Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Na które ugrupowanie zagłosujesz w wyborach samorządowych?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

15-20-letnie auta z dobrych materiałów

Ilość postów: 19 | Odsłon: 2637 | Najnowszy post
  • 15-20-letnie auta z dobrych materiałów

    Jakie auto polecacie, które jest wykonane z dobrych materiałów, które nie będzie zardzewiałe w wieku 15-20 lat. Oczywiście zdaję sobie sprawę że jak będzie naprawiane to i rdza na najlepszych blachach się pojawi, ale mimo wszystko chciałem zawęzić krąg aut, których w takim wieku trzeba omijać. Wiem że np. audi 80, audi a3, toyota yaris są dobrze dopracowane, ale może są również inne auta, które będą miały podobną wytrzymałość? Mam nadzieje że doradzicie, bez zbędnych komentarzy że nie ma dobrych aut w takim wieku.

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: 15-20-letnie auta z dobrych materiałów

      carisma przed liftem

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: 15-20-letnie auta z dobrych materiałów

        zgadzam się w 100% mitsubishi carisma rocznik 96 progi nie lecą wszystko ok leje tylko i jeżdżę a jeżdżę dużo codziennie do pracy nic się nie dzieje.

        Gość_Robi
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 3

      Odp.: 15-20-letnie auta z dobrych materiałów

      toyota corolla

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: 15-20-letnie auta z dobrych materiałów

        Oooo temat rzeka. W zeszłym roku stanąłem przed tematem zmiany samochodu. Miałem budżet około 60 tys. i wielkie chęci na zakup czegoś nowego przynajmniej jakiś rocznik młody. Zacząłem się uważnie przyglądać nowym "wynalazkom" i opadły mi ręce. W sumie po długich perypetiach i przemyśleniach cofnąłem się z autem mocno do tyłu i rocznikiem i ceną. Kupiłem audi 80 w 1,9 zapłaciłem sporo bo prawie 15 tys , ale było warto. Pomimo, że jestem już po 40- stce to jeśli się nic szczególnego nie wydarzy to przejeżdżę tym autem do samego końca.

        Dwa miesiące temu kupiłem drugie auto z tamtych lat mercedesa 123 tylko to taki projekt rozłożony w czasie, bo akurat w tych autach blachy są jakie są, więc trzeba będzie to odrestaurować.

        W sumie to nawet dobrze, że wyleczyłem się z nowych "wynalazków" . Mnóstwo moich znajomych mających zasobniejszą kieszeń niż moja dochodzi do takich samych wniosków i pozbywają się nówek na rzecz aut a tamtych lat.

        Zresztą wystarczy popatrzeć na ceny ;niektóre auta z tamtych lat już mają astronomiczne ceny.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: 15-20-letnie auta z dobrych materiałów

          Większość nowych aut to padliny, jeżdżą tylko do czasu kiedy jest gwarancja po paru latach jazdy zaczyna się dramat.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: 15-20-letnie auta z dobrych materiałów

            ja polecam mercedesa 124 diesla najlepiej 2,5 litrowego

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

      Odp.: 15-20-letnie auta z dobrych materiałów

      A może tak autko marki VOLVO- 400 tys na liczniku, 17 lat i oby tak dalej /2,5D, 140 Km/

      Gość_Retro
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: 15-20-letnie auta z dobrych materiałów

        A jak blachy w volvo?

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 11

        Odp.: 15-20-letnie auta z dobrych materiałów

        Co myślicie o peugeotach i citroenach typu 106, 306, saxo, które jeszcze nie miały przesadzonej elektryki i ocynkowane blachy? Ze wstępnych obserwacji wynika, że się trzymają w przeciwieństwie np. do renault.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: 15-20-letnie auta z dobrych materiałów

          406 bardzo dobre auto

          antyNwo
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 13

          Odp.: 15-20-letnie auta z dobrych materiałów

          Toyoty,Hondy,wytrzymują masę czasu i kilometrów ,elektronika nie szwankuje w przeciwieństwie do Vw,Reno które są pospolitymi masowkami

          Gość_polak mały
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: 15-20-letnie auta z dobrych materiałów

            Tylko mam wrażenie, że hondy też rdzewieją. Natomiast VW chyba się poprawił, np passaty od wersji B5 mają już dobre blachy.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: 15-20-letnie auta z dobrych materiałów

              Kup mercedesa w124, japończyki też fajna albo audi 100/200, lexusa ls400 jak ci sie uda trafic z cena ogólnie stare auta dużo lepsze mniej wydasz na mechaników mniej stracisz a nawet zyskasz nie to co na obecnych szrotach z niemiec

              Gość_po
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: 15-20-letnie auta z dobrych materiałów

                Ja mam r19 i robię kilka tysięcy miesięcznie bez awaryjnie.jedynie wymiany eksploatacyje. A rozglądam się za młodszym i aż się boję jak może się posypać.Szkoda że teraz takich aut nie ma.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: 15-20-letnie auta z dobrych materiałów

                  z nowym samochodem to jak z nowa pralka. koniec gwarancji = koniec jazdy.

                  a stary polar czy samochod sprzed 2005 roku daje rade lepiej niz nowy.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: 15-20-letnie auta z dobrych materiałów

                    Mercedes A klasa

                    Gość_rrr
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: 15-20-letnie auta z dobrych materiałów

                      też tak szukałem... wybór dokonany - kupione VOLVO z 2001r wolnossąca benzyna, myślę że trochę się pojezdzi...

                      Gość_volvofan
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
1 post w tym wątku został wyłączony z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Baltic IT Kamil Terepora
Branża: Komputery
Dodaj firmę