Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

300 zl na wyprawke szkolna

Ilość postów: 5 | Odsłon: 1 | Najnowszy post
W aktualnym widoku dostępne są posty sprzeczne z Zasadami Forum. Ten widok ma pewne ograniczenia (np. nie można odpowiadać na posty). Przywróć zwykły widok wątku „300 zl na wyprawke szkolna”.
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 2

    Odp.: 300 zl na wyprawke szkolna

    Od 1 sierpnia bedą przyjmować w MOPSie.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

    Odp.: 300 zl na wyprawke szkolna

    15.14, niestety, dzieciom idącym od września do klasy 0, wyprawka nie przysługuje :( Dopiero od 1 klasy.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 10

    Odp.: 300 zl na wyprawke szkolna

    Do 14:33 właśnie czytam ale to nie wystarczy bo zaraz wprowadzą jakieś ograniczenia. Z 500+ też miało dostawać każde dziecko! To dlaczego moje trzecie,bo dwoje jest już pełnoletnich ale nadal sie ucza, jest liczone jako pierwsze i nie dostaje 500+ bo liczą od dochodu?!! Urodziłam troje dzieci ale starsze się nie liczą więc moje trzecie jest jako pierwsze! Już rozumiesz o co mi chodziło?

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 13

    Odp.: 300 zl na wyprawke szkolna

    Wiem o tym 15.57. W przedszkolu dostaje się całą litanię rzeczy, które trzeba kupic na wyprawkę. Niektóre artykuły mają nawet określaną markę, niestety najdroższą. Czyżby klasa 0 była nieobowiązkową, ze tak zostały potraktowane te dzieci???

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 15
    Treść posta jest niedostępna ze względu na rodzaj minimum jednego nadużycia.
    Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. W poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
    • w poście zawarto ogłoszenie komercyjne (w tym, ale nie wyłącznie, z dziedzin: praca, nieruchomości, sprzedam, kupię, wykonam, oferuję) i nie jest to odpowiedź wyłącznie na pytanie zadane przez Forumowicza; w Portalu ogłoszenia zamieszcza się w dziale Ogłoszenia. Możesz także skontaktować się z nami w sprawie reklamy w portalu na adres podany w zakładce Kontakt.
    Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
W tym wątku znajdują się 4 posty, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami).

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Kamo Polska Kamil Pastuszko
Branża: Elektryczne usługi
Dodaj firmę