Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy organizowanie imprez (koncerty itp) tylko dla osób zaszczepionych na COVID19 to dyskryminacja?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Filmy wideo

Technik Informatyk ZSNR2 CZYLI.TV

Głosuj na ten film
Www.budowlanka.net.pl
DROGI GIMNAZJALISTO!

Stoisz teraz przed ważnym życiowym wyborem. Już niebawem zdecydujesz jaki zawód chcesz wykonywać w przyszłości. Pamiętaj aby był to zawód nie tylko zgodny z twoimi zainteresowaniami, lecz także taki, który zagwarantuje Ci pracę - taki zawód to technik informatyk. Specjaliści w tej dziedzinie nie martwią się o zatrudnienie. Znajdują pracę w urzędach, przedsiębiorstwach, firmach branżowych, telekomunikacyjnych.
Już teraz wybierz swój pierwszy priorytet - technik informatyk w Zespole Szkol Nr 2.

Jest to właściwy kierunek, który oprócz wiedzy teoretycznej wyposaży Cię w praktyczne umiejętności, które zdobędziesz na zajęciach praktycznych prowadzonych w naszej szkole oraz podczas praktyk zawodowych i staży u pracodawców. Oprócz kwalifikacji zawodowych młodzi technicy informatycy mają możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień oraz certyfikatów takich jak obsługa programu AutoCAD, kurs grafiki komputerowej czy projektowania stron internetowych.
Zawód technik informatyk jest coraz bardziej poszukiwaną profesją na rynku pracy. Dominującym układem czynności w zawodzie są prace z dziedziny programowania, posługiwania się gotowymi pakietami oprogramowania użytkowego dla powszechnie spotykanych zastosowań, projektowania i zakładania baz danych i ich oprogramowania aplikacyjnego, administrowania bazami danych i systemami przetwarzania informacji, dobierania konfiguracji sprzętu i oprogramowania dla różnych zastosowań, obsługiwania lokalnych sieci komputerowych i nadzorowania ich pracy.
Zapotrzebowanie na fachowców branży informatycznej pojawia się w instytucjach i przedsiębiorstwach zajmujących się tworzeniem i eksploatacją oprogramowania komputerowego. Ponadto pracowników takich poszukuje się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest fachowa wiedza informatyczna do instalowania, uruchamiania i prowadzenia baz danych lub systemów oprogramowania użytkowego dla rozmaitych zastosowań.
Zawód technik informatyk charakteryzuje się uniwersalnością, tzn. można go wykonywa nie tylko w wyspecjalizowanych przedsiębiorstwach informatycznych, ale także wszędzie tam, gdzie jest wprowadzana informatyzacja. Możliwości zatrudnienia rosną zatem z zakresem informatyzacji gospodarki. Typowe stanowiska pracy proponowane technikom informatykom to : administrator, projektant, programista.
Podłączył: Gość_ZSNR2
Kategoria: Ostrowiec (Edukacja)
Komentarze
Wpisz swój komentarz:
Podpis:  (Gość)
Na razie brak komentarzy.
Losowy wątek na Forum
Piękna Meghan Markle zrzeka się królewskiego dworu, Gość_kornik-drukarz, 2020-01-20, 12:58

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -


Losowa firma:
Ship Center Marcin Przepióka
Branża: Drukowanie, poligrafia, pieczątki
Dodaj firmę