zapomniała dodać przecinka pomiędzy cyframi 1 i cyfrą 6
Od 1 marca państwo wypłaca 2000 zl alkoholikowi.
To jest Polska właśnie!!!
Żeby miał co przepijać.
Ludzie chorzy ,umierający nie mają takich dotacji.
Jeszcze pijackim szm..... żeby bardziej niszczyły rodziny płacić pieniądze,cyrk
Otyłym czy astmatykom itp też wypłaca. To jest zwykła renta
8.46 zacznij pić
Zlikwidować sprzedaż alkoholu jak narkotyki
Wiele kościołów ma wpisany alkohol w liturgię więc nie da się zakazać obrotu alkoholem.
Nawet jeden cud to zamiana wody w alkohol.
Nie wygrasz z religią
Ja to bym z domu wygonil dziada śmierdziucha
Alkoholicy to najgorsze dno i zero.Niszczą wszystkich.Utylizować toto
Dwa piwa dziennie to nie alkoholizm , oczywiście dwa półlitrowe, w sobote może być jeszcze flaszka wódki to jest norma europejska, kto nie pije ten donosi na ORMO należy wystrzegać sie takich ludzi
Dwa piwa na jedną godzine to już alkoholizm, piwo to normalny napój jasna sprawa że nie dla biedoty, bo oni moga tylko wode pić bo na piwo nie stać
Wodę to pija konie ,wszystko jest dla ludzi tylko z umiarem
Z umiarem nie jest się alkoholikiem,zakałą rodziny,mordercą rodziny.Utylizować żywcem tych co niszczą dzieci ,żony itp
Koń też musi raz w tygodniu pociągnąć wiadereczko dobrego browara, nie oszukiwać bydlęcia bo tanie piwo z marketu niewiele ma wspólnego z dobrym piwem. Dobre piwo musi kosztować minimum 10 zeta za pół litra, jak koń popije dobrego piwa to i posłuchać może człowieka ze swych zmartwień a ma wielki łeb to i pojemność duża.