Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

300 nowych miejsc pracy, czyli Groclin Group w Ostrowcu Świętokrzyskim

Ilość postów: 264 | Odsłon: 28724 | Najnowszy post
  • 300 nowych miejsc pracy, czyli Groclin Group w Ostrowcu Świętokrzyskim

    Nie wiem jak inaczej to nazwać, ale bez wątpienia szacunek dla prezydenta Jarosława Górczyńskiego. Czytaliście już, wiecie? W naszym mieście powstanie filia Groclinu szyjącego pokrowce na siedzenia samochodowe. To bez wątpienia dobra wiadomość. Może macie kogoś kto szuka pracy, warto przekazać newsa.

    300 Groclin + 300 na walcowniach oj zaczyna to wreszcie wyglądać. Może kroci tam płacić nie będą ale jest proste równanie które dotyczy całej Polski. Mniejsze bezrobocie = większe płace. Duże bezrobocie = małe płace. Tak, że wszystkie takie ruchu mnie mocno jako lokalnego patriotę cieszą.

    Gość_T
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: 300 nowych miejsc pracy, czyli Groclin Group w Ostrowcu Świętokrzyskim

      Mam nadzieje , ze praca nie bedzie dawana po znajomosci a beda mogli ją dostac zwykli obywatele

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: 300 nowych miejsc pracy, czyli Groclin Group w Ostrowcu Świętokrzyskim

        Spokojnie takie cuda się nie dzieją, to wielka prywatna firma i szykuje 300 miejsc, raczej pytanie czy znajdzie się tylu chętnych w naszym mieście. Oby.

        Gość_T
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: 300 nowych miejsc pracy, czyli Groclin Group w Ostrowcu Świętokrzyskim

          KSZO Inter Groclin Ostrowiec jak donosi Przeglad Wielkopolski wlaściciel firmy jest powaznie zainteresowany Ostrowiecka pilka, kto wie moze doczekamy sie w Ostrowcu ciekawej druzyny na miare bylej Dyskoolii.

          Gość_Pawel
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: 300 nowych miejsc pracy, czyli Groclin Group w Ostrowcu Świętokrzyskim

            pawel daj link do tego bo niemoge takowego znależc

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

          Odp.: 300 nowych miejsc pracy, czyli Groclin Group w Ostrowcu Świętokrzyskim

          I niech ktoś mi powie że źle się dzieje w O-cu. Porównajcie sobie dwie poprzednie kadencje władzy, która przez 8 lat nie zrobiła tyle co Górczyński zrobił w tak krótkim czasie. Oczywiście nie jestem bezkrytyczny i widze również błędy tej kipy, ale wreszcie idziemy w dobrym kierunku.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: 300 nowych miejsc pracy, czyli Groclin Group w Ostrowcu Świętokrzyskim

            a ja wierzę że to nie jest ostatnie słowo prezydenta, mamy jeszcze kupione te 20 h pod hutą i myślę że z 2 dobre firmy tam powstaną

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

            Odp.: 300 nowych miejsc pracy, czyli Groclin Group w Ostrowcu Świętokrzyskim

            Oby się to udało, ja jednak jestem pesymistą.

            Wg informacji, która była na stronie UM, Groclin musi:

            1. znaleźć pracowników (szwaczki i szwaczy)

            2. znaleźć halę odpowiednią do produkcji

            A to znaczy, że nie zamierza hali budować, zresztą z halą to może być mniejszy problem niż z pracownikami. Po prostu, ci którzy coś umieli, dawno już Ostrowiec opuścili. Może się okazać że będzie hala, wola inwestora i samorządu, a nie będzie już ludzi. Zobaczymy, obym się mylił.

            Gość_janusz
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: 300 nowych miejsc pracy, czyli Groclin Group w Ostrowcu Świętokrzyskim

              Bedą wysyłać dlugotrwale bezrobotne przez PUp na szkolenia a potem do pracy. Koniec z wyciaganiem kasy z mops i nieróbstwem.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 9

            Odp.: 300 nowych miejsc pracy, czyli Groclin Group w Ostrowcu Świętokrzyskim

            A z bajek o 300 miejscach pracy zostanie 30 miejsc ,ale tego klakierzy jusz nie napiszą.Tak sprawy wyglądały z Netią,Evoltaikiem i walcownią.Górczyński to tylko reklama i reklama jeszcze raz.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: 300 nowych miejsc pracy, czyli Groclin Group w Ostrowcu Świętokrzyskim

              Pesymizm to nie jest dobra cecha, która pomaga wyjść z kryzysu.

              A że niema hali, a że nie ma ludzi bo wyjechali. Hale są i ludzie też. Szycie pokrowców do samochodów nie krawiectwo Versace.

              Nie zaklinajmy rzeczywistości. Pozwólmy im działać.

              Gość_trochę_optymista
              Zgłoś
              Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 13

              Odp.: 300 nowych miejsc pracy, czyli Groclin Group w Ostrowcu Świętokrzyskim

              Przecież Walcownie Ostrowieckie cały czas zatrudniają ludzi, a jeszcze dobrze nie produkują. Spokojnie znajdzie tam miejsce 300 osób.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 16

              Odp.: 300 nowych miejsc pracy, czyli Groclin Group w Ostrowcu Świętokrzyskim

              Ludzi do pracy mogą przyciągnąć tylko i wyłącznie godnymi zarobkami(nie min.krajowe!)Jak zaproponują godziwe zarobki to i chętni się na pewno znajdą.Dlaczego ludzie wyjeżdżają z Ostrowca?Bo poza miastem są dużo większe płace.U nas w mieście gdzie nie spytasz o pracę to 1850 brutto!Kim byś nie był i nie wiem co byś nie umiał to otrzymasz min.krajowe!(w większości przypadków)

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: 300 nowych miejsc pracy, czyli Groclin Group w Ostrowcu Świętokrzyskim

                Ludzi do pracy poszukują firmy oferujące na "dzień dobry" ponad 3 tysiące i co z tego, skoro znalezienie fachowca w wielu dziedzinach graniczy z cudem. Tutaj też nikt nie będzie poszukiwał "specjalistów z dziwnymi mgr" tylko konkretne zawody i obawiam się, że będą duże kłopoty ze znalezieniem takowych

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 310

                Odp.: 300 nowych miejsc pracy, czyli Groclin Group w Ostrowcu Świętokrzyskim

                popieram. Możesz mieć mgr i inż a dostaniesz jakieś ochłapy a nie pensje. No ale cóż tu dużo pisać, brak dobrej firmy w mieście która idzie za jakimiś standardami to i pensje marne...

                Gość_szczera
                Zgłoś
                Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 117

              Odp.: 300 nowych miejsc pracy, czyli Groclin Group w Ostrowcu Świętokrzyskim

              zgadzam się w 100%!!!! ci co na walcowni szukali niby tych 300 miejsc mogą to zaświadczyć.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 11

            Odp.: 300 nowych miejsc pracy, czyli Groclin Group w Ostrowcu Świętokrzyskim

            23:07 niestety Górczyński nie ma wpływu na wszystko i nadal ludzie będą szukać pracy poza Ostrowcem, bo płace śmieszne. Mój brat szukał pracy w budowlance i między Ostrowcem a Radomiem ogromna różnica finansowa, może nie ogromna, ale nie ma tak niskich płac. Nadal kierowcy będą pracować w firmach spoza ostrowca. Nadal ludzie będą pracować w Starachowicach. Ale może i jest jakaś różnica, ale z tego co kojarzę (może się mylę) prezydent należy do psl a mam o tej partii jak o po i sld złe zdanie. No i cudów nie zrobił, ani nic za darmo.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: 300 nowych miejsc pracy, czyli Groclin Group w Ostrowcu Świętokrzyskim

              Prezydent był posłem klubu PSL, ale nie jest członkiem partii i z PSL ma raczej już mało lub bardzo mało wspólnego.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
44 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
PHU Jeremi Auto
Branża: sklep motoryzacyjny
Dodaj firmę