszystkich. Wiem, że mnóstwo ludzi zyskuje dzięki tym pieniążkom i dzieci mają lżej, ale jeszcze lżej by miały, gdyby rodzice mieli pracę a nie jak siewidzi tylko ojciec i to często poza Ostrowcem do późnej nocy. Kobieta 40letnia nic tu nie znajdzie. Polska ma chory system. Pracę dać wszystkim a nie zasiłki. Kiedyśtak było, że rodzinne brali wszyscy. Ja też i bez jakichś zaświadczeń. Grosze to były ale dla wszystkich. Teraz ktoś ma 3dzieci i zarabia nawet 30tys/mc a 500+ na dwójkę dostanie. Samotna matka zarabiająca 2tys już nie. Gzie ta sprawiedliwość? Ja jej nie widzę.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: 500 ++++++++

            Już Ci wierzę gościu 18:29. Skoro mówi że jej zabiorą to znaczy że wie iż jej się po prostu nie należy. Nikomu bez powodu nie zabierają tych pieniędzy a pomoc jest naprawdę spora, wiele rodzin odżyło.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 21

        Odp.: 500 ++++++++

        Jasne należy Ci się i nie bierzesz takie kity to gdzie indziej ,co ty myślisz ze ciemnota siedzi tu na forum....Ale Bzdury nad bzdurami!!Tu nie siedzą dzieci z przeszkolą wiec przestań bo to jest smieszne

        Gość_Kaska
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: 500 ++++++++

          Powiem brzydko, zasuwaj po te pieniądze jak ci się pracować nie chce. Coraz więcej ludzi nie chce być sępami.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 22

        Odp.: 500 ++++++++

        30.38 Jesteś Śmieszna Masakra

        Gość_Kaska
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

      Odp.: 500 ++++++++

      Jak każda

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 5

      Odp.: 500 ++++++++

      Dokladnie. Prace dawac a nie darmowe piniadze

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: 500 ++++++++

        Zazdrośnicy w akcji. Ha, ha, ha...

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: 500 ++++++++

          Saro,masz rację,otwórz lub stwórz firmę ,jako właścicielka i szefowa w jednym będziesz zarabiała godziwie i mam nadzieje ,że swym pracownikom też godziwie wynagrodzisz-jesteś prawdziwym patriotą.Ja też nie wziąłbym darmowego 500 zeta ,tylko w swej firmie zarabiałem dziesięć razy tyle,gdy ją prowadziłem.Teraz na stare lata kasa jest mi niepotrzebna w tych ilościach,spokój,cisza,niechaj młodzi dużo zarabiają.Młodzi mają największe potrzeby i to im kasa duża jest potrzebna.

          Gość_ozyrys
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: 500 ++++++++

            rozdają pieniądze tam gdzie nie potrzeba kary zakazy od 2 lat

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: 500 ++++++++

              to my wszyscy zapłacimy za 500 +... ciekawe ile z tych kobiet ktore zrzeygnowały z pracy będzie mogło normalnie do niej wrocić gdy skończą się rządy pisu

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: 500 ++++++++

                Obowiązkowo powinny być ograniczenia od dochodu i kasa wyłącznie na potrzeby dziecka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
2 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę