Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

2 pomysły dla nowego Prezydenta

Ilość postów: 7 | Odsłon: 1178 | Najnowszy post
  • 2 pomysły dla nowego Prezydenta

    1. może by się tak który zobowiązał do skracania procedur w urzędzie miasta, np. dzisiaj jakaś czynność trwa powiedzmy średnio 12 dni, bo maksymalnie może 14, to niech co roku czas trwania danej procedury zmniejsza się o jeden dzień. Oczywiście nie chodzi mi o to żeby w celu zrealizowania pomysłu najpierw wydać miliony na analizy i super hiper nowoczesny systemy!

    2. każda wydana złotówka jak rozumiem udokumentowana jest fakturą czy też umową. no i każda taką fakturę czy umowę chciałbym widzieć zeskanowaną i udostępnioną w internecie. Ewentualne opowieści o tajemnicy handlowej uważam za bajki, który dostawca by tego wymagał eliminować.

    Gość_c_k
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: 2 pomysły dla nowego Prezydenta

      Człowieku,co ty ,cały system chcesz tymi dwoma postulatami,rozłożyć?Toż to jakieś straszne ,wręcz rewolucyjne żądania.hahahha(ironiczny śmiech na sali)

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: 2 pomysły dla nowego Prezydenta

        wcale nie takie rewolucyjne!!!, też jestem za i mam doświadczenie np. jest takie coś jak e-administracja (tylko musi działać w całości, teraz nie do końca )

        Gość_aga_os.Słoneczne
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: 2 pomysły dla nowego Prezydenta

          poczułaś całą ironię, gościa z 10:39? nic się w tym temacie nie zmieni,nawet za sto lat

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 5

      Odp.: 2 pomysły dla nowego Prezydenta

      wiecie co a ja na prawdę uwierzyłam że poza wydanymi pieniędzmi na komputeryzację Urzędów to coś zmieni-naiwana

      Gość_alga
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: 2 pomysły dla nowego Prezydenta

        powiem wam tak:księgi wieczyste są od jakiegoś czasu są dostępne przez internet,ale nie,nic bez pieczątki i wydatku30 złotych.Każda instytucja żądająca wypisu z KW żąda papierka,jakby nie mógł urzędnik zajrzeć na stronę internetową.Ile czasu i pieniędzy można zaoszczędzić

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 7

      Odp.: 2 pomysły dla nowego Prezydenta

      A ja zagłosuję na prezydenta który obieca ,ze doprowadzi drogi w Ostrowcu do stanu używalności. Krew mnie zalewa jak jadę il .Radwana czy Polną. Mam dośc jazdy po księzycowych nawierzchniach!!!

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -