Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

40. urodziny - co kupić bratu?

Ilość postów: 5 | Odsłon: 4279 | Najnowszy post
  • 40. urodziny - co kupić bratu?

    Witam pomóżcie wybieram się na 40-ste urodziny brata i nie mam zielonego pojęcia co kupić,pomóżcie mi.

    Gość_siostra Basia
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: 40. urodziny - co kupić bratu?

      Ja swojemu bratu kupiłam zegarek Atlantic i wygrawerowałam dedykację. Był zachwycony:) Ale to koszt ok 500 zł.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 3

      Odp.: 40. urodziny - co kupić bratu?

      Może w związku z tym, że dzieciństwo mu upłynęło w czasach PRL-u - spróbuj coś tutaj fajnego wybrać:

      http://www.spodlady.com/

      Gość_www
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

      Odp.: 40. urodziny - co kupić bratu?

      Moja mama miała niedawno 50 urodziny i zamówiłem fotografa.Zdjęcia rodzinne były najlepszym jak się okazało prezentem.Później wybraliśmy kilkanaście do wywołania,album i jet super zadowolona.To zależy czy duża impreza się szykuje.Jeśli tak to naprawdę warto.

      Gość_Wojtek
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

      Odp.: 40. urodziny - co kupić bratu?

      Ja kupiłam dla brata voucher na przejazd sportowym autem w Devil-Cars. Brat chciał jezdzić Nissanem Gtr, Lamborghini Gallardo i bolidem wyścigowym KTM X BOW. Każdy może wybrać auto, jakie mu się podoba, bo wybór jest naprawdę duży :) można jezdzić jednym autem lub wybrać konfrontację kilku aut jak mój tato :) Wystarczy wejść na ich stronę i dokonać zakupu. Voucher jest wysyłany od razu na maila gotowy do wydrukowania i wręczenia :) Wszystko łatwo i szybko a prezenty są doskonałe zarówno dla osób starszych i młodszych, dla kobiet jak i mężczyzn :) Adrenalina i super przeżycia gwarantowane 100% :)

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
3 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Druk Technika Drukarki Komputery Serwis
Branża: materiały eksploatacyjne do drukarek
Dodaj firmę